2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️

Komentuoti
  1. 2019.01.17 16:44 (prieš 1 mėn.)

Nu naciort lietuvoj is pirmo karto pataike nepasakyciau kad buvo skauda, nu bet cia uk tikiu kad visko gali buti, jie man is venos krauja kad paimt siuncia pas latve nes is ju niekas nepataiko 🤔😖 nu blemba baisu dabar gal sakyt kad mane suristu kad nejudeciau nes kai i vena iduria kartais buna net pasokstu, esu labai jautri ... sakes bijau kaip

2. Ula 15 m. 8 mėn.

2019.01.17 16:48 (prieš 1 mėn.)

Nesu medike bet šeimoj turiu neurologa. Tai epidurine nejautra tikrai reikalauja tikslumo ir atidumo. Bet viskas kas vyksta operacineje to reikalauja...niekas juk niekad ir nesake kad epiduras yra niekis 😉. Taip reikia ramybes busenos- bet tikrai viskas vyksta greit. O ar skauda duriant - na tai skauda ir kai GK tikrina atsidaryma . Ar gali but pasekmiu? Na tai visko gali būt..Todel ir med personalas epiduro nedalina i kaire ir desine. Žinoma buna pasekmiu ir žinoma ju gali nebūti...nenusiteikite blogai. Jeigu jus matysite jog jums reikia nejautros tai ir pakentesit. As taip pat nerimauju bet zinau jog antra syk 15 val saremiuose su skatinimu tikrai nenoreciau kankintis..tad gal išdrysiu epidurines nejautros prašyti..🤔

1
  3. 2019.01.17 17:08 (prieš 1 mėn.)

intrigaa parašė:
    Man ir idomu

Pirma gimdziau su lesiais, su akinukais butu jau labai nepatogu. Tai jei visad juos nesiojat, nematau jokiu kliuciu ir gimdyt taip.

1
  4. 2019.01.17 17:13 (prieš 1 mėn.)

GL20 parašė:
    Nesu medike bet šeimoj turiu neurologa. Tai epidurine nejautra tikrai reikalauja tikslumo ir atidumo. Bet viskas kas vyksta operacineje to reikalauja...niekas juk n…

Nezinau ar epidiuras ir per cezari leidziami vaistai taspats, bet man bus cp tai nori nenori reiks durima daryt

5. 2019.01.17 17:23 (prieš 1 mėn.)

arbūza parašė:
    O koks jusu minusas jeigu ne paslaptis? Ir ar pries gimdyma konsultavotes del akiu su gydytojais?;)

Mano minusas 2.25. Su gydytojais nesikonsultavau, kazkaip net nekilo tokia mintis, nes lesiai yra kaip mano kuno dalis taip pat neisivaizduoju, kaip buciau buvus duse 2 valandas su akiniais jei neramu, visada galit pasitarti su gydytoja

1
  6. 2019.01.17 17:34 (prieš 1 mėn.)

Mamytės, o kaip Jums gale nestumo su pilvo gurguliavimais? Nu aš žarnyno darbą nuolatos girdžiu ir girdžiu

7. 2019.01.17 18:29 (prieš 1 mėn.)

GL20 parašė:
    Nesu medike bet šeimoj turiu neurologa. Tai epidurine nejautra tikrai reikalauja tikslumo ir atidumo. Bet viskas kas vyksta operacineje to reikalauja...niekas juk n…

burundux parašė:
    Nu naciort lietuvoj is pirmo karto pataike nepasakyciau kad buvo skauda, nu bet cia uk tikiu kad visko gali buti, jie man is venos krauja kad paimt siuncia pas l…

As irgi mirtinai bijau adatu, beeet.. esu labai nepakanti skausmui, tai esu pasiryzusi pakentet ta duri epidiuro, nei kentet visus saremiu dziaugsmus 😊 as zaviuosi moterimis, kurios sugeba apseiti be to, bet as net nesvarstau sito varianto 😊

1
  8. 2019.01.17 19:01 (prieš 1 mėn.)

[email protected] parašė:
    Mamytės, o kaip Jums gale nestumo su pilvo gurguliavimais? Nu aš žarnyno darbą nuolatos girdžiu ir girdžiu

Ne tas žodis! Užeina tokie komentai, kad atrodo vaikas raugėja garsu 😀😀 žiauriai garsiai dirba žarnynas

1
  9. 2019.01.17 19:02 (prieš 1 mėn.)

arbūza parašė:
    Ar yra kurios nesiojat kontaktinius lesius? Kaip gimdymo metu daret? Ar buvot su jais ar gimdysit budamos su lesiais?;) gal patirciu kokiu yra?

Su lesiais gimdziau, viskas ok.

As saves ir neisivaizdavau labai gimdant, saremiaujant ir pan. Juokaudavau, kad noreciau spet i savo gimdyma ir nusiciaudejus bus vaikas😂 tai ir nesuzinojau ka reiskia saremiaut, turet tarp ju pertraukas ir pan. Viskas vyko taip greit, kad vyras gerai jog spejo atvaziuot😂 tik tai buvo labai labai skausminga kai tokiu greiciu atsidarinejo.viskas

Man is vis sunku isivaizduot kaip su peiluku susitvarkyt visa bikini🤷 jei ne pilna depiliacija tai dar dar, bet jei plikai pasilikt tai baisu susipjaustyt butu. Ir ar.nescia ar ne nesvarbu😂

10. Ula 15 m. 8 mėn.

2019.01.17 19:05 (prieš 1 mėn.)

burundux parašė:
    Nezinau ar epidiuras ir per cezari leidziami vaistai taspats, bet man bus cp tai nori nenori reiks durima daryt

Na tikiu jog viskas bus gerai ♥️ Pasikalbekit su gydytoju kuris operuos apie savo baimes, issakykit. Paprastai tie pokalbiai nuima itampa. O kai pamatysit savo leliuka isvis viskas uzsimirs

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras