2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️

Komentuoti
  1. Simonas 4 sav. 1 d.
    Salvijus 13 m. 4 mėn.
    Gintare 17 m. 2 mėn.

2019.01.13 19:11 (prieš 1 mėn.)

Emilija. parašė:
    Na va mano antrasis sausinukas jau cia!
    Prabudau ryte 3val nuo saremiu kas 5min, vaiksciojant daznejo iki 3min. Tada nuo 7…

Sveikinimai 🌸🌸🌸 net pavydet pradedu 😊

2. 2019.01.13 19:12 (prieš 1 mėn.)

Aciu uz sveikinimus as vaziavau paketa isidejus kol vaziavau sedejau atrode lyg nebega islipus is masinos buvo kliurkt o paskui uzdejo pampy. Tiek su pirmu tiek db su antru gimdymu nubego pirma vandenys bet veiksmas nesikure ir skatino sake negali laikyti ilgiau nei 5-6val be vandenu. Sekmes visoms kurioms dar viskas pries aki. Ta minute baisu bet kaip as sau kartojau saremio metu -tai tik skausmas jis ateina ir praeina.. o dabar tik dziaugsmas sirdyje dar ne paciai nesitiki

8
  3. Mažyliukė 2 sav. 2 d.
    Sūnelis 4 m. 3 mėn.
    Dukrytė 5 m. 11 mėn.

2019.01.13 19:16 (prieš 1 mėn.)

GL20 parašė:
    Frangi-pani ... supratau jog potyris buvo įsimintinas. Ir va ka ir prisiminiau: dauguma aprašote savo gimdymo istorija bet niekas nekalbat apie vemima gimdymo metu.…

Su dukra vėmiau vieną kart, o su sūnum ne, net nepykino. Kiek teko domėtis vemiama dažniau kai skatina vaistais. Su dukra skatino, su sūnum ne. Nežinau ar sutapimas ar ne 🙂

Abror parašė:
    Aciu uz sveikinimus as vaziavau paketa isidejus kol vaziavau sedejau atrode lyg nebega islipus is masinos buvo kliurkt o paskui uzdejo pampy. Tiek su pirmu…

Sveikinimai 😘🙂

4. Simonas 4 sav. 1 d.
    Salvijus 13 m. 4 mėn.
    Gintare 17 m. 2 mėn.

2019.01.13 19:17 (prieš 1 mėn.)

Abror parašė:
    As jau turiu savo mergyte salia 3510g. 51cm. Kaip ir rasiau 11val pradejo bekti vandenys . 12 jau buvome ligonineje. Vandenys vis tebebegi bet veiksmo jokio. Gi…

Sveikinimai, greitai sugyt ir daug pienelio 🍼🍼🍼

5. 2019.01.13 19:19 (prieš 1 mėn.)

olia2603 parašė:
    As vaziavau su iklotu

Su įklotu čia tuo dideliu ale pogimdyviniu?

6. 2019.01.13 19:20 (prieš 1 mėn.)

Bianka parašė:
    Su dukra vėmiau vieną kart, o su sūnum ne, net nepykino. Kiek teko domėtis vemiama dažniau kai skatina vaistais. Su dukra skatino, su sūnum ne. Nežinau ar sutapimas…

Manes neskatino,o su dukra vemiau,čia vel nuo organizmo manau priklauso

2
  7. Ula 15 m. 9 mėn.

2019.01.13 19:28 (prieš 1 mėn.)

skirmantukas parašė:

Mane paskatino, tikrai taip...
    klausykit mielosios- kas jau pagimdė, o tas koju , gaktos, klubu skausmas iškart praeina pagimdžius? Man su pirmagime ničnieko neskaudejo neštumo metu, visai kitoks nėštumas buvo..🤔

8. 2019.01.13 19:32 (prieš 1 mėn.)

GL20 parašė:
    Frangi-pani ... supratau jog potyris buvo įsimintinas. Ir va ka ir prisiminiau: dauguma aprašote savo gimdymo istorija bet niekas nekalbat apie vemima gimdymo metu.…

Ir vėmiau, ir su dievais kalbėjau, ir atsijunginėjau, ir stanginausi ties kiekvienu sąrėmiu, nors ir liepė to nedaryt...

9. Mažyliukė 2 sav. 2 d.
    Sūnelis 4 m. 3 mėn.
    Dukrytė 5 m. 11 mėn.

2019.01.13 19:45 (prieš 1 mėn.)

skirmantukas parašė:

Gali būti Man matyt taip sutapo. Tiesa su sūnum stengiausi labai taisyklingai kvėpuoti, atsipalaiduoti kiek įmanoma ir nepanikuoti, gal dar ir tas padėjo.

10. 2019.01.13 19:46 (prieš 1 mėn.)

Linur parašė:
    Su įklotu čia tuo dideliu ale pogimdyviniu?

Ne, as vaziavau tesiog su naktiniu storesniu iklotu, nes kitu neturejau, buvo 38 sav, tai ruosiaus pirmadeni vaziuot pirkti, bet vandenis nubego sestadeni.. pas mane ligonine arti, jai ligonine toliau, aisku butu geriau su pampersu ar su pogimdybiniu iklotu

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras