2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️ (Archyvas iki 2019.01.06)

1. 8 m. 4 mėn.

2018.12.26 17:55 (prieš 1 mėn.)

GL20 parašė:
    Na mūsu šventės kitokios gerai jog vakar daug padariau maisto ir kitokiu “paruoštuku” patirkalams. Vakar visa vakara su sarėmiais, šiandien irgi ne kitaip... 🤔 p…

Aš vakar irgi vizitą į priimamąjį turėjau, kamštis pasišalino, tai daktarė liepė atvykt pasirodyt maža ką, bet kolkas viskas savo vietose, kaklelis ilgas, uždaras,tik paruošiami kartais užeina. Su pirmąją tai po dviejų savaičių pagimdžiau,kai kamštus pasišalino, tikiuosi šitoji irgi neskubės 😃 tik strioko visiems namiškiams įvarėm, nes visi pas mus sugužėjo švęsti Kalėdų ir porą val.laukė nežinioj 😃

2
  2. 8 m. 4 mėn.

2018.12.26 18:04 (prieš 1 mėn.)

LT16 parašė:
    Sveikos! Stebejau sekiau jus, gyvenau siame forume ir si sestadieni dingau... Dar viena sausinuke pasauli isvydo anksciau! 2018.12.22 (terminas turejo buti sausio 9…

Sveikinimai 🎉🎉🎉

3. 2018.12.26 18:12 (prieš 1 mėn.)

miglieska parašė:
    Aš vakar irgi vizitą į priimamąjį turėjau, kamštis pasišalino, tai daktarė liepė atvykt pasirodyt maža ką, bet kolkas viskas savo vietose, kaklelis ilgas, uždaras,t…

Aš įtariu nan irgi kamštis nuo pirmadienio šalinasi.. balta žėlė.. pirmą dieną gan neblogas gabalas, šiandien ir vakar kiek mažiau.. vaikas juda.. paruošiamųjų po kamščio šalinimo nėra.. kažkaip nevykau į ligoninę.. ryt šiaip ar taip.turiu vizitą tai galvoju tuomet ir apžiūrės. O kaip jūsų kamštis atrodė,kad liepė važiuoti?

4. Princesė 6 sav.

2018.12.26 18:21 (prieš 1 mėn.)

Aš nebespėju sekti, kiek čia pagimdyčiu mamukų
    sveikinimai visoms tapusioms mamoms
    na kaip lušktenasi viena po kitos jau....

1
  5. 2018.12.26 18:44 (prieš 1 mėn.)

Samantq parašė:
    Sveikos kadangi mes jau gimem tai žinokit vonia sąrėmiams iškęst mano atveju buvo pats tas 😍 kadangi kaklelis nesidare teko skatint tai kentejau sąrėmius kiek galėj…

Sveikinimai ❤️🌷 aciu uz pasidalinta informacija 😘

6. 2018.12.26 19:33 (prieš 1 mėn.)

sveikos, su sventemis visas, sveikinimai jau susilaukusioms ❤️ klausimas del paruosiamuju, iki siol pakietedavo gimda i diena 2-3 kartus, o siandien nereguliariai, bet buna ir kas 4 minutes suakmeneja, be skausmo, bet jau visa pusdieni. Del tokiu sunerimti turbut nereikia?

7. 2018.12.26 19:47 (prieš 1 mėn.)

neparanoja xDD parašė:
    sveikos, su sventemis visas, sveikinimai jau susilaukusioms ❤️ klausimas del paruosiamuju, iki siol pakietedavo gimda i diena 2-3 kartus, o siandien nereguliariai, …

As puse nakties taip prasikankinau su paruosiamaisiais 🤭 bet visa diena buvo ramu ,manau tai normalu ir sunerimti nereiktu,nu bent jau kiek skaiciau 🤭

8. 2018.12.26 19:48 (prieš 1 mėn.)

neparanoja xDD parašė:
    sveikos, su sventemis visas, sveikinimai jau susilaukusioms ❤️ klausimas del paruosiamuju, iki siol pakietedavo gimda i diena 2-3 kartus, o siandien nereguliariai, …

Kai laukiausi pirmojo vaikučio, likus dviem dienom iki gimdymo gimda nereguliariai, bet nuolatos kietėjo. Taigi artėja ir Jūsų laikas

9. Mažyliukė 2 sav. 5 d.
    Sūnelis 4 m. 3 mėn.
    Dukrytė 5 m. 11 mėn.

2018.12.26 19:50 (prieš 1 mėn.)

lututee parašė:
    Aš įtariu nan irgi kamštis nuo pirmadienio šalinasi.. balta žėlė.. pirmą dieną gan neblogas gabalas, šiandien ir vakar kiek mažiau.. vaikas juda.. paruošiamųjų po k…

Na bent jau man su sūnum kai pradėjo šalintis, tai tos gleivės buvo rusvos, o galiausiai gimdmo dieną išėjo visas toks rusvas su rudu ir tikrai daug jo baltos išskyros šiaip nepanašu į kamštį... jos rusvos ar rudos paprastai būna

10. 2018.12.26 19:55 (prieš 1 mėn.)

ddaivulee96 parašė:
    As puse nakties taip prasikankinau su paruosiamaisiais 🤭 bet visa diena buvo ramu ,manau tai normalu ir sunerimti nereiktu,nu bent jau kiek skaiciau 🤭

ambraziute parašė:
    Kai laukiausi pirmojo vaikučio, likus dviem dienom iki gimdymo gimda nereguliariai, bet nuolatos kietėjo. Taigi artėja ir Jūsų laikas

as prisiskaiciau dabar senas temas apie paruosiamuosius, nu siaubekas buna kad net nepajaucia tu tikruju o jau didelis atsidarymas buna, tai tikiuos nebusiu is tu laiminguju, nes iki gimdymo namu 60 km jau reikia pradet nusiteikti naujametinei nakciai gimdymo namuos turbut, nors terminas sausio 3 tik

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.