2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️

Komentuoti
  1. 2019.01.20 10:48 (prieš 1 mėn.)

Sveikinu gimusius. Karapuznike, oho ir istverminga jus! Sveikit!(:

1
  2. 2019.01.20 11:04 (prieš 1 mėn.)

Nu ir naktele pas mane, idomu kaip viskas baigsis, tesis toliau ar pakankins ir nurims.. 🤔
    2val pabudau is miegu su skaudanciu pilvu, gimda lyg traukinejasi, bet skaiciuot nepuoliau, nes galvojau, ai ne pirmas kartas.. kuo toliau, jauciu, kad tie susitraukimai vis "smagesni" darosi, pasijungiau app'a saremiam skaiciuot nu ir ziuriu, kad kartojasi mazdaug kas 10min. Kelis kartus keliausi is lovos i wc ar tiesiog pasivaiksciot, apie 6val ryte nuejau po siltu dusu, skausmai pamazejo, bet gimdos susitraukimus vis dar jauciu. Siuo metu lyg ir aprime viskas, bet tikiuosi dar nepabaiga, rytoj terminas 😊. Tai dabar lipau lauk is lovos ir stebesiu kas vyksta toliau 😊

1
  3. Simonas 4 sav. 4 d.
    Salvijus 13 m. 4 mėn.
    Gintare 17 m. 2 mėn.

2019.01.20 11:19 (prieš 1 mėn.)

Rasa.B parašė:
    Nu ir naktele pas mane, idomu kaip viskas baigsis, tesis toliau ar pakankins ir nurims.. 🤔

Nu va gal dar vienas labai punktualus pasitaike 😆😆😆

1
  4. 2019.01.20 12:03 (prieš 1 mėn.)

Mazutaite parašė:
    Sveikinu! Ohoo istorija! Su tokiu atsidarymu nieko nejautet

Mazutaite parašė:
    Bet jauciu i registratura Santarose ar kituose gim namuose net neverta skambint, paklaust, koks gydytojas budi, niekas nekelia savaitgaliais matyt.

O kažin jie teikia tokią info apskritai?
    Aš tai tik savo gydytojo grafiką susirašiau 😂 Tai jei negimstam šiandien, dabar leidžiu tik antradienį mažajam 😄😄
    Ar jūs tarėtės su kažkuo Santarose?

5. 2019.01.20 12:13 (prieš 1 mėn.)

himimi parašė:
    Sveikinu gimusius. Karapuznike, oho ir istverminga jus! Sveikit!(:

O kas belieka.labai tikejaus rytoj kad paleis.nes vistiek namai yra namai.
    O va snd.duse nualpau 🙈

6. 2019.01.20 12:15 (prieš 1 mėn.)

rimpsk parašė:
    Nu va gal dar vienas labai punktualus pasitaike 😆😆😆

Galetu 😂 man ir pagal menesines, ir pagal echo rytoj terminas, tai va, galetu ir islist laiku 😁

7. 2019.01.20 12:21 (prieš 1 mėn.)

Riko parašė:
    O kažin jie teikia tokią info apskritai?
    Aš tai tik savo gydytojo grafiką susirašiau 😂 Tai jei negimstam šiandien, dabar le…

Manau turetu teikt. O kodel ne?
    O santarose per visa skyriu vienas gydytojas buna??

8. 2019.01.20 12:32 (prieš 1 mėn.)

karapuznike parašė:
    O kas belieka.labai tikejaus rytoj kad paleis.nes vistiek namai yra namai.
    O va snd.duse nualpau 🙈

Aina sau aš su pirmaja po gimdymo i duša ligoninej tik su vyru ejau,laukdavom kada anyta ateis ir galesiu i duša eit,nes kitaip alpdavau.

1
  9. 2019.01.20 12:41 (prieš 1 mėn.)

Kriste514 parašė:
    O ar yra galimybe nepasirasyti ir gauti paslauga. Pvz jeigu dabar man bus cp santariskese?? Juk ten universitetine. Nuspresdama ten gimdyt as zinau kad vel galiu an…

Ne. Ir rezidentai nedaro vieni operaciju.

10. 2019.01.20 12:44 (prieš 1 mėn.)

Kriste514 parašė:
    Manau turetu teikt. O kodel ne?
    O santarose per visa skyriu vienas gydytojas buna??

Neeee! Aš sakau tik savo gydytojo budėjimą žinau, o šiaip manau daug jų ten būna. Jei per dieną vidutiniškai apie 7-8 gimdo tai tiek matyt ir daktarų.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras