2019 m. Rugsėjo mėn. Mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.06.12 23:10 (prieš 5 d.)

NeRinGa112 parašė:
    Ka jums ginekologas/e del to sako??

Mano sakė, jei pasėlis geras, tai viskas gerai. Bus patekę išskyrų. Tepinėlis nieko blogo taip pat nerodo.

2. 2019.06.12 23:17 (prieš 5 d.)

Sveikos. Mano maziukas labai daug spardosi, ypac rytais ir vakarais. Ar viskas gerai? Skaiciau kad gali buti kad truksta oro del to reik keist pozicijas kad cirkuliacija butu normali.

3. 2019.06.12 23:23 (prieš 5 d.)

andzee parašė:
    Sveikos. Mano maziukas labai daug spardosi, ypac rytais ir vakarais. Ar viskas gerai? Skaiciau kad gali buti kad truksta oro del to reik keist pozicijas kad cirkuli…

andzee parašė:
    Sveikos. Mano maziukas labai daug spardosi, ypac rytais ir vakarais. Ar viskas gerai? Skaiciau kad gali buti kad truksta oro del to reik keist pozicijas kad cirkuli…

Na pirmą kart girdžiu,nors laukiuosi trečio vaikelio

4. 2019.06.13 00:03 (prieš 5 d.)

andzee parašė:

Tai pastebekit, kokiose pozicijose labiausiai spardosi. Mano maze tarkim baisiai nemegsta, kai ant nugaros prigulu, tada taip baksnoti pradeda, kad ojojoj. Vos prigulu ant sono, vel ramu.

5. 2019.06.13 00:39 (prieš 5 d.)

L.ra parašė:
    Merginos, kiek jau priaugot svorio? Aš taip džiaugiausi, kad svoris neaugo labai sparčiai, o dabar pasisvėrus žiūriu, kad augu kaip ant mielių. Jau 7-8 kg užsime…

Nieko nepriaugau. Dar vis ,,0". Labai džiaugiuos. 25savaitės o dar galiu paslėpt pilvą😁

2
  6. 2019.06.13 01:15 (prieš 5 d.)

Man su pirmu nėštumu pastoviai kraujyje rodė leukocitų +11, bet jaučiausi gerai, tai mano pačios gydytoja sakė, kad ale rodo uždegimą, bet ištikrųjų daugiau ima iš mano organizmo būsimo vaikelio kaulo čiulpams gamintis. Jokių grėsmių ar komplikacijų nebuvo. O jei randa šlapime tai nežinau.

7. 2019.06.13 07:42 (prieš 5 d.)

infantex parašė:
    Nieko nepriaugau. Dar vis ,,0". Labai džiaugiuos. 25savaitės o dar galiu paslėpt pilvą😁

O vaikelia kokio dydžio? Ar pati esate apvalesnė,kad pilvelį dar eina paslėpti?

8. Susituoke jau 6 m. 4 mėn.
    kartu jau 9 m. 7 mėn.

2019.06.13 08:08 (prieš 5 d.)

Kriste84 parašė:
    O vaikelia kokio dydžio? Ar pati esate apvalesnė,kad pilvelį dar eina paslėpti?

Man 27 sav nieko nepriaugau dar bet nu pilvo niekur nebepaslepsiu...neįmanoma😁

1
  9. 2 m. 9 mėn.
    aistis 7 m. 9 mėn.

2019.06.13 08:50 (prieš 5 d.)

Sveikutes. Vandenys sparčiai mažėja, kraujas rodo uždegima tai šiandien planuojama operacija nes nebegali laukt.

10. 2019.06.13 09:05 (prieš 5 d.)

lijana80 parašė:
    Sveikutes. Vandenys sparčiai mažėja, kraujas rodo uždegima tai šiandien planuojama operacija nes nebegali laukt.

Praneskit kaip jum sekasi po operacijos, tikiuosi viskas is gerai ♥️

4
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras