2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️ (Archyvas iki 2018.11.21)

1. 2018.09.22 23:25 (prieš 2 mėn.)

Linur parašė:
    Joa, kvapas nu toks nekazka, bet skonis kartu su tuo suriu...omg! Dar noriu 😂😂 tik kad surijau viska 🙄

Megstu abu dalykus bet atskirai niekad nesove mintis taip pamiksuot

O tom kurios megstapelesi bet bijo, tai gi kiskit i orkaite arba pvz padaziuka pasidarykit ant makaronu kokiu.. termiskai apdoroti pelesiniai produktai saugus

2. 2018.09.22 23:36 (prieš 2 mėn.)

Ugneleee parašė:
    O kas jau tokio tos kokakolos baisaus? As jeigu noriu isgeriu.

Cukraus kiekis baisus

As per si nestuma esu isgerus 3 skardines.. 1 karta buvau macdonals- penkis menesius svaigau kaip noriu....bet meh, jokio stebuklo ir valgymo 'orgazmo' nebuvo... O as is tu zmoniu kuriem po sekso ir miego didziausias malonumas yra maistas tada kazkokia proga uzsisakinejom pica i namus, o as esu picos gadintoja be cesnakinio ir kolos pica man ne maistas (nebent pacios kepta namine).. ir trecia karta vyra norejau panervint nes uzstume kad as nesveikai valgau (prisigalvoja kad tureciau sedet ant tokios pat dietos kaip jis sportuodamas, baltymai baltymai...feee) jam sviestas yra blogis nes tai net 82% riebalu.. nu sorry, bet man norisi sviesto ir as ji valgysiu.. su pirmu sviestas isvis ejo i trasa, 2-3 pakelius suvalgydavau per savaite dabar pakelis savaitei.. nu bet man dieviskai skanu juoda duona su sviestu ir druskyte ir cesnaku

Man kiausinis jei keptas tai tik ant sviesto.. varskeciai jei kepti tai taip pat tik ant sviesto.. aliejus visa skoni sugadina

3
  3. 2018.09.22 23:44 (prieš 2 mėn.)

O aš la

nuga_noblese parašė:
    Nerekomenduojama nepilnai isvirto, o normaliai kietai virta kiausini tikrai galima i sveikata

O aš labai mėgstu skystai virtą kiaušinį ir išsiverdu retkarčiais, bet ne visada išeina išvirti skystu tryniu dažnai perverdu

4. 2018.09.22 23:47 (prieš 2 mėn.)

skirmantukas parašė:
    Aš šiandien kaip tik valgiau šaltibarščius su kiaušiniu,nors namie be jo darau o taip nieko neriboju,visu mandrybiu kaip juros gerybes,pelesiniai suriai ar dešro…

Bleeem, as tai praktiskai viska valgau, nebuvau niekada isranki maistui... nu apart steiku ir susiu, sitie tai fuj man

gretaba7 parašė:
    Paskaiciau ir susirupinau... Virto kiausinio negalima valgyt?? As skaiciau, kad vengti reikia tokiu patiekalu, kur jis naudojamas zalias.. As ir sakau, ko du kartus…

Zinokit nezinau galima ar negalima, bet as kazkaip automatiskai ji stumiu i lekstes krasta jei tik pamatau kazkur kavinej valgydama. o kodel, tai net paaiskinimo neturiu apskritai tai neaisku gi kiek jis ten virtas ir davirtas.. nebent pati namie issiverdu, tada valio

GL20 parašė:
    Su maistu tai labai įdomus dalykas - bent jau man. Aš pirmagimės besilaukdama priaugau 20 kg. Nuo 50 kg iki 70 kg. Niekad nieko neribojau ( turiu galvoju ko “negali…

Tai as irgi neturiu spec poreikiu maistui, visada viska valgiau kaip ir minejau, maistui niekada nebuvau isranki tai jei pradeciau galvot ko negalima valgyt ir nevalgyciau, tai tada i parde siusciau vyra ir pati ten nei kojos nekelciau, nes realiai daug produktu kuriuos megstu negaleciau vartot...
    O kas liecia cola, tai ir jos isgeriu jei labai norisi.
    As esu tokios nuomones - labiau pakenkti gali tai ko pries tai nededavai i skrandi, nes nezinia kaip sureaguos skrandis.
    O del svorio..tai as stebiu ji. Neryju bliudais, visko po biskiuka siai dienai +3kg turiu

5. 2018.09.22 23:51 (prieš 2 mėn.)

Kukuruz parašė:
    Megstu abu dalykus bet atskirai niekad nesove mintis taip pamiksuot

Cia per vakaruskas budavo "zakuske" nr1 pas mus 😀 ziauriai skanu jei net vyras mano valgo sita derini, kur jam siaip tie visi pelesiai nepatinka...

6. 2018.09.22 23:55 (prieš 2 mėn.)

Čiukčia parašė:
    O aš la

Man tai nepatinka trynys minkstas. Vyras visada praso virto ir miksto, vargas man, daznai nepataikau, dabar nuimu vos tik uzverda

1
  7. 2018.09.23 00:20 (prieš 2 mėn.)

Cukraus nedemonizuoju, nuo jo niekuo neuzsikresi. Visai kas kita - zalia mesa ar kiausinis nedavirtas - tokie produktai ne tik nescioms del bakteriju pavojingi.

As tai is tu kur viska valgau taip kaip valgiau. Zaliu mesu ir taip nevalgydavau, o del to, kad svoris isaugs nepergyvenu. Ir kolos atsigeriu ir bandeliu ir kebabu pavalgau.Medziagu apykaita gera tai manau greitai numesiu po gimdymo. O jeigu ne tai pabusiu putlesne, visa gyvenima buvau ir taip liesa atsibuvau

2
  8. Gabija 14 m. 3 mėn.

2018.09.23 00:30 (prieš 2 mėn.)

O aš db į vištieną negaliu žiūrėt. kartais truputi galiu suvalgyt. Bet kiauliena šimtą kartų geriau o tokių didelių norų tai kažkaip neturiu. Išskyrus kad ėmiau valgyt saldainius ir aplamai nesveikai saldumynų noriu sakau, vyras užkrėtė. Nes anksčiau tikrai tiek cukraus nevartojau.. o jis lb saldžiai mėgsta. Ir dar Colos lb noriu, nors anksčiau gazuotų gėrimų negėriau. o jis geria visokius gazuotus limonadus ir pan.

9. 2018.09.23 00:38 (prieš 2 mėn.)

Na as tai tik kieta kiausini valgau, man taip neskanu kai jis isbega kepta taip pat kai valgydavau, turedavo but pradurtas ir iskepes, o maniskis tai kaip imusa kiausini i keptuve, taip ir isima, tai kai valgo tas trinys isbega, feh pries gera savaite lasiniu uzsimaniau, tai siandien atejo tasyte is LT su siuo skanumynu

1
  10. 2018.09.23 00:44 (prieš 2 mėn.)

Ugneleee parašė:
    Cukraus nedemonizuoju, nuo jo niekuo neuzsikresi. Visai kas kita - zalia mesa ar kiausinis nedavirtas - tokie produktai ne tik nescioms del bakteriju pavojingi.

Perdaug cukraus gali uzrugstint organizma.. virusai, bakterijos, grybai (pvz pienlige) labai megsta saldumynus ir rugscia terpe

Bet vel gi.. nuo zmogaus daug priklauso.. pazistu saldziamegiu kur atrodo seniai sapsirgt turejo, nu bet vis sveikas

Velnias, uzsimaniau kokio saldesio bekalbedama apie cukru....

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.