2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️ (Archyvas iki 2019.02.25)

1. 2019.01.20 21:43 (prieš 4 mėn.)

Rasa.B parašė:
    Nu mano termina kaip nustate, taip i paliko 21d, tiek pagal mm, tiek pagal echo 😊 o nuo 2vsal ryto ir siandien visa diena saremiai kankina, bet vis nereguliarus, ta…

O stiprėja jie tau ar nea?

2. 2019.01.20 21:47 (prieš 4 mėn.)

Linur parašė:
    O stiprėja jie tau ar nea?

Po truputi stipreja, bet labai letai viskas vyksta 😊

3. 2019.01.20 21:49 (prieš 4 mėn.)

Rasa.B parašė:
    Po truputi stipreja, bet labai letai viskas vyksta 😊

O taip bam nuvažiuotum pasitikrint ir jau atsidarymas kokie 5cm
    Na linkiu, kad įsivažiuotum ir ant ryto jau čiūčiuotum :))

1
  4. 2019.01.20 22:01 (prieš 4 mėn.)

Linur parašė:
    Na aš bent jau tokių komentarų nesulaukiu iš akušerės, tai ramu
    Nu aš dbr irgi galvoju, jei man praitą kartą termina pasakė 21-25d, tai pagal kuri…

Ne aš diena po termino,man termino diena prasidejo tiktai bet rimtai su tom datom,dabar žinok ar man ryt terminas ar 22ar 23,tipo rinkis diena kokia nori ar kokia patiks man akušere dabar tikrai leptelejo oj kaip pilvas staigiai padidejo,pana didele blem tai ir pilvas nemažas

5. 2019.01.20 22:07 (prieš 4 mėn.)

skirmantukas parašė:
    Ne aš diena po termino,man termino diena prasidejo tiktai bet rimtai su tom datom,dabar žinok ar man ryt terminas ar 22ar 23,tipo rinkis diena kokia nori ar koki…

Žiūriu faina akušerė...😂

6. 2019.01.20 22:08 (prieš 4 mėn.)

Linur parašė:
    Žiūriu faina akušerė...😂

Ant galo pasirode visu gražumu

7. 2019.01.20 22:13 (prieš 4 mėn.)

Jus patyrusios man paaiskinkit ka jus jauciat per tuos saremius? Pilvas pakieteja kelis kartus per diena, pamaudzia nugara ir zemai po pilvu, bet nestipriai. Pacio pilvo tai neskauda. Ar cia skaitosi paruosiamieji ar ne? As nesuprantu

8. 2019.01.20 22:16 (prieš 4 mėn.)

skirmantukas parašė:
    Ant galo pasirode visu gražumu

Nu jooo

9. 2019.01.20 22:31 (prieš 4 mėn.)

Ugneleee parašė:
    Jus patyrusios man paaiskinkit ka jus jauciat per tuos saremius? Pilvas pakieteja kelis kartus per diena, pamaudzia nugara ir zemai po pilvu, bet nestipriai. Pac…

Ai as tai irgi nesuprantu pilva buna pamaudena kaip per mm, labai daznai suduria lyg maksty gyliai, buna vos paeit net galiu kaip suduria, bet nieko rimciau.. tai manau jau ir nebus man paruosiamuju jokiu, kaip prasides tai prasides jau tikri. Nes kitoms kai skaitydavau tai daug anksciau tie paruosiamieji prasidejo

10. 2019.01.20 22:34 (prieš 4 mėn.)

Ugneleee parašė:
    Jus patyrusios man paaiskinkit ka jus jauciat per tuos saremius? Pilvas pakieteja kelis kartus per diena, pamaudzia nugara ir zemai po pilvu, bet nestipriai. Pac…

Man tiek per paruošiamuosius(kurie buvo tik parą prieš gimdymą) tiek per tikrus, stipriai skaudejo nugaros apačia. Atrodė, kad kryžkaulis skiriasi pusiau.. jokių pilvo skausmų nejaučiau visai.

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.