2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️

Komentuoti
  1. 2019.01.12 21:12 (prieš 4 d.)

miglieska parašė:
    Mano sesė laidojo vyro giminės kape, nes tuo metu kažkaip ne tas galvoje buvo jai,o dabar sako, kad gailisi, galėjo atskirai laidoti,nori, kad būtų tik jo vieno kap…

O jus berods rasete,kad jusu sesers kudikelis mire del sepsio,kuris isimete del streptokoko?? Nemaisau? tai ar nespejo suleisti antibiotiku pries gimdyma jusu sesei ar nedarytas buvo tyrimas tiesiog jai?

2. 15 m. 7 mėn.

2019.01.12 21:15 (prieš 4 d.)

dili parašė:
    Tai vat kad neatrodė kad kazkas blogai, nors ta diena kazkas spyrė važiuoti pasitikrinti matyt nuojauta... siaubingai nelaukiu kada reiks laidoti, nzn kaip reiks su…

Dili:... na taip, visgi ta nuojauta reikia kliautis. Dėl kapelio patarti sunku, nes tai labai asmeniška: mano giminėje jau vyrauja kremavimo tradicijos... na čia tikrai labai individualu. Pats urnos vietos parinkimas tampa paprastesnis. Linkiu stiprybės rasti sprendimus, susikaupkit ir atiduodama ta meile paskutiniam atsisveikinimui gal pajusit pati.

1
  3. 16 m. 2 mėn.

2019.01.12 21:15 (prieš 4 d.)

GL20 parašė:
    Oho... tai su kiek cm atvykot į priimamaji ? 😎 skamba fantastiskai 🎈

Sakė, kad su pilnu atsidarymu😊

4. 2019.01.12 21:16 (prieš 4 d.)

Kishkute parašė:
    Ačiū Jums mielosios už nuoširdžiausius sveikinimus😙😘😚 trumpai pasidalinsiu savo istorija ir aš😊 vandenukai nubėgo prieš antrą valandą nakties, nulipau iš antro aukš…

Sveikinu
    O pries nubegant.vandenims nebuvo jokiu pozymiu kad jau gimdysit? Saremiai dar kas nors?

5. 15 m. 7 mėn.

2019.01.12 21:17 (prieš 4 d.)

Kishkute parašė:
    Sakė, kad su pilnu atsidarymu😊

😱🤗... ohoho. Tai suprantu jog skausmeliai buvo jau ojojoi...

6. 8 m. 3 mėn.

2019.01.12 21:21 (prieš 4 d.)

Kama27 parašė:
    O jus berods rasete,kad jusu sesers kudikelis mire del sepsio,kuris isimete del streptokoko?? Nemaisau? tai ar nespejo suleisti antibiotiku pries gimdyma ju…

Buvo darytas kažkur 35 savaitę ir nerado jo, pasirodo jai vėliau jis išaugo 38-39 savaitę. Kelios dienos po termino jai pakilo temperatūra, daktarė neguldė o liepė važiuot namo nusimušt temperatūrą ir ryte pasirodyt, nu ką ir pasirodė....bet deja su ne kokia pabaiga.

7. 2019.01.12 22:07 (prieš 4 d.)

Rasa.B parašė:
    Nu labai smagu, kad gera mergyte, ir pailset truputi leidzia 😊 manau, su laiku, tikrai gris i normalu dienos ir nakties ritma 😊

Ir man skaudejo😁 na bet visom skirtingai.. man saremiai prasidejo iskart kas 5 min😁😁 ejau miegot ir net negalvojau kad uz 10 min vaziuosiu i ligonine😂😂 o dar vis tureciau but su pilvuku😁😁😁 koks dziaugsmas.. negaliu.. kaip linkiu visom tokio dziaugsmo❤️❤️ Kad visi visi leliukai butu sveiki😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

7
  8. 2019.01.12 22:20 (prieš 4 d.)

miglieska parašė:
    Mano sesė laidojo vyro giminės kape, nes tuo metu kažkaip ne tas galvoje buvo jai,o dabar sako, kad gailisi, galėjo atskirai laidoti,nori, kad būtų tik jo vieno kap…

Tai vat mano vyras irgi norėtų atskiro kapelio, o aš nzn ko norėčiau.... labiau linksmu į bendra, sakau gal kad butu kiek pagyvenusi tada norėtųsi atskiro. Bet bijau to kad nesigailėčiau ir aš po kiek laiko

1
  9. 16 m. 2 mėn.

2019.01.12 23:26 (prieš 4 d.)

Viltis18 parašė:
    Sveikinu
    O pries nubegant.vandenims nebuvo jokiu pozymiu kad jau gimdysit? Saremiai dar kas…

Tas ir įdomiausia, kad jokių.

GL20 parašė:
    😱🤗... ohoho. Tai suprantu jog skausmeliai buvo jau ojojoi...

Priimamajame, kai pasakiau kelintą valandą nubėgo vandenys, tai dar pasitikslino, ar man iš tikrųjų jau taip skauda😀 tai jau tikrai oj oj, vos iki gimdyklos nupėdinau😊

10. 2019.01.12 23:38 (prieš 4 d.)

Help, ar yra nemiegančių? Pradėjo man kažkaip lygtais sukti, pusti pilva, tai raižo šonus pilvo viršų ir nugarą skauda. Gal tai paruošiamieji sarėmiai, o gal tikrieji prasidės. Man terminas buvo sausio 9d, bet iki šiol jokių pojūčių nebuvo..

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras