2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️

Komentuoti
  1. Mažyliukė 2 sav. 4 d.
    Sūnelis 4 m. 3 mėn.
    Dukrytė 5 m. 11 mėn.

2019.01.12 18:00 (prieš 1 mėn.)

Kriste514 parašė:
    O per kiek laiko be streptokoko nuo vandenu nubegimo galima nuvaziuot i ligonine? Dar butu laiko galva prasiplaut, issidziovint? 😂

Na aš asmeniškai tai lėkčiau iškart, nes sūnų ant rankų laikiau povalandos kai vandenis nuleido 😃 tai jei jau nubėgtų, iškart į mašiną ir ligoninėn. 😄 O šiaip įvairiai kam būna.

1
  2. Mažyliukė 2 sav. 4 d.
    Sūnelis 4 m. 3 mėn.
    Dukrytė 5 m. 11 mėn.

2019.01.12 18:01 (prieš 1 mėn.)

Ugneleee parašė:
    Nelabai aktyvi. Buna per diena vienas kartas kai isismarkuoja, tai net skauda kaip ten makaluojasi. Paskui karts nuo karto suspurda, bet siaip nlb aktyvi. Bet nieka…

Pas mus irgi pagrinde nuo 18h-20h intensyviai spurda ir ryte pabudus, o taip ramiau 🙂

3. 2019.01.12 18:03 (prieš 1 mėn.)

SOS merginos. Visa diena skauda galva akis lb persti lyg gerkle truputi. Pasimatavau temp 37.3 ar nk tokio leliukui ar galiu kazka gerti ? Savijauta tikrai nekokia

4. 2019.01.12 18:09 (prieš 1 mėn.)

Bianka parašė:
    Žiūrėkit, kad tiesiog būtų daug maž įprastai. Kartais gali būti ramesnių dienų, kartais judresnių, bet judesiukai turi būti kasdien. Geriausia atsigulus ant kairio …

Viskas kaip ir taip, tik as del to gulejimo ant kairio sono 😊 pvz, jei as buciau skaiciavus judesius, guledama ant kairio sono, tai nebuciau suskaiciavus nic nieko, nes jis man ramus buna ir nuo pat pradzios, kai pradejau jaust judesius, ant kairio sono jis nurimsta 😊 man geriausiai and desines puses arba pusiau gulom ant nugaros, tada va pradeda sokt vaikinas pilve, tai sakyciau stebet save ir ziuret kaip jusu kunas reaguoja ir neuzsikabint butent ant kairio sono

5. 2019.01.12 18:11 (prieš 1 mėn.)

Mano duodas belekaip ir skaudziai 🙈 kai guliu ant sono maziau skauda.bet sedint ir vaikstant tai oje.ir nakti malas kai tik atsikeliu i wc.

6. 2019.01.12 18:16 (prieš 1 mėn.)

Kriste514 parašė:
    O reikia sedeti ar sokliuoti? Kokioje pozicijoje kojos? Sukti gal klubus ar aukstyn zemyn? Pamokinkit, manau, cia ne man vienai aktualu. ❤️

Na man gimdykloj rode kad tiesiog atsisesti ant minksto kamuolio, svarbu, kad kojos placiai butu- tai ar suksit ratus, ar spyruokliuosit, manau, jokio skirtumo.

7. Simonas 4 sav. 3 d.
    Salvijus 13 m. 4 mėn.
    Gintare 17 m. 2 mėn.

2019.01.12 18:25 (prieš 1 mėn.)

Abror parašė:
    SOS merginos. Visa diena skauda galva akis lb persti lyg gerkle truputi. Pasimatavau temp 37.3 ar nk tokio leliukui ar galiu kazka gerti ? Savijauta tikrai nekokia …

Pradziai daug arbatu, gal issivaikscios. Bet jei daros blogiau- pabandykit paskambint i priemima, turetu patart.

8. Mažyliukė 2 sav. 4 d.
    Sūnelis 4 m. 3 mėn.
    Dukrytė 5 m. 11 mėn.

2019.01.12 18:29 (prieš 1 mėn.)

Rasa.B parašė:
    Viskas kaip ir taip, tik as del to gulejimo ant kairio sono 😊 pvz, jei as buciau skaiciavus judesius, guledama ant kairio sono, tai nebuciau suskaiciavus nic nieko,…

Tai taip tiesiog rekomendacijos tokios. Man tai e skirtumo ant kurio šono. Tik rpigulk ir jau jaučiasi spyriai tfu tfu tfu
    Vaikštant tai dažniausiai rami būna visai, prisėdus irgi pasispardo, bet atsigulus labiausiai tfu tfu tfu

9. 2019.01.12 18:30 (prieš 1 mėn.)

rimpsk parašė:
    Pradziai daug arbatu, gal issivaikscios. Bet jei daros blogiau- pabandykit paskambint i priemima, turetu patart.

O kazin paracetamolio gert tablete ? Pas mus ligoninei nuo sausio 1 net ginikologijos skyriu uzdare ten jauciu ne budincio sio srities specelisto nera jei kas kad nuvaziuot .... gal paracetamolio tablete nk nepablogys

10. 2019.01.12 18:35 (prieš 1 mėn.)

Bitu parašė:
    Man 2dieni 40 sav bus, bet jau vakar vakare pilvo apacia tempia ir klyna skauda snd irgi matyt raisciai tempiasi bet labai nemalonus jausmas kai reikia ypac atsikel…

Man pirmadienį 40 sav, irgi taip pat jaučiuosi. Skaudžiausia naktį ant kito šono apsiversti ir atsikelti į tualetą 🤦‍♀️
    Paskaičiau apie tą kamuolį, gal reikia eiti prisipusti, gal paskatintų kaip nors kaip norėčiau pirmadienį jau pagimdyti 🙏

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras