2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️ (Archyvas iki 2019.02.25)

1. 5 m. 2 mėn.

2. 2019.01.06 00:37 (prieš 6 mėn.)

skirmantukas parašė:
    Va va,aš žinau kad jeigu nepamiegosiu ir taip prasidedu tai per saremius tikrai neužmigčiau daugiau,o blyn jau su pirmaja be miego para laiko buvau atrodo nueik …

Bleemba🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Nenustebciau dar kad tuoj eisiu torta valgyt😂😂😂 bet reiketu miegot... bet gi ne, paskui gailesiuos🤦🏼‍♀️😁😁

3. 2019.01.06 00:39 (prieš 6 mėn.)

olia2603 parašė:
    Bleemba🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Nenustebciau dar kad tuoj eisiu torta valgyt😂😂😂 bet reiketu miegot... bet gi ne, paskui gailesiuos🤦🏼‍♀️😁😁…

Aš jau mastau kas gero yra namie,bet nu to nenoriu ano nenoriu vežtu tokiu laiku pica i namus tai garantas jau bučiau užsisakius

4. 2019.01.06 00:42 (prieš 6 mėn.)

As tai kebabu turiu🤔🤔🤔😂😂😂😂😂😂😂😂

5. 2019.01.06 00:46 (prieš 6 mėn.)

olia2603 parašė:
    As tai kebabu turiu🤔🤔🤔😂😂😂😂😂😂😂😂

Eina sau ir kebabas sueitu kaip tyčia namie nieko nedarem,nes mieste valgem nieko ryt sakem cepelinu prisidarysim

6. 2019.01.06 00:47 (prieš 6 mėn.)

As pradzioj kazkaip galvojau, kad anksciau ateis leliukas i pasauli, dabar manau, jog taip ir uzsiliks iki pat galo kiek galima pernesiot

7. 2019.01.06 00:48 (prieš 6 mėn.)

skirmantukas parašė:
    Aš jau mastau kas gero yra namie,bet nu to nenoriu ano nenoriu vežtu tokiu laiku pica i namus tai garantas jau bučiau užsisakius

Aš tai va ledą suritinau į save
    Mes matai su vyru pasiskatinom, db ledą sukirtau..tai bachūras atsigavo, jaučiu buvo tiesiog paskata jam paišdykaut tiesiog pilve 😂😂

1
  8. 2019.01.06 00:51 (prieš 6 mėn.)

Linur parašė:
    Aš tai va ledą suritinau į save
    Mes matai su vyru pasiskatinom, db ledą sukirtau..tai bachūras atsigavo, jaučiu bu…

Mano panai tas pats,paskatinom pajudet ir ramu tai aš jau supratau kad ir tyrima man paims ir del tos gliukozes paaiškint spes ir dar jaučiu paskutini karta pas ginekologa apailankysiu

9. 2019.01.06 00:52 (prieš 6 mėn.)

skirmantukas parašė:
    Eina sau ir kebabas sueitu kaip tyčia namie nieko nedarem,nes mieste valgem nieko ryt sakem cepelinu prisidarysim

Aaaa noriu cepelinuuu!!!

10. 2019.01.06 00:54 (prieš 6 mėn.)

olia2603 parašė:
    Aaaa noriu cepelinuuu!!!

Ir aš!!

skirmantukas parašė:
    Mano panai tas pats,paskatinom pajudet ir ramu tai aš jau supratau kad ir tyrima man paims ir del tos gliukozes paaiškint spes ir dar jaučiu paskutini karta pas …

Taip sakant turi nebaigtų reikalų, tai jokių skatinimų 😂

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.