2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️ (Archyvas iki 2019.02.25)

1. Vincentas 5 mėn. 4 d.
    12 m.

2019.01.18 22:55 (prieš 5 mėn.)

Samanta922 parašė:
    Sveikos, ar atsisakysit kokiu skiepu vaikui?

Hepatito B planuoju atidėti vėlesniam laikui, o visai atsisakyti roto.

2. 2019.01.18 22:59 (prieš 5 mėn.)

Mazutaite parašė:
    O kada jums termino diena buvo?

Šiandien, 18d.

3. 2019.01.18 23:02 (prieš 5 mėn.)

Riko parašė:
    Šiandien, 18d.

O mano 17d, pagal echo 19d. Ir jau bande dangalus atidalint, ir jau kazka minejo apie cp, nes galva neisistacius. Ir dar jei iki antradienio nepagimdau, noretu skatinti. Gal atsisakysiu.

Tik tiek kad pas mane kaklelis prasiveres 0,5 tebuvo, gal dabar ciut daugiau, neisivaizduoju.

4. 2019.01.18 23:04 (prieš 5 mėn.)

Mazutaite parašė:
    O jum pries gimdyma nebuvo pasikeitusi maksties mikroflora? Nes man viena diena toks tarsi niezulys ten jauciamas, bet dar nematau jokiu iskyru pakitusiu, kita dien…

Kazin ar galima pries gimdyma dar isideti kokia Clotrimazolum zvakute nakciai?

5. Mažyliukė 4 mėn. 3 sav.
    Sūnelis 4 m. 7 mėn.
    Dukrytė 6 m. 3 mėn.

2019.01.18 23:05 (prieš 5 mėn.)

miglieska parašė:
    Kreipiuosi į tas, kurios esat gimdžiusios du kartus ir daugiau: čia tik man gimda taip žiauriai skaudžiai susitraukinėja? Su pirmąją vos vos jutau, nu dabar tai šak…

Taip, ir man po antro buvo kaip sąrėmiai atrodo... Kas bus po trečio...

6. 2019.01.18 23:13 (prieš 5 mėn.)

Mazutaite parašė:
    O mano 17d, pagal echo 19d. Ir jau bande dangalus atidalint, ir jau kazka minejo apie cp, nes galva neisistacius. Ir dar jei iki antradienio nepagimdau, noretu skat…

O tai jei galva neįsistačius tada CP? Negasdinkit 😄 man nieko apie tai net neužsiminė. Sakė 27d ryte atvažiuot, paleistų vandenis, tada jei neprasidėtų pastatytų lašinę nu ir sakė apie pietus turėčiau būt pagimdžius. Ir net keletą kart minėjo kad turėčiau lengvai pagimdyt nes nedidelis vaikas (apie 3100 apytiksliai).

7. 2019.01.18 23:25 (prieš 5 mėn.)

Riko parašė:
    O tai jei galva neįsistačius tada CP? Negasdinkit 😄 man nieko apie tai net neužsiminė. Sakė 27d ryte atvažiuot, paleistų vandenis, tada jei neprasidėtų pastatytų la…

Tai as ir noriu pasakyt, kad mano daktare kazko mane gasdina. Tik mano vaiko svoris tikrai bus i didziaja puse. Nu bet yra kas ir 4 kg isgimdo.

8. 2019.01.18 23:32 (prieš 5 mėn.)

Mazutaite parašė:
    Tai as ir noriu pasakyt, kad mano daktare kazko mane gasdina. Tik mano vaiko svoris tikrai bus i didziaja puse. Nu bet yra kas ir 4 kg isgimdo.

Klausiau gydytojo, tipo kaip čia tą įsistatymą pagreitint, sakau - gal ant kamuolio pašokinėt😄 Tai jis nusijuokė, sako niekur jūs nešokinėkit, įsistatys pats.

9. 2019.01.18 23:42 (prieš 5 mėn.)

Dėl vyro dalyvavimo gimdyme, tai mes susitarę, kad jis bus per sąrėmius, o paskui galės išeiti į koridorių kada panorės ir grįžti, jei norės nesinorėtų, kad jis per daug ten pamatytų, jis ir taip be galo bijo kraujo ir pan...

10. 2019.01.19 00:00 (prieš 5 mėn.)

Viltis18 parašė:
    Sveikos. Klausiu gimdanciu ir pagimdziusiu. Kaip jums su judesiais vaikučio pries gimdyma pati? Sumazejo? Liko taip pat ar isvis duotis pradejo aktyviai?

As tai keturiaa dienas pries gimdymas net i ligonine variau, nes kazkaip jauciau kad lyg sumazeja judesiu, tai pagulde nakciai pastebet bet sako nera ko noret jau arteja gimdymas, ir iki pat gimdymo labai mazai jausdavau judesius karts nuo karto isiremdavo ir viskas 😊

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.