2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️

Komentuoti
  1. Sūnus 3 d.

2018.12.05 23:45 (prieš 1 sav.)

Riko parašė:
    Aš irgi iš 75C pavirtau į 85D 😂 nusipirkau Triumphe liemenėlę dabar nešiot, nes nei i vieną netelpu, tai vyras pareiškė, kad "bobiška" 😊 man liemenėlė be vielučių t…

Buna.. bet svarbu matuojantis ziuret kad lankelis laisvai eitu aplink kruti, o ne tarkim 0,5cm ant kruties sone, nes tada lb didele.tikimybe kad uzspaus kraujotaka ir bus bedu zindant

2. 2018.12.05 23:50 (prieš 1 sav.)

O apie krutines kalbant, jums visoms jos tokios kaip pritvinkusios, kietos? Man nestumo pradzioj tokia kieta, pikna buvo. I viduri nestumo atleido, ir dbr tokia minksta, kaip subliuskus beforme D, pries nestuma buvo galingas C. Priespienio nera kolkas, bet delmto nepergyvenu.

3. 2018.12.05 23:51 (prieš 1 sav.)

Tukas parašė:
    Su pirmu pastojau su C,zindziau su E.
    Dabar pastojau su D (nutraukus zindyma pirmojo krutine nebegruzo i C), bet pirmam …

Nu as ir siaip tuos sportinius nesioju. Nereik man tu kauseliu, nes su savo A tai ten neturiu ka det

4. Sūnus 3 d.

2018.12.05 23:52 (prieš 1 sav.)

Linur parašė:
    O apie krutines kalbant, jums visoms jos tokios kaip pritvinkusios, kietos? Man nestumo pradzioj tokia kieta, pikna buvo. I viduri nestumo atleido, ir dbr tokia min…

Na mano nera pritvinkus kad sporgs kaip balionas o buve yra taip zindant.. bet ji buna kieta pabuvus su liemenele ilgiau.. be liemeneles vaikstant ji buna ne tokia jautrinir laisva.. bet kaip vyras sake 'lyg pripilta vandens' pasikeite konsistencija, svoris.. bet pas mane po pirmojo subliuskus buvo, tai tas uzsipildymas "vandeniu" lb jauciasi..

Su pirmu nesu tikra ar gerai pamenu, bet man krutine tik putes ir putes.. kazkodel subkiuskima pamenu tik kai vaikui keli menesiai buvo, subkiuksdavo kai vaikinas sausai sausai istraukdavo :Datrodydavo papas daugiau nei dydziu sumazeja vyras tai pas pastoviai zvengdavo po maitinimo tai viena didesnis tai kitas didesnis lb matydavosi per rubus kad papai skirtingo dydzio

5. 2018.12.05 23:55 (prieš 1 sav.)

Riko parašė:
    Tikrai nenoriu veltis į ginčus, ne toks tikslas tiesiog gal labiau norisi nušviesti situaciją, gal pati ilgai negyvenat Lietuvoje, nesusiduriate su medicina, ir …

Isvykau pries ne pilnai du metus, besilaukdama 8 menesi ir visa netuma vaiksciojau pas gyd Kaune Mazylyje. Pirma vaikeli gimdziau Vilniuje, nesitariau, nedaviau jokiu kysiu, viskas praejo gerai 😊 mazylyje kaip ir sakiau per paskaita isgirdau nedviprasmiska komentara apie atlygi gudytojui. Tai matyt jei buciau likusi lt, buciau rinkusis kazkur kitur gimdyti, nes matyt jausciau ta nesmaguma, kad privalai butinai duoti.. o mamyte himimi labai puikiai aprase ta skirtuma, kuri as pati asmeniskai pajutau tarp gimdymu butent del to poziurio i gimdyve. Jis aisku nieko drastisko nelemia, mano gimdymai praejo sklandziai ir prieziura is med puses be priekaistu. Po pastarojo gimdymo tiesiog jauciausi zymiai geriau psichologiskai.

1
  6. 2018.12.06 00:20 (prieš 1 sav.)

Tukas parašė:
    Na mano nera pritvinkus kad sporgs kaip balionas o buve yra taip zindant.. bet ji buna kieta pabuvus su liemenele ilgiau.. be liemeneles vaikstant ji buna ne tok…

Tokio bairio tai nebuvau girdėjus dar, kad net per rūbus skirtumas matytųsi 😂😂
    Nu kaip įdomiai tada su ta krūtine..sakau, mano buvo išsipūtis, tokia kieta visa, o vidury neštumo sutižo kaip aš sakau, ir paliko tokia išvis fe..kai buvo išsipūtua nors bumbulai buvo, o dbr... čiut ne ant pilvo pasideda 😖

7. 2018.12.06 07:40 (prieš 1 sav.)

Oi del liemeneliu tai man dabar problema. Dabar nesioju tiesiog sportine tokia medvilninine, bet nei krutines graziai suformuoja, tiesiog prilaiko. O po drabuziais isvis negraziai atrodo,nes lyg priploja:/ beto man atrodo kiekviena siule grauzia ir dirgina is vidaus,lb jautri oda namuose isvis vaikstau be liemenuko-patogiausia,nes nej grauzia nei verzia.

Matavausi ir HM keleta,bet visi mazi buvo per apimti, labai isplatejo apimtis po krutine beveik 90 cm o kauselis net nzn gal C/D

Na ir laukiu is ali keleta modeliuku, bet kazkaip vilciu daug nededu ,kad ir tiks,ir bus patogu,ir graziai suformuos

Gundausi nusipirkti maciau atrodo visai graziu e-mamoj,9 menesiuose, bet baisoka kazkaip su dydziu nepataikyti,ir poto kur deti ta liemenuka uz ~25 eur,nei pakeist,nei grazint negalima:/

O taip noreciau patogaus,minkstucio,be grauzianciu siuliu ir grazaus liemenuko

8. 2018.12.06 08:49 (prieš 1 sav.)

Kama27 parašė:
    Oi del liemeneliu tai man dabar problema. Dabar nesioju tiesiog sportine tokia medvilninine, bet nei krutines graziai suformuoja, tiesiog prilaiko. O po drabuziais …

As kai pagimdysiu planuoju vaziuot i 9menesiai ir realiai prisimatuot sau tinkancia. Pakolkas turiu hm, nenesioju, per ziopluma savo nenutaikiau dydzio, grazinti negalima, atiduociau kokiai mazakrutei, tikrai tiktu ir lb grazus.
    Db nesioju tik Lindex, toks sportinis variantas, ne pasaka, emiau L varianta, niekur neverzia, bet kaip su didesniais papyciais ten sutilpt, neisivaizduoju.

9. 2018.12.06 08:56 (prieš 1 sav.)

Riko parašė:
    Manau kad klystate, Lietuvoj apskritai vienos geriausių sąlygų gimdyvėms. Tarimaisi, kyšiai yra pačių žmonių nuo senų (gal dar sovietinių) laikų likusi atgyvena. At…

Riko, aš lyg pamenu, kad jūs pas Blanį lankotės, vieni geriausių atsiliepimų apie jį Santarose, daug kas tariasi su juo ir jūs kiek pamenu norėjote, ar pavyko susitarti? Kokia politika pas juos dabar? Gal jie jau vengia tų susitarimų?

Šiandien eisiu pas savo gydytoją, ji taip pat Santarose dirba, galvoju paklausiu, nes nesu apsisprendusi iki galo, iš savo aplinkos jaučiu spaudimą, kad reikia tartis, visi tariasi, bus ramiau. Pagal save, taip kaip aš jaučiu, man atrodo, kad ten jeigu pakliūsiu, visi juk priims tą gimdymą, koks jis bus, toks bus, nieko per daug man ten niekas nepadės, gimdysiu tai aš :))

Tik nepykite, išreiškiau čia forume savo mintis, jeigu kam jos nepatinka, iš anksto atsiprašau už nepatogumus.

10. 11 m. 8 mėn.

2018.12.06 08:58 (prieš 1 sav.)

Tukas parašė:
    Su pirmu pastojau su C,zindziau su E.
    Dabar pastojau su D (nutraukus zindyma pirmojo krutine nebegruzo i C), bet pirmam …

Mano krūtinės apimtis buvo 75d, o baigus maitinti 75f. Labai sunkų su rūbais, liemenėles perku Triupfe, kainos super. Dabar nusipirkau iš Būk mama
    Labai patogi. Dar vieną iš Lidlo pirkau, bet dydis ant ribos, gal kai svoris nukris ir maitinimas nusistovės bus gera.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
65,00 €
36 | 8 | S
10,00 €
31 | 19,6 cm