2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️

Komentuoti
  1. Princesė 6 sav.

2019.01.24 10:10 (prieš 1 mėn.)

Riko parašė:
    Vakar 23.30 gimė 3380gr laimės 😄 16.20 nubėgo vandenys, 23.20 užgimė. Nuvažiavau su beveik 5cm, kadangi toliau nelabai vėrėsi - skatino oksitocinu. Skaudėt pradėjo …

sveikinu

2. Ula 15 m. 9 mėn.

2019.01.24 10:29 (prieš 1 mėn.)

olia2603 parašė:
    Tikrai, kai tokie skausmai, mes neausom, as labai nepernesu skausmo, as tokia vriedna buvau🙈😁 man sako koja pakelt, taip greiciau viskas vyks, as nekeliu nes man dk…

Pažystamas jausmas - gėda prieš personala po gimdymo 🤭😅.... aš tai sakiau nužudysiu akušere 😂😎 ir čiupau už kalnieriuku chalato .... oi šakes kaip baisu 😂

1
  3. 2019.01.24 11:52 (prieš 1 mėn.)

GL20 parašė:
    Pažystamas jausmas - gėda prieš personala po gimdymo 🤭😅.... aš tai sakiau nužudysiu akušere 😂😎 ir čiupau už kalnieriuku chalato .... oi šakes kaip baisu 😂…

Man taip yra, nuo vaikystes, jai man skauda pilva, nieko neprisileidziu, visi erzina, o cia tokie skausmeliai🙈😁 as daug ko neatsimenu, man vyras pasakojo😂. As irgi sakau as galeciau nuzudyti zmogu ta nakti.. dabar tai jau juokinga😁 o tos dvi daktares po gimdymo ateidavo vis pas mane, pasisveikint, pamaina baigiasi, ateina atsisveikint, o man taaip geda pries jas...🙊 duok dieve kiekvienam tiek kantrybes, kiek turejo tos daktares😂😂

2
  4. 2019.01.24 13:07 (prieš 1 mėn.)

olia2603 parašė:
    Ojetau, sveikinu!!!🥰🥰🥰🤗🤗🤗 kokia jus stipri!❤️ As po 6 val vos nemiriau🙈 o jus tiek iskentejot..... stiprybes jums ir sveikateles😍😍😍🥰🥰🥰🎈🎈🥳 kaip daktarai? Viskas gera…

O kas beliko, tik but stipriai, nors tada jauciausi kaip visiska nevykele, klausiau kas negerai su manim ir t.t 😁
    Personalui 10 balu tiktais, ypac treciajai akuserei, kuriai ispuole "laime" su manim uzbaigti diena 😥 apsokineta, apibuta, del prieziuros negaliu nei vieno blogo zodzio pasakyt 😍 visos atejo atsisveikint iseidamos, apsikabindavo ir sake, tikimes kad kai grisim ryte, taves jau cia nebus 😂

1
  5. 2019.01.24 13:11 (prieš 1 mėn.)

Moterys, kurios gimdydamos plysot, gelbekit 😊 sakykit, kaip jum sekesi su tualeto reikalais? Trecia diena neiseinu "didelio" ir jau trupuciuka nejuokinga darosi man 🙄 kazi, jei panaudociau laisvinamuju? Bet baisu del siuliu, siandien jau taip nemaloniai grauzia, nors prausiuosi po kiekvieno ejimo 🤨

6. 2019.01.24 13:18 (prieš 1 mėn.)

Rasa.B parašė:
    Moterys, kurios gimdydamos plysot, gelbekit 😊 sakykit, kaip jum sekesi su tualeto reikalais? Trecia diena neiseinu "didelio" ir jau trupuciuka nejuokinga darosi man…

Penktadieni pagimdziau ziauriai plysau viduj ir kirpo isorei.bijojau i wc.eit.sakau plys ten viskas.tai jau kaip nebeiskenciau uzspaude nulekiau antradieni tik i wc.iki to laiko kentejau 🙈 o siaip microlax zvakuciu turiu prisipirkus jos padeda.

1
  7. 2019.01.24 13:27 (prieš 1 mėn.)

O kaip jauciates pagimdziusos, man jau savaite po gimdymo, nei plysau nieko bet atrodo kad visa sikna skauda ir kraujavimas toks tamsus nesvieseja nei kiek ir pilvo apacia skauda, gal kuriai panasiai buvo, ar jau reiktu sunerimti 😕

8. Mažyliukė 2 sav. 5 d.
    Sūnelis 4 m. 3 mėn.
    Dukrytė 5 m. 11 mėn.

2019.01.24 13:36 (prieš 1 mėn.)

Rasa.B parašė:
    Moterys, kurios gimdydamos plysot, gelbekit 😊 sakykit, kaip jum sekesi su tualeto reikalais? Trecia diena neiseinu "didelio" ir jau trupuciuka nejuokinga darosi man…

Lepicol pagerkit kad viduriai normalizuotūsi ir nebijokit svarbiausia. O paperkštėt tikrai gali, svarbu po kiekvieno sysiaus apsiplaut vandenuky, opo didelio - bent jau man rekomendavoūkinį muilą su vandeniu irtikrai gerai buvo. Kuodažniau keiskit įklotus.

SIUZE parašė:
    O kaip jauciates pagimdziusos, man jau savaite po gimdymo, nei plysau nieko bet atrodo kad visa sikna skauda ir kraujavimas toks tamsus nesvieseja nei kiek ir pilvo…

Man buvo po abiejų - viską tempė ir skaudėjo, kraujavausavaitę tikrai labai stipriai, po to po truputį lengvėt pradėjo.

9. 2019.01.24 13:44 (prieš 1 mėn.)

Bianka parašė:
    Lepicol pagerkit kad viduriai normalizuotūsi ir nebijokit svarbiausia. O paperkštėt tikrai gali, svarbu po kiekvieno sysiaus apsiplaut vandenuky, opo didelio - bent jau man rekomendavoūkinį muilą su vandeniu irtikrai gerai buvo. Kuodažniau keiskit įklotus.

Del iklotu, tai jau nei kalbos nera, po kiekvieno ejimo i wc keiciu, kraujavimas sumazejo, tai jau galiu prie normaliu pereiti, nebereikia eiti kaip anciukui Donaldui su tais pampersais 😁
    O kiek laiko mazdaug gyja tos siules? Labai grauzt dabar pradejo, nors prausiuosi po wc, bet matyt, gija po truputi.
    Taip norisi, kad greiciau viskas uzgytu ir galeciau be jokiu trugdziu vaiku dziaugtis, nu dabar reikia islipt is lovos ir einu dantis sukandus 🤨

10. 2019.01.24 13:44 (prieš 1 mėn.)

SIUZE parašė:
    O kaip jauciates pagimdziusos, man jau savaite po gimdymo, nei plysau nieko bet atrodo kad visa sikna skauda ir kraujavimas toks tamsus nesvieseja nei kiek ir pilvo…

as tris savaites gan gausiai kraujavau na tiksliau tai ten isskyros su senu krauju ir toks nemalonus jausmas vis uzeidavo ir pamaudendavo jau buvau suplanavus vaziuot pasitikrinti bet viena diena nedetalizuosiu bet pasisalino sis tas ir nuo tos dienos gerokai pagerejo pasiskambinau gydytojai tai ji ir sake matyt del to taip ir kraujavau ir siaip sake 2 men yra normalu tos isskyros sunerimt reiktu jei kiltu temp ar pasirodytu sviezio kraujo (kuris kai kuriais atvejais gali ir beprasidedancios menesines but). Bet jei neramu vaziuokit pasitikrint juk menesi ligonines mus konsultuoja ir priziuri

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras