2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️

Komentuoti
  1. 2019.03.26 14:48 (prieš 3 mėn.)

Miskovidury parašė:
    Mano sūnelis tokio paties amžiaus, irgi nelabai kelia galvą tokioj padėty. Bet gulint ant pilvuko labai gražiai laiko, kelia tikrai aukštai, netinginiauja galvą pag…

Va mano grazuole tik pagukdyk ant pilvo tai arba verkia iskart arba guli galva pasidejus 🙈🙈 pamenu sunui tai patikdavo anksti galva kele jau.o va mazoji tingi.

2. 2019.03.26 14:54 (prieš 3 mėn.)

karapuznike parašė:
    Va mano grazuole tik pagukdyk ant pilvo tai arba verkia iskart arba guli galva pasidejus 🙈🙈 pamenu sunui tai patikdavo anksti galva kele jau.o va mazoji tingi.…

Va kaip skirtingai su tais vaikais😀 Man keista išvis kai sako “va kūdikį pasiguldžiau ant krūtinės ir miega”, kartą bandžiau taip pasidėt, tai sirena įsijungė😀 Nepatinka jam tą galvą guldyt, kai yra ant pilvo. O man taip patogu atrodo, bet jam atrodo kitaip😀😂

3. 2019.03.26 14:55 (prieš 3 mėn.)

Miskovidury parašė:
    Va kaip skirtingai su tais vaikais😀 Man keista išvis kai sako “va kūdikį pasiguldžiau ant krūtinės ir miega”, kartą bandžiau taip pasidėt, tai sirena įsijungė😀 Nepa…

Iki 2men labai mego taip gulet 😂 o dabar rekia iskart 🙈🙈

4. 2019.03.26 14:59 (prieš 3 mėn.)

karapuznike parašė:
    Iki 2men labai mego taip gulet 😂 o dabar rekia iskart 🙈🙈

Tikriausiai nori matyt kas vyksta, o ne į mamą žiūrėt, tipo jau prisižiūrėjo užtektinai😂😂🙈👌🏻

5. Mažyliukė 5 mėn. 2 sav.
    Sūnelis 4 m. 8 mėn.
    Dukrytė 6 m. 4 mėn.

2019.03.26 15:03 (prieš 3 mėn.)

tinginiukeee parašė:
    Kaip graziai paaiskinot mergytei.Reiks sita minti pasivogt ir man😁Na tikekimes kad ji dings ir nereiks.Tai kaip suprantu galima tik pati raudonuma panaikint?O jus k…

Mums suvaistais ir lazeriu tipo sustabdė, bet ji paprastai ir taip apie 3-4 mėnesį sustoja augt... Lazeriu raudonumą tą naikina. 🙂 Bet panaikint lazeriu galit bet kada, tai neskubėčiau kol maža, nes vistiek reiks ir narkozės, o nėra tas gerai. Jei keltų pavojų sveikatai, tada taip, bet hemangiomos jos kosmetinis dalykas, sveikatai jos kaip ir nekenkia tokiose vietose (veido srity tai jau reik skubiau paprastai tvarkyt), tai mes neskubam, palauksim ir jau paaugusiai sutvarkysim 😀

6. 2019.03.26 15:12 (prieš 3 mėn.)

Ugneleee parašė:
    Musiske turi nora keltis kai paimi uz rankyciu. Galvyte kelia.

Paguldyta ant pilvo kelia galvyte ir islaiko. Tik pyksta, kad reikia stengtis. ;)

7. 2019.03.26 15:15 (prieš 3 mėn.)

Miskovidury parašė:
    Mano sūnelis tokio paties amžiaus, irgi nelabai kelia galvą tokioj padėty. Bet gulint ant pilvuko labai gražiai laiko, kelia tikrai aukštai, netinginiauja galvą pag…

Mes irgi i manksteles vaikstom. kKineziterapeute sake, kad musu mazyle stipri. Matai nuomones su gydytoja issiskyre.
    Ant pilvo paguldyta galva kelia, tik nepatinka jai ant pilvo. Gal tikrai jegu truksta del to pyksta ;)

8. 2019.03.26 15:22 (prieš 3 mėn.)

City parašė:
    Sveikos, mums 2 menesiai ir dvi savaites. Siandien buvom pas gydytoja si suneramino mane. Sako, kad musu vaikas silpna, nes paemus uz rankyciu jai gulint ant nugaro…

Mes kai buvom 2men apžiūroje tai gydytoja irgi bandė pakelti už rankyciu, ir vaikas galvos kartu tikrai nekėlė, tai jin taip nusivaipe, tipo nū ką padarysi.. 😅 Nors galvyte laiko puikiai ir gali 10min išgulėti ant pilvuko be problemų. Bet sestis dar nebando ir nemanau, kad dėl to jis silpnas😃

4
  9. 2019.03.26 16:02 (prieš 3 mėn.)

Patricijja parašė:
    Mes kai buvom 2men apžiūroje tai gydytoja irgi bandė pakelti už rankyciu, ir vaikas galvos kartu tikrai nekėlė, tai jin taip nusivaipe, tipo nū ką padarysi.. 😅 Nors…

Tos gydytojos.... 😶

10. 16 m. 8 mėn.

2019.03.26 16:39 (prieš 3 mėn.)

Rima44 parašė:
    +10 😀 ėdau, ėdu ir dar žinau kur gaut...
    Jau nebejuokinga -baisu daros kaip 65 taip 65, nekrinta nors tu ka.

Pralinksminot ir mane😀 aš taip pat sveriu dabar 64 kg ir esu tik 161 cm, tai matosi tie kg, oi kaip matosi😊

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras