2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️

Komentuoti
  1. 2019.01.12 17:11 (prieš 4 d.)

Kriste514 parašė:
    O reikia sedeti ar sokliuoti? Kokioje pozicijoje kojos? Sukti gal klubus ar aukstyn zemyn? Pamokinkit, manau, cia ne man vienai aktualu. ❤️

Matau, kad nieks jums neatraso, nors cia forume daug mankstas lankanciu tikriausiai. Radau tokius patarimus: Galima atsisėdus ant kamuolio paspyruokliuoti arba atsiklaupti ant grindų ir rankomis apglėbti kamuolį.

Galite ir sukti klubus i viena, i kita puse

2. 2019.01.12 17:13 (prieš 4 d.)

Mazutaite parašė:
    Matau, kad nieks jums neatraso, nors cia forume daug mankstas lankanciu tikriausiai. Radau tokius patarimus: Galima atsisėdus ant kamuolio paspyruokliuoti arba atsi…

Zodziu belekaip galima 😂 kai suku klubus man jie traska. Ir nakti kai verciuos ant sono traska 😂

3. 2019.01.12 17:22 (prieš 4 d.)

arbūza parašė:
    O kaip pas jus su judesiukais? Ar labai aktyvus leliukai? Nes pas mane pabanguoja svelniai ir gan ramu siaip buna, tai vis neramu. Bet ir visa nestuma gan ramiai vi…

Pas mane tas pats, banguoja. Visą nėštumą taip, labai retai kada stipriau įspiria šiandien kaip tik buvau sunerimusi dėl judesiukų, nes tų bangavimų mažiau buvo nei įprastai. Bet pagulėjau visokiausiom pozom, pradėjo vėl banguoti

1
  4. 2019.01.12 17:22 (prieš 4 d.)

O kazin kaip buna su tais greitais gimdymais,kai nubega vandenys ir ziurek per kelias valandas pagimdai jei yra rastas streptokokas? juk ligoninej gali nespeti suleisti antibiotiku turbut....?
    Arba jei miegant nubega vandenys,tai irgi gali nepajusti kol neuzeina stiprus saremiai?

5. 2019.01.12 17:30 (prieš 4 d.)

Sveikinimai naujai iškeptoms mamytėms ir ju angeliukams!!

6. 2019.01.12 17:31 (prieš 4 d.)

Man 2dieni 40 sav bus, bet jau vakar vakare pilvo apacia tempia ir klyna skauda snd irgi matyt raisciai tempiasi bet labai nemalonus jausmas kai reikia ypac atsikelt is gulimos padeties kai atsisedi ar atsistoji

1
  7. 2019.01.12 17:34 (prieš 4 d.)

Kama27 parašė:
    O kazin kaip buna su tais greitais gimdymais,kai nubega vandenys ir ziurek per kelias valandas pagimdai jei yra rastas streptokokas? juk ligoninej gali nesp…

Pajusit, bet jei yra streptokokas, vosnubėgus vandenim iškart į ligoninę, nelaukiant. O jei pirma sąrėmiai, o nevandenys irgi geriau važiuoti iškart...

8. 2019.01.12 17:57 (prieš 4 d.)

Bianka parašė:
    Pajusit, bet jei yra streptokokas, vosnubėgus vandenim iškart į ligoninę, nelaukiant. O jei pirma sąrėmiai, o nevandenys irgi geriau važiuoti iškart...

O per kiek laiko be streptokoko nuo vandenu nubegimo galima nuvaziuot i ligonine? Dar butu laiko galva prasiplaut, issidziovint? 😂

9. 2019.01.12 17:58 (prieš 4 d.)

arbūza parašė:
    O kaip pas jus su judesiukais? Ar labai aktyvus leliukai? Nes pas mane pabanguoja svelniai ir gan ramu siaip buna, tai vis neramu. Bet ir visa nestuma gan ramiai vi…

Nelabai aktyvi. Buna per diena vienas kartas kai isismarkuoja, tai net skauda kaip ten makaluojasi. Paskui karts nuo karto suspurda, bet siaip nlb aktyvi. Bet niekada taip nebuna, kad visa diena nejudetu. Pas mane ji pirmoj dienos pusej pasyvesne, i vakara aktyvesne.

10. 2019.01.12 18:00 (prieš 4 d.)

Kriste514 parašė:
    O per kiek laiko be streptokoko nuo vandenu nubegimo galima nuvaziuot i ligonine? Dar butu laiko galva prasiplaut, issidziovint? 😂

Na aš asmeniškai tai lėkčiau iškart, nes sūnų ant rankų laikiau povalandos kai vandenis nuleido 😃 tai jei jau nubėgtų, iškart į mašiną ir ligoninėn. 😄 O šiaip įvairiai kam būna.

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras