2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️

Komentuoti
  1. 2019.01.18 21:44 (prieš 4 sav.)

Samanta922 parašė:
    Sveikos, ar atsisakysit kokiu skiepu vaikui?

Tikrai neatsisakysim!

2. 2019.01.18 21:58 (prieš 4 sav.)

miglieska parašė:
    Kreipiuosi į tas, kurios esat gimdžiusios du kartus ir daugiau: čia tik man gimda taip žiauriai skaudžiai susitraukinėja? Su pirmąją vos vos jutau, nu dabar tai šak…

Man po antro tikrai skausmingiau. Skaudejo kokias 3 paras...

3. 2019.01.18 22:17 (prieš 4 sav.)

Man šiandien terminas buvau pas gydytoją, vandenų pakankamai, mažylio kardiograma gera, aš pati jaučiuosi irgi gerai, tai laukiam. Siūlė atidalinti dangalus, tada per parą ar porą būčiau pagimdžius. Bet nenoriu, gal pats pasirinks kada ateit Kaklelis 4cm prasivėręs ir 1cm ilgio. Tik tiek, kad galvytė dar į dubenį neįsistačius, bet iš esmės padėtis gimimui gera. Jei iki kito sekmadienio negims, guldys ir krapštys
    Planuoju savaitgalį pasivaikščiot gamtoj, gal žemės trauka suveiks 😄😄

3
  4. 2019.01.18 22:21 (prieš 4 sav.)

Samanta922 parašė:
    Sveikos, ar atsisakysit kokiu skiepu vaikui?

Hepatito B tikrai atidesiu

1
  5. 2019.01.18 22:35 (prieš 4 sav.)

O kokius neperslampamus patiesaliukus ar paklodes tiesiat leliuku lovelese ir savo lovose? nes pagalvojau juk uztektu vos vienos avarijos, ir jau tiek leliuko tiek musu lovos ciuziniai butu ne tai kad sugadinti,bet kiek vargo plaut,dziovint ir t.t. poto

6. 2019.01.18 22:43 (prieš 4 sav.)

Kama27 parašė:
    O kokius neperslampamus patiesaliukus ar paklodes tiesiat leliuku lovelese ir savo lovose? nes pagalvojau juk uztektu vos vienos avarijos, ir jau tiek leliu…

Aš kaip tik pasitiesus, nes nauja lova, gaila būtų čiužinio jei vandenys nubėgtų. Bet eina švilpt - kaaaaip šuntu aš nuo to patiesaliuko. Vaikui netiesiu jaučiu, gaila bus jo. Tik pervystymuo naudosiu.

7. 2019.01.18 22:48 (prieš 4 sav.)

Riko parašė:
    Aš kaip tik pasitiesus, nes nauja lova, gaila būtų čiužinio jei vandenys nubėgtų. Bet eina švilpt - kaaaaip šuntu aš nuo to patiesaliuko. Vaikui netiesiu jaučiu, ga…

As irgi del vandenu nubegimo bijau, o dar ir kilimine danga miegame, tai vis baime kad sliukstels keliantis is lovos man irgi kazkaip atrodo prakaituos, nezinau ka geriau daryt.. o kazin kaip tos neperslampamos paklodes? Lyg yra su guma tokios kaip ir medvilnines. Bet irgi turbut prakaituoja

8. 2019.01.18 22:48 (prieš 4 sav.)

miglieska parašė:
    Pritariu ir vandens mažiausiai litrą

Ir gumute plaukams... gal juokingai skamba bet lb lb reikalinga 😁

9. 2019.01.18 22:52 (prieš 4 sav.)

Riko parašė:
    Man šiandien terminas buvau pas gydytoją, vandenų pakankamai, mažylio kardiograma gera, aš pati jaučiuosi irgi gerai, tai laukiam. Siūlė atidalinti dangalus, tad…

O kada jums termino diena buvo?

10. 2019.01.18 22:53 (prieš 4 sav.)

O jum pries gimdyma nebuvo pasikeitusi maksties mikroflora? Nes man viena diena toks tarsi niezulys ten jauciamas, bet dar nematau jokiu iskyru pakitusiu, kita diena jau lyg ir nieko..

ir taip kazkaip nemalonu, jeigu isimestu kokia candida

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras