2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️

Komentuoti
  1. 16 m. 3 mėn.

2019.01.18 12:51 (prieš 1 mėn.)

ddaivulee96 parašė:
    Saunuolis 🤗🌷 ne visi vyrai vienodi ,maniskis man ir pades ir bus kartu,bet pats pasake,kad i ana gala nelys,seip manau bijo jis kraujo tik per daug gedijas prisipaz…

Dar papildysiu, kad pagimdžiau taip greit, kad abu su vyru nespėjom susivokt, kad jau viskas😊 pats vyras niekur nežiūrinėjo specialiai, tiesiog aš ir taip 1,60 m ugio, dar suriesta stūmimui, tai manęs ten beliko 60 cm, natūraliai viskas iš arti 😂 per tą greitą gimdymą, jis kaip medikų komandos narys atbuvo😊

2. 2019.01.18 12:54 (prieš 1 mėn.)

Kishkute parašė:
    Dar papildysiu, kad pagimdžiau taip greit, kad abu su vyru nespėjom susivokt, kad jau viskas😊 pats vyras niekur nežiūrinėjo specialiai, tiesiog aš ir taip 1,60 m ug…

Prajuokinot 60 cm 😂😂😂😂

3
  3. Mažyliukė 2 sav. 3 d.
    Sūnelis 4 m. 3 mėn.
    Dukrytė 5 m. 11 mėn.

2019.01.18 13:12 (prieš 1 mėn.)

Hiacinta parašė:
    Geras video bet čia tik saremiai ;).. tik kruopelyte o toksikoze, kojų tirpimai tinimai, svorio priaugimas, vaikelis viduje, spyriai zagsejimas, maisto kvapų n…

Aš kai vėmiau ir buvo ta toksikozė, tai kad vyras daug maž įsivaizduotų ką reiškia daviau jam palyginimą - įsivaizduok, kad tau stiprus rotas ir taip kasdien 10 savaičių iš eilės... Pašiurpo vyras, nes prisiminė kai jam dvi dienas ir tai vėmimo buvo tik 3-5 kart, o man su toksikoze po 10 kart per dieną

Dėl gimdymo, tai vyras dalyvavo, kai dukrytė gimė, tai sako baisiausia jam buvo tas, kad stoviu šalia, kiek galiu padedu, paduodu ir pan, bet negaliu to skausmo nuimti, nei pasidalinti, tai jam buvo labai galia, bet pats gimdymas iš esmės nebaisus. Kai gimė sūnus - vyras nedalyvavo ,nes neturėjom, kam palikti dukrytės, o mama atvažiuoti nespėjo, nes viskas vyko gan greitai, buvo vėlus vakaras-naktis ir gyvenom už 150km. Dabar planuoja ir nori dalyvauti vėl vyras, mama gyvena tik už 70km, kelias tiesus ir geras, tai tikimės, kad spės atvažiuoti jei vakare, o jei diena, tai gal vaikai darželyje bus, tai nebus problemos

2
  4. 2019.01.18 13:56 (prieš 1 mėn.)

Bianka parašė:
    Aš kai vėmiau ir buvo ta toksikozė, tai kad vyras daug maž įsivaizduotų ką reiškia daviau jam palyginimą - įsivaizduok, kad tau stiprus rotas ir taip kasdien 10 sav…

O taip. Gerai kai supranta mano antra pusė toksikozes metu maitino is šaukštelio tai irgi rūpestis nesuprasdavo tik kai toksikozes metu suvalgydavau du kąsnius vakarienės jaąisvemdavau ir pabaigdavau vakarienė bet po kelių kartų priprato ;) irgi aiškinau, jog mažas pilvelio gyventojas keičia mamos organizmą

džiaugiuosi jog turite tokį gerą ir supratingą vyrą

1
  5. 2019.01.18 13:57 (prieš 1 mėn.)

Hiacinta parašė:
    Geras palyginimas

6. Simonas 4 sav. 4 d.
    Emilijus 6 m. 4 mėn.

2019.01.18 15:24 (prieš 1 mėn.)

Prisidėsiu ir aš prie pokalbio apie vyro buvimą gimdymo metu iki šiol tik skaičiau forumą, atrasdavau save jūsų visų situacijose, kartu juokiaus ir liūdėjau, tad dabar nusprendžiau prisijungt
    Mano vyras dalyvavo pirmam gimdyme, nors nėra iš silpnųjų, bet tas visas procesas paveikė ir jį į ligoninę atvyko praktiškai prieš patį veiksmą- vos tik įžengė į palatą ir už parankės lydėjo į gimdyklą viso gimdymo metu prastovėjo man virš galvos ir praglostė aišku tai ne pagalba, bet psichologinis palaikymas milžiniškas. Tik jau vaikučiui gulint man ant krūtinės ir pamatęs kaip sesutė neša placentą visas perbalo kaip lapas ir alpo, vos spėjo sesutės pagauti 😅 tai kas keisčiausia jis vis dar pasiryžes dalyvauti antram gimdyme 🤔 sakė dabar žinos kada išeit iš gimdyklos 😂 dėl vyro dalyvavimo kalbėjau ir su akušere prie kurios gimdžiau pirmąjį sūnų, tai patarė, jog jei vyras pasiruošęs dalyvauti gimdyme, tai kad labai šiltai neprisirengtų, nes gimdyklose šilta ir kad su savimi vyras turėtų šokolado, tam momentui jei pajustų silpnumą 😁

1
  7. 2019.01.18 15:29 (prieš 1 mėn.)

Na va siandien 6 ryto pradejo begti vandenys... saremukai yra nedideli, kaklelis mazas... bet nesiveria... tai bandom uzsikurti... tiketina isoksim i 19 diena

7
  8. 2019.01.18 15:35 (prieš 1 mėn.)

Pandoriukas parašė:
    Na va siandien 6 ryto pradejo begti vandenys... saremukai yra nedideli, kaklelis mazas... bet nesiveria... tai bandom uzsikurti... tiketina isoksim i 19 diena

Sekmes ir stiprybes🌷😘

2
  9. Mažyliukė 2 sav. 3 d.
    Sūnelis 4 m. 3 mėn.
    Dukrytė 5 m. 11 mėn.

2019.01.18 15:38 (prieš 1 mėn.)

Pandoriukas parašė:

Sėkmės ir lengvo gimdymo 🙂

1
  10. 2019.01.18 15:55 (prieš 1 mėn.)

nele parašė:
    Prisidėsiu ir aš prie pokalbio apie vyro buvimą gimdymo metu iki šiol tik skaičiau forumą, atrasdavau save jūsų visų situacijose, kartu juokiaus ir liūdėjau, tad…

Nu va, mums akusere per mokymus liepe isidet sokolado, jei jegu pritruktume gimdyt, o pasirodo gali ir alpstantiems vyrams praverst. Maniskis yra nualpes syki darbe, tai galvoju ir per gimdyma visko gali but.

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras