2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️ (Archyvas iki 2019.02.25)

1. 2019.01.21 17:18 (prieš 5 mėn.)

GreSe parašė:
    Sveikos, gal kuri pirkotės elektrinį pientraukį, kokie atsiliepimai? Kokios firmos geresni?

Turiu įsigijusi medela swing, labai daug gerų atsiliepimų internete. Stimuliuoja krūtis atkartodamas kūdikio žindimą tad galima tikėtis pagalbos užkūriant fabrikėlį. Tiesa kaina LT tai kosmosas, užsakinėjau iš amazon.de.

2. 2019.01.21 17:23 (prieš 5 mėn.)

Kama27 parašė:
    Klausimas merginoms kam jau po termino. Ar suejus 40 sav poto iskart reikedavo vaziuoti kas diena ar kas kelias tikrintis?

Turiu siuntimą į priimamąjį tai rytoj 40 savaičių proga planuoju į antakalnį pavažiuoti, kad pasižiūrėtų kaip ten kas ar vyksta, nes mano ginė nenori, kad pernešiočiau, sakė gan didelis vaikinas per paskutinę apžiūrą pasirodė

3. 2019.01.21 17:28 (prieš 5 mėn.)

Kama27 parašė:
    Klausimas merginoms kam jau po termino. Ar suejus 40 sav poto iskart reikedavo vaziuoti kas diena ar kas kelias tikrintis?

Man buvo 19d terminas, jei negims dar per sias dienas tai pas akusere 24d. Bet ji neturi cia ultragarso, tai duos siuntima matyt ir tada tikriausiai tik pirmadieni ziures 🤔 as jau siek tiek jaudinuosi, kad veluoja..

4. 2019.01.21 17:33 (prieš 5 mėn.)

Kama27 parašė:

Ėjau termino dieną, sekantis vizitas savaitė po termino. 10 dienų po termino esu užrašyta skatinimui..

5. Simonas 5 mėn. 3 d.
    Salvijus 13 m. 8 mėn.
    Gintare 17 m. 6 mėn.

2019.01.21 17:49 (prieš 5 mėn.)

GreSe parašė:
    Sveikos, gal kuri pirkotės elektrinį pientraukį, kokie atsiliepimai? Kokios firmos geresni?

O su antspeniais nebandet ? Del pientraukio, tai kiek domejaus- visos patare Avent, tik naujas labai brangu- pasiziurekit naudotu- kaina zymiai mazesne.

1
  6. 2019.01.21 17:50 (prieš 5 mėn.)

audrone.d parašė:
    Turiu įsigijusi medela swing, labai daug gerų atsiliepimų internete. Stimuliuoja krūtis atkartodamas kūdikio žindimą tad galima tikėtis pagalbos užkūriant fabrikėlį…

Man drauge si paskolino!

audrone.d parašė:
    Turiu siuntimą į priimamąjį tai rytoj 40 savaičių proga planuoju į antakalnį pavažiuoti, kad pasižiūrėtų kaip ten kas ar vyksta, nes mano ginė nenori, kad pernešioč…

Kiek jei ne paslaptis?

7. 2019.01.21 17:53 (prieš 5 mėn.)

Kama27 parašė:

Mane tikrino 40lygiai. Tada siandien 40+4. Jeigu toliau pati nepagimdau, 24d. Kai bus 41sav.vykstu skatinimui i skyriu.

8. 2019.01.21 17:56 (prieš 5 mėn.)

bitteriuska parašė:
    Man drauge si paskolino!

Prognozuoja, kad virš 4kg gerokai gali būti Ir galvytė didelė, čia jau mano genetika, nes tiek aš, tiek sesė didžiagalvės gimėm irgi Dar ir dabar skrybėlaičių rudens sezonui, negalim nei viena nusipirk nes tiesiog nėra dydžių tokioms makaulėms

3
  9. Simonas 5 mėn. 3 d.
    Salvijus 13 m. 8 mėn.
    Gintare 17 m. 6 mėn.

2019.01.21 17:56 (prieš 5 mėn.)

Kama27 parašė:

Siandien buvau, terminas ketvirtadieni, tai sake kas tris dienas lankytis reiks, o gal duos iskart siuntima i GN. Bet man del vyresnio amziaus taip. Man 44 metukai 😁

10. 2019.01.21 17:58 (prieš 5 mėn.)

just ina parašė:
    Man buvo 19d terminas, jei negims dar per sias dienas tai pas akusere 24d. Bet ji neturi cia ultragarso, tai duos siuntima matyt ir tada tikriausiai tik pirmadieni …

Man taip pat buvo terminas 19d. bet rytoj jau guldys🙂😏

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.