2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️

Komentuoti
  1. Mažyliukė 2 sav. 2 d.
    Sūnelis 4 m. 3 mėn.
    Dukrytė 5 m. 11 mėn.

2019.01.21 18:06 (prieš 4 sav.)

mikimauzas2 parašė:
    Prisiduodu gime musu coliukas 18d 3160kg 😊 terminas buvo 23d bet skatino,veiksmas UK ketvirtas gimdymas bet sunkiausias

Sveikinimai 🙂🌹

GreSe parašė:
    Sveikos, gal kuri pirkotės elektrinį pientraukį, kokie atsiliepimai? Kokios firmos geresni?

Geriausias tai medela swing, bet brangus...

2. 2019.01.21 18:07 (prieš 4 sav.)

GreSe parašė:
    Sveikos, gal kuri pirkotės elektrinį pientraukį, kokie atsiliepimai? Kokios firmos geresni?

Zinoma tik elektrine!!! Rankinis valgo vakariene... as nusipirkau-Dual electrical Medela breast pump

3. 2019.01.21 18:10 (prieš 4 sav.)

Gaila as UK galeciau pigiau perleist pientrauki elektrini Medela,labai geras daiktas

4. 2019.01.21 18:37 (prieš 4 sav.)

Ugnė.. parašė:
    Man taip pat buvo terminas 19d. bet rytoj jau guldys🙂😏

Na tai pasidalinkit kaip seksis 😊 as tai pergyvenu truputi.. dukryte va viena diena iki termino gime, o jaunikaitis sedi 🙈 sako nesiskubina tie berniukai 😏

5. 2019.01.21 18:41 (prieš 4 sav.)

Kama27 parašė:
    Klausimas merginoms kam jau po termino. Ar suejus 40 sav poto iskart reikedavo vaziuoti kas diena ar kas kelias tikrintis?

As po savaites vaziavau

6. Simonas 4 sav. 3 d.
    Emilijus 6 m. 4 mėn.

2019.01.21 18:47 (prieš 4 sav.)

Kas dėl laiko tarp sarėmių, tai manau irgi neturėtų būti vienareikšmiškas rodiklis, kad jei nereguliarus tai čia "dar lauk nes nieko nebus"... man tikrieji saremiai kaip prasidėjo nereguliarūs, tai taip iki pat noro stumti ir išliko nereguliarūs. Ikeliu ir foto kur žymėjausi terminus tarp rimtųjų sarėmių

7. 2019.01.21 18:56 (prieš 4 sav.)

Mamytes kada su mazyliais pirma kart isejot i lauka? Nes mano vyras snd buvo su mazyliu kokiom 6min nes saulyte sviete, bet dabar drauge sako kad uz savaites tik vest, ir kas kiek laiko maudot? Nes mes vakar is ligonines grizom ten karantinas tai sake butinai grizus ismaudyt taip ir padarem

8. 2019.01.21 19:05 (prieš 4 sav.)

Papasakokit, kas netingit, kaip ten su popierizmais. Trumpai papasakosiu kokia pas mus situacija. Mes su kavalierium nesusituoke, gyvenam kaip sugyventiniai 😁😁 mazylei duosim tecio pavarde. Taip pat nuomojames buta o deklaruotos gyvenamosios vietos yra skirtingos. Dabar kaip ka kur kreiptis kai gimsta vaikas, kad tetis galetu greiciau iseit tevystes atostogu? Kaip suprantu reiks patvirtint tevyste pas notara del pavardes, bet kada tai padaryt? Papasakokit ka po ko daryt. 😁
    Aciu 😍

9. 2019.01.21 19:06 (prieš 4 sav.)

Bitu parašė:
    Mamytes kada su mazyliais pirma kart isejot i lauka? Nes mano vyras snd buvo su mazyliu kokiom 6min nes saulyte sviete, bet dabar drauge sako kad uz savaites tik ve…

Kaip daznai liepe maudyti?

10. 2019.01.21 19:11 (prieš 4 sav.)

Riko parašė:
    Galim visos trys, I'm in! 😂 ką manot apie antradienį?😂pasidalinčiau savo puikiu daktarėliu.

Kada ten dar jusu daktariukas budes???
    Man ketvirtadieni vykt i skyriu skatinimui. 😏

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras