2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️ (Archyvas iki 2019.02.25)

1. Austėja 8 m. 8 mėn.

2019.01.18 20:28 (prieš 5 mėn.)

Eglė_Sun parašė:
    Arba dar tik busimai mamai! Kai kokios tik sventes visi vis vaisingu metu, seimos pagaisejimo metu..o kai pranesi, lad laukiesi, tada pradeda savo tiradas.. 😁 nebus…

Blemba, kaip pirštu į akį 😃 viena draugė - nu sumąstei tu čia, vaikų prisidaryt...kita vėl - tai jau dabar pasimatysim vos ne po 2 metų, nes nei išgert nei kur nuvaryt...nu sorry sajau, kad su jumis nederinau šio reikalo, bet kas kam 🙂

5
  2. Austėja 8 m. 8 mėn.

2019.01.18 20:30 (prieš 5 mėn.)

himimi parašė:
    Kauno kliniku gimdykloje buvo +27 kai gimdziau. Karsta, rekomenduoju tureti vazelina, nes labai kupos dziusta tokiam karstyje (:

Pritariu ir vandens mažiausiai litrą

1
  3. 2019.01.18 20:30 (prieš 5 mėn.)

Rasa.B parašė:
    Va butent todel as pasakiau savo vyrui, kad kai ateis laikas stumti, jis eitu lauk is gimdyklos ir nestovetu salia manes 😊 maziausiai man reikia tuo metu dar ir del…

Maziausiai rupes vyras stumimo metu as net nepamenu ka jis dare tuo metu, ar laike ar gloste ar nieko nedare😂 bet vyrui buvo sunku nors tik valanda tetruko. Sunku ne del vaizdelio, o del to kaip per saremius man skaudejo. Jautes beviltiskai, kad negalejo mam niekuo padet. Sake jei butu ilgai tai truke, butu ejes biski i kolidoriu atsigaut. ☺️

1
  4. Austėja 8 m. 8 mėn.

2019.01.18 20:34 (prieš 5 mėn.)

Kreipiuosi į tas, kurios esat gimdžiusios du kartus ir daugiau: čia tik man gimda taip žiauriai skaudžiai susitraukinėja? Su pirmąją vos vos jutau, nu dabar tai šakės, tik mažoji trukt iš krūties ir "dainuot" norisi 🙄

5. 2019.01.18 20:53 (prieš 5 mėn.)

miglieska parašė:
    Blemba, kaip pirštu į akį 😃 viena draugė - nu sumąstei tu čia, vaikų prisidaryt...kita vėl - tai jau dabar pasimatysim vos ne po 2 metų, nes nei išgert nei kur nuv…

Tai čia tokios drauges.
    Mano pažįstamų rate jaunos mamytes ( būtent auginančios iki 2 metu vaikučius) organizuoja susitikimus, bendrauja, ir tikrai nesėdi vienos namuose.
    As dar laukiu savo stebuklo, bet jau klausia kada gali užsukti į svečius pamatyti lialius.
    Sakau tai dabar užsukite o vėliau kai gims.

2
  6. 2019.01.18 21:04 (prieš 5 mėn.)

egluciuke1 parašė:
    Maziausiai rupes vyras stumimo metu as net nepamenu ka jis dare tuo metu, ar laike ar gloste ar nieko nedare😂 bet vyrui buvo sunku nors tik valanda tetruko. Sunk…

Tai tada jo juo labiau ten nereikia 😁 mes su vyru pasikalbejom, nei jis tryksta noru, nei as as, tai ir neverciu jo ten stovet stumimo metu 😊 mes situo klausimu labai sutarem lengvai 😁

7. 2019.01.18 21:08 (prieš 5 mėn.)

Sveikos, ar atsisakysit kokiu skiepu vaikui?

8. 16 m. 7 mėn.

2019.01.18 21:13 (prieš 5 mėn.)

miglieska parašė:
    Kreipiuosi į tas, kurios esat gimdžiusios du kartus ir daugiau: čia tik man gimda taip žiauriai skaudžiai susitraukinėja? Su pirmąją vos vos jutau, nu dabar tai šak…

Man atvirkščiai, su pimąja tai skausmingai susitraukinėjo, dabar po antrojo vos vos juntu.

9. 2019.01.18 21:15 (prieš 5 mėn.)

miglieska parašė:
    Kreipiuosi į tas, kurios esat gimdžiusios du kartus ir daugiau: čia tik man gimda taip žiauriai skaudžiai susitraukinėja? Su pirmąją vos vos jutau, nu dabar tai šak…

Man tikrai labai skaudziai susitraukinejo po antro gimdymo, geriau pirma para vaistu nuo skausmo.. nes buvo labai sunku. Ir butent maitinant labiausiai

10. Arnoldas 12 m. 4 mėn.

2019.01.18 21:17 (prieš 5 mėn.)

Samanta922 parašė:
    Sveikos, ar atsisakysit kokiu skiepu vaikui?

Tik vitamino K neatsisakysiu

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.