2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️

Komentuoti
  1. 2018.09.20 11:47 (prieš 3 sav.)

Ugneleee parašė:
    Aš jaučiu kasdien tai jeigu tris dienas nepajusčiau nei judesio tai jau būčiau ne juokais išsigandus. Įsiprašyčiau pas gydytoją dėl šventos ramybės, kad pažiūrėtų a…

O jūs jaučiate juos dažnai ir stiprius?

2. 2018.09.20 11:56 (prieš 3 sav.)

MamaB parašė:
    Sveikos, mano lelius nejuda, nesispardo jau trecia diena. Anksciau kasdien spurdedavo. Kaip manot, ar reikia sunerimti ir lekt pas daktare, ar cia normalu?

As tai tikrai susirupinciau, nes pas mane kiekviena diena juda ir gan stipriai, todel jau ir viena diena be judesiu butu keista..

1
  3. 2018.09.20 12:16 (prieš 3 sav.)

MamaB parašė:
    Sveikos, mano lelius nejuda, nesispardo jau trecia diena. Anksciau kasdien spurdedavo. Kaip manot, ar reikia sunerimti ir lekt pas daktare, ar cia normalu?

Po paros laukimo jau turejot eit pas gydytoja.. bent seimos kad paklausytu sirdele ir siuntima i priemima duotu.. nors priemime ir be siuntimo apziuretu.. jusu savaitese jis gali but nusisukes ir dar del to nejauciat, bet as vaziuociau pasitikrint

As nejauciu judesiu buns diena, dvi, buna ir tris.. ber nejauciu pilvo siena, o rankas uzdejus jauciu judesius rankom.. gydytoja sake kad taip gali buti del didejancio vandenu kiekio ir svarbu kad bent rankom jauciu judesius.. nzn kiek cia tiesos is jos, bet sirdele klause plaka, judesius jauciu uzdejus rankas, tai pas gine eisiu kita savaite irgi dar uzklausiu del tu judesiu...

4. 2018.09.20 12:36 (prieš 3 sav.)

MamaB parašė:

Na mano vienas juda kaip reikiant, nebuvo nė dienos kad nespurdėtų, o antrojo būna, kad kelias dienas nieko nejaučiu, o po to sujuda. Tai manau, kad gal kaip pasisuka. Net nežinau, o šiaip atsarga gėdos nedaro ir jeigu turit galimybę, tai galit pasitikrinti.

5. 2018.09.20 12:45 (prieš 3 sav.)

Pamėginkit išgerti porą stiklinių šalto vandens ir atsigulti berods ant kairio šono, po kurio laiko turėtų pradėti judėti. Bent jau man taip padeda, o šį metodą sesei akušerė buvo minėjusi. Tai jei napjaučiu ilgiau judesiukų tikrinu (: bet dėl visa ko aišku nulėkit pasitikrinti, bus ramiau.

1
  6. 2018.09.20 12:53 (prieš 3 sav.)

arbūza parašė:
    O jūs jaučiate juos dažnai ir stiprius?

Įvairiai. Kartais stipresni, kartais vos vos juntami. Bet man niekada skausmingai nespardo kaip kitos rašo, tik maloniai bumbsi arba kaip aš sakau "krapštinėja" Kai kurią dieną jaučiu judesius nuo ryto iki vakaro beveik nuolatos, kartais tik protarpiais sujuda. Bet, kad visai nejudėtų nuo ryto iki vakaro tai taip nebūna pas mane.

1
  7. 2018.09.20 13:36 (prieš 3 sav.)

Kukuruz parašė:
    Po paros laukimo jau turejot eit pas gydytoja.. bent seimos kad paklausytu sirdele ir siuntima i priemima duotu.. nors priemime ir be siuntimo apziuretu.. jusu sava…

Uch isgasdinot jus mane! Bet tik pagalvojau, kad leksiu pas gydytoja ir maziukas apsireiske... Nesmarkiai, bet muistosi... Dar pabandysiu vakare isgert vandens ir pagulet ant kairio sono, kaip kazkas patare, gal stipriau paspardys

1
  8. 15 m. 4 mėn.

2018.09.20 14:15 (prieš 3 sav.)

arbūza parašė:
    Būsimos mamytės, sakykite gal jau kuri įsigijote vežimėlį? kur pirkote, ką rekomenduoti galite, pvz kur Vilniuje geriausia ieškotis? kad būtų logiškas kainos ir kok…

Iščiupinėjau ir išnagrinējau daug vežimuku. Planuojam įsigyti Bugaboo Fox. Mano poreikius atitinka visus. Bet visi labai skirtingi, tad išsižiūrėkite , pakilnokit

9. 2018.09.20 14:58 (prieš 3 sav.)

As issirinkau du modelius: Cybex Priam ir Stokke Trailz. Tik dar nepirkau, nes niekaip neapsisprendziu.

1
  10. 2018.09.20 15:17 (prieš 3 sav.)

MamaB parašė:

Man nesisparde savaite, irgi perfyvenau, rjom pas daktare, sirdute plaka, bet visai nieko nejauciau.. nors pries tai buvo stiprus judesiai, bet viskas gerai, sake daktare kad nuo 24 savaites tureciau jausti kasdien, suvalgykit sokolado, o jai tikrai netimaujat, aisku kad geriausia nueit pas daktara negu nerimauti🤗😊 bet manau kad nieko baisaus, gal uzsisukes leliukas😊😊

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras