2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️ (Archyvas iki 2019.02.25)

1. 2019.01.13 00:00 (prieš 3 mėn.)

olia2603 parašė:
    Ir man skaudejo😁 na bet visom skirtingai.. man saremiai prasidejo iskart kas 5 min😁😁 ejau miegot ir net negalvojau kad uz 10 min vaziuosiu i ligonine😂😂 o dar vi…

Baltai pavydziu jums 😁 noriu ir as, pavargau jau, o ir ta nezinomybe, skausmo baime, nu uzmigt nebeina nuo minciu 😂

1
  2. 2019.01.13 00:06 (prieš 3 mėn.)

GreSe parašė:
    Dar biški vidurius buvo paleidę. Na reiks žiūrėt kaip naktį jausiuos, gal praeis. O gal jau belsis pagaliau išvyst pasaulį beibis 😊

Man sake ginekologe, kad jeigu pati pilva skauda dvi valandas ir ilgiau tai jau i ligonine reikia. Jeigu maudzia kaip prie mm arba nugara tai cia tik paruosiamieji.

1
  3. 2019.01.13 00:10 (prieš 3 mėn.)

Aš beje vonioj gulėjau ir man nepraėjo susitraukinėjimai. Paskui išlipus dar fiksavau kokią valandą. Po to tik kai užmigau praėjo.

2
  4. 2019.01.13 00:12 (prieš 3 mėn.)

Linur parašė:
    Bandei i dusa nueit arba i vonia? Gal tik paruosiamieji ir nurimtu.

Nebamdžiau, buvo ir taip aprimę, dbr vidurius paleido

5. 2019.01.13 00:15 (prieš 3 mėn.)

«Tarp kitų tikrojo gimdymo požymių gali būti viduriavimas ir nugaros skausmas.»
    Tai gal jau man greit prasidės viskas, nes dbr viduriavau stipriai

6. 2019.01.13 00:22 (prieš 3 mėn.)

GreSe parašė:
    «Tarp kitų tikrojo gimdymo požymių gali būti viduriavimas ir nugaros skausmas.»

Gali buti arba ne,kiekvienai skirtingai stebekit save ir jeigu ka keliaukit i ligonine

2
  7. 2019.01.13 00:25 (prieš 3 mėn.)

skirmantukas parašė:
    Gali buti arba ne,kiekvienai skirtingai stebekit save ir jeigu ka keliaukit i ligonine

Na taip, reik stebėti kas toliau vyks, bandysiu užmigti. Troškulys dar baisiai kankina

8. 2019.01.13 01:43 (prieš 3 mėn.)

GreSe parašė:
    Na taip, reik stebėti kas toliau vyks, bandysiu užmigti. Troškulys dar baisiai kankina

Manau, kad jau tikrai prasideda😀

9. 2019.01.13 01:55 (prieš 3 mėn.)

GreSe parašė:

Troškulys ir mane diena prieš gimdyma kankino. Pamenu visa diena tiek troškino, tiek daug vandens ir mineralinio išgeriau bet niekaip to troškulio nenumalšinau ir dar klyna su nugara labai skaudėjo, sunkiai ejau kaip pingvinas net su koja dešine buvo sunku primynt o kitos dienos ryte vandenys nubego 😂

10. 7 m. 7 mėn.
    10 m. 5 mėn.

2019.01.13 02:46 (prieš 3 mėn.)

Ir aš nemiegu,22val.prasidėjo sąrėmiai, iki 23val pravaikštynėjau, vis stipriau suimdavo,ėjau į lovą, nusnudau, dabar vėl pabudau nuo stipresnio pilvo ir nugaros maudimo, bandžiau gulėti, bet tas skausmas toks įkirus, tai sėdžiu ant sofkės ir arba vėl užmigsiu, arba gal ir man čia kažkas prasidėda, vaje,trečias vaikas,o pojūčiai tokie nepažįstami...

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.