2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️

Komentuoti
  1. 2018.10.20 14:16 (prieš 1 mėn.)

nuga_noblese parašė:
    As jauciuosi taip
    O siaip kolkas priaugus 8kg

Oi koks taiklus! 😄 juokiuos balsu.
    Man apetitas laaaabai išaugęs. Bet biškį stengiuos tvardytis..
    Kol kas +6kg nuo įprastinio svorio.
    Bet jaučiuosi meška, ypač kai iš gulimos padėties reik stotis ar apsiverst 🙄

2. 2018.10.20 14:28 (prieš 1 mėn.)

Man nuo pradinio svorio +12kg

3. 2018.10.20 14:37 (prieš 1 mėn.)

Riko parašė:
    Oi koks taiklus! 😄 juokiuos balsu.
    Man apetitas laaaabai išaugęs. Bet biškį stengiuos tvardytis..

As pamenu pirmam trimestre rasiau kaip jus prie to maisto traukia, man visai nesinorejo valgyt daugiau, kaiptik gal maziau. O dabaaaar.. viska sunaikinu ka skanaus pamatau, o skanu man pasidare viskas

4. 2018.10.20 14:46 (prieš 1 mėn.)

gretaba7 parašė:
    Man nuo pradinio svorio +12kg

Man irgi. Bet net keista, nes nesijauciu 12 priaugus. Ir vizualiai neatrodo, kad +12 Juokauju vis, kdlad lelyte mano sunki, ne as

5. 2018.10.20 15:12 (prieš 1 mėn.)

JustinaAr parašė:
    Kaip sekasi su svorio priaugimu? Man tokie keisti šuoliai būna - porą savaičių neauga arba +0.5kg, po to per kelias dienas 1.5 kg ko gero skysčiai susikaupia nuo…

Irgi šiek tiek pašokinėja +-500g Kol kas nuo pradinio svorio 1,5kg pliuse bendrai

6. 2018.10.20 15:27 (prieš 1 mėn.)

Aš grynai kaip ta voverė, tik dar papai, kuriu nkd neturejau. 🙈

As turiu klausima apie auto kedutes. Kuo skiriasi Isofix nuo paprastos?

7. 2018.10.20 16:04 (prieš 1 mėn.)

Kol kas +9 😊 praeita menesi iskart +4kg kaliau, o va dabar tik kelis simtus gramu tepriaugau per pora paskutiniu savaiciu, toks suoliukas irgi buvo 😊 nepasakyciau, kad labai daug valgau, kartais uzeina edadieniai, bet dazniausiai tai kaip ir pries nestuma maitinuosi, tik labai dziaugiuosi, kad bandeliu faze praejo, nes kazkas nenormalaus buvo 😁

1
  8. 2018.10.20 16:06 (prieš 1 mėn.)

Kriste514 parašė:
    Aš grynai kaip ta voverė, tik dar papai, kuriu nkd neturejau. 🙈

Isiveskit i google vaizdu paieska kad susidarytumet vaizda..
    Isofix yra tvirtinimo budas prie automobilio kebulo.. kede prisisega dantukais prie automobilyje esanciu kilpu.. 0-13kg kedutes dazniausiai turi pada kuris tvirtinasi prie automobilio.. didesniu svoriu kedutes stacionarios jau buna su imontuotu isfox tvirtinimu..

Principe tai yra saugesnis tvirtinimas nei dirzais, nes daugiau nei 60% keduciu dirzais yra pritvirtinamos neteisingai- dirzai permazai itempiami, daznai buna persukami segimo metu, o taip pat neretai zmones instrukcijas neteisingai supranta ir tiesiog ne taip sega (pvz musu stacionarios kedutes nesugiaba teisingai prisegt nei tetis nei seneliai, o dede buvo uzkirtes dirza taip, kad teko ardyt nes nebejo isimt kedutes is masinos-skersa buvo).. siaip yra lb lengva patikrinti ar gerai prisegta kede, bet dazniausiai niekas netikrina..

Su 0-13 labai patogu baze nereikia su dirzais vargti, zinai kad tikrai gerai prisegta..

1
  9. 2018.10.20 17:49 (prieš 1 mėn.)

Kukuruz parašė:
    Isiveskit i google vaizdu paieska kad susidarytumet vaizda..
    Isofix yra tvirtinimo budas prie automobilio kebulo.. kede prisisega dantukais pri…

Bet ne visuose auto pritaisysi sita isofix pada, pasidomekit ar jusu masinoje yra sita jungtis 😊 tikrai ne visose yra 😊

2
  10. 2018.10.20 18:04 (prieš 1 mėn.)

Rasa.B parašė:
    Bet ne visuose auto pritaisysi sita isofix pada, pasidomekit ar jusu masinoje yra sita jungtis 😊 tikrai ne visose yra 😊

Ji galima isigyti ir prisitvirtinti prie masinos kebulo pasirodo 🤷🏻‍♀️

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras