2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️

Komentuoti
  1. 2019.01.12 23:38 (prieš 1 mėn.)

Help, ar yra nemiegančių? Pradėjo man kažkaip lygtais sukti, pusti pilva, tai raižo šonus pilvo viršų ir nugarą skauda. Gal tai paruošiamieji sarėmiai, o gal tikrieji prasidės. Man terminas buvo sausio 9d, bet iki šiol jokių pojūčių nebuvo..

2. 2019.01.12 23:46 (prieš 1 mėn.)

GreSe parašė:
    Help, ar yra nemiegančių? Pradėjo man kažkaip lygtais sukti, pusti pilva, tai raižo šonus pilvo viršų ir nugarą skauda. Gal tai paruošiamieji sarėmiai, o gal tikrie…

Ar nuolatos, ar su pertraukom? Jei su pertraukom tai pasekit kas kiek laiko. Man šiandien buvo paruošiamieji gan intensyviai, tai pilvas susitraukia į tokį guzą, minutę pabūna ir vėl atleidžia.

3. 2019.01.12 23:48 (prieš 1 mėn.)

Riko parašė:
    Ar nuolatos, ar su pertraukom? Jei su pertraukom tai pasekit kas kiek laiko. Man šiandien buvo paruošiamieji gan intensyviai, tai pilvas susitraukia į tokį guzą, mi…

Kažkaip buvo nuolatos, tada praėjo, dbr vėl lygtais kažkas, ypač nugara.

4. 2019.01.12 23:50 (prieš 1 mėn.)

Riko parašė:
    Ar nuolatos, ar su pertraukom? Jei su pertraukom tai pasekit kas kiek laiko. Man šiandien buvo paruošiamieji gan intensyviai, tai pilvas susitraukia į tokį guzą, mi…

Bet pilvo ne apačią raižo o labiau viršuj ir šonus

5. 8 m. 4 mėn.

2019.01.12 23:53 (prieš 1 mėn.)

GreSe parašė:
    Help, ar yra nemiegančių? Pradėjo man kažkaip lygtais sukti, pusti pilva, tai raižo šonus pilvo viršų ir nugarą skauda. Gal tai paruošiamieji sarėmiai, o gal tikrie…

Mane šiandien irgi visą dieną su pertraukom paruošiamieji kamuoja, klyną kažkaip skauda, tempia...žodžiu, kažkas vyksta...tai guliu ir bandau užmigt, bet lialia mano neleidžia su savo spyriais 😃

6. 2019.01.12 23:53 (prieš 1 mėn.)

GreSe parašė:
    Bet pilvo ne apačią raižo o labiau viršuj ir šonus

Ar turit vonia? Sako reikia pagulet vonioj. Jeigu tik paruosiamieji turetu preit.

2
  7. 2019.01.12 23:54 (prieš 1 mėn.)

Riko parašė:

Dar biški vidurius buvo paleidę. Na reiks žiūrėt kaip naktį jausiuos, gal praeis. O gal jau belsis pagaliau išvyst pasaulį beibis 😊

1
  8. 2019.01.12 23:55 (prieš 1 mėn.)

Ugneleee parašė:
    Ar turit vonia? Sako reikia pagulet vonioj. Jeigu tik paruosiamieji turetu preit.

Turiu vonią, bet kažkaip naktį nesinori dar ten lysti, kai pavaikštau kažkiek lengviau. Dabar guliu tai tik nugarą skauda

9. 2019.01.12 23:57 (prieš 1 mėn.)

miglieska parašė:
    Mane šiandien irgi visą dieną su pertraukom paruošiamieji kamuoja, klyną kažkaip skauda, tempia...žodžiu, kažkas vyksta...tai guliu ir bandau užmigt, bet lialia man…

Oj man tarpkoji j seniai skauda, gine sakė kentėt 😀 bet būna.taip skauda kad net apsiversti lovoj sunku, ir atsikelti iš lovos, kai vaikštau irgi nemalonus jausmas.

10. 2019.01.12 23:58 (prieš 1 mėn.)

GreSe parašė:

Bandei i dusa nueit arba i vonia? Gal tik paruosiamieji ir nurimtu.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras