2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️

Komentuoti
  1. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.09.23 09:00 (prieš 3 sav.)

Kukuruz parašė:
    Cia vel gi asmeninis pasirinkimas..
    Dirbtiniai saldikliai man atrodo didesnis blogis nei naturalus cukrus kuri pasauli…

Kiek tyrimų darė so far - nėra įrodymų kad minimalus kiekis aspartamo turi reikšmingos įtakos sveikatai, apie cukrų daug yra pridaryta ir aiškūs įrodymai kad kenkia, tai tiek kad senas geras ir seniai atrastas nėra jo privalumas
    Bet aišku - asmeninis pasirinkimas, ir viskas priklauso nuo kiekio - porą skardinių per mėnesį ir ne zero nieko nepakenks, bet mane pačią prie sprite taip traukia, kad aš ko gero kiekvieną savaitgalį po porą išgeriu - jei nebūtų low sugar pasirinkimo tai cukraus kiekis tikrai nepadėtų sveikatai

2. 2018.09.23 09:04 (prieš 3 sav.)

Aš tai irgi gan easy žiūriu į visus tuos "galima-negalima". Juk nuo žalios žuvies ar mėsos, nuo kiaušinio galime užsikrėsti ir nebūdamos nėščios. Prieš važiuodama į kelionę domėjausi, ar tos šalies moterys besilaukdamos tikrai atsisako žalią žuvį valgyt. Ir pasirodo kad ne, tik yra gydytojų nustatytos normos ir patarimai, kad pvz žalio tuno galima iki 100gr per savaitę, ir tt. Žinoma, ta atsakomybė už kitą gyvybę turi būt, bet kraštutinumai irgi nieko gero. Kas man yra tabu tai žinoma alkoholis. Bet jei aš gerdavau kavą - tai kas atsitiks mažiui jei ir toliau gersiu? Ką blogo gali padaryt kola? Pažiekit į jogurtų ar kitų "sveikų" produktų sudėtis, ten ne ką mažiau cukraus.
    Aišku, visos savaip pasirenka tą laukimo etapą praleisti, ir sau įvairias ribas nusistatyti..

3
  3. 2018.09.23 09:19 (prieš 3 sav.)

Daugelis ispraudzia save i tam tikrus remus.. as asmeniskai to nesuprantu, nes nu visur yra kazko kas kenkia. Aisku ir ribos viskam turi buti..bet kiekviena pasirenkam kas geriau - cukrus ar dirbtinis saldiklis ir pan.
    Kad ir toks pvz is mano gyvenimo. Nerekomenduoja valyt kaciu tualeto nestukei. Bet nu kaip as galiu nevalyt jo, jei vyras gryzta velai is darbo, o mano ponulis daro salia dezes jei ji neisvalyta.... pradzioj nestumo dar bandem valyt kai vyras gryzta (kad man nereiketu), nu bet kai salia varyt pradejo... tai as geriau isvalysiu ta deze nei eisiu valyt katino sysiu nuo plyteliu...

4. 2018.09.23 09:28 (prieš 3 sav.)

Manau apriboti save ar ne yra kievienos moters pasirinkimas ir čia turbūt galima diskutuoti iki begalybės, kaip ir apie matinimą MP, gimdymą su epidūru ar be, vienkartinų ar daugkartinų pampersų naudojimą ir pan. Manau šaunu, kad apsikeičiame nuomonėmis, bet turbūt vistiek kievkiena darysime savaip ir kaip kiekvienai ramiau :DDDD

2
  5. 2018.09.23 09:29 (prieš 3 sav.)

Idomu kiek jau esat priaugusios kg? as jau 6kg tai galvoju kad labai greit auga nes nera kad besoties valgyciau

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.09.23 09:30 (prieš 3 sav.)

Visiškai jum abiem pritariu!
    Bet dėl katino - jei jūsų draugelis gyvena namie, nevalgo sode paukštelių ir maitinamas kačių maistu, tai jis ir pats neturi kaip toksoplazmoze užsikrėst, ir juolab jum perduot

1
  7. 2018.09.23 09:59 (prieš 3 sav.)

Bitu parašė:
    Idomu kiek jau esat priaugusios kg? as jau 6kg tai galvoju kad labai greit auga nes nera kad besoties valgyciau

12kg 🙈

8. 2018.09.23 10:17 (prieš 3 sav.)

JustinaArgh parašė:
    Visiškai jum abiem pritariu!
    Bet dėl katino - jei jūsų draugelis gyvena namie, nevalgo sode paukštelių ir maiti…

Dėl katino - taip. Aš turiu katiną, jis naminis ir lauką matęs tik per langą išvalau dėžutę, nusiplaunu rankas ir tiek. Pavojingiau su katinais kurie eina į lauką. Ir šunį turiu 😄 dievinu jį, bučiuoju 😄

2
  9. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.09.23 10:23 (prieš 3 sav.)

Merginos, kas turit vaikų (ar šiaip žinot) reikia praktinio patarimo - ar reikia, kad kambarys kur vaikas miegos turėtų galimybę užsitemdyt dienos metu? Perkam užuolaidas ir diskutuojam kokio storumo reikia

10. 2018.09.23 10:52 (prieš 3 sav.)

JustinaArgh parašė:
    Merginos, kas turit vaikų (ar šiaip žinot) reikia praktinio patarimo - ar reikia, kad kambarys kur vaikas miegos turėtų galimybę užsitemdyt dienos metu? Perkam užuo…

Mes pirkom roletus, derinom prie vaiko kambario, tai jie pas mus tokios švelnios mėtų spalvos, beveik balti. Kai saulėta, dengia saulę, o nakčiai tiesiog dėl jaukumo, kad mėnulis nešviestų į kambarį ir gatvės žibintai.

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras