2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️ (Archyvas iki 2018.11.21)

1. 2018.10.22 20:01 (prieš 4 mėn.)

Bianka parašė:
    Turiu 8 nedidukus 20*20cm- pasišluostyt burnytei ar veidukui jei reikia ir viskas, o vystymui naudoju vienkartines palutes iš vaistinės, paprastai jos neišsitepa i…

As ir va taip.kelis merliukus zadu nusipirkt tik pradzia.su pirmu man kelis tik reikejo turet.o dabar matysiu kaip bus

1
  2. 2018.10.22 20:05 (prieš 4 mėn.)

_BurBė_ parašė:
    o tikrai reik tiek daug sluoksnių

As tiesiog norejau storu ir nedideliu nes mane uzknisdavo lankstyti didelius merliukus
    Didelius siuciau is kokiu 4 sluoksniu medicinines marles

O jei pirkt marle gariunuose, tai ten yra visokiu storiu ir minkstumu

3. 2018.10.22 20:07 (prieš 4 mėn.)

karapuznike parašė:
    As ir va taip.kelis merliukus zadu nusipirkt tik pradzia.su pirmu man kelis tik reikejo turet.o dabar matysiu kaip bus

Na jie vietos neuzima, o skalbt rankom as nenusiteikus todel man ju reik daug

Man principe vienam maitinimui mp eidavo vienas marliukas.. as ju marinuot nemegau..

4. ❤Rugilė❤ 5 sav. 5 d.

2018.10.22 20:08 (prieš 4 mėn.)

Kukuruz parašė:
    As tiesiog norejau storu ir nedideliu nes mane uzknisdavo lankstyti didelius merliukus

aš šian nusipirkau gabala bazėse kad močiutė pasiūtų bet 12sluoksnių tikrai butų daugoka

5. 2018.10.22 20:10 (prieš 4 mėn.)

Kukuruz parašė:
    Na jie vietos neuzima, o skalbt rankom as nenusiteikus todel man ju reik daug

Maniskis visai neatpylinejo tai man ju daug nereikejo kazkaip.o keiciant pampi palutes naudojam vienkartines.db.zesiu kiek reikes jai ka nusipirksiu daugiau.nes siut nemoku 😂😂

6. 2018.10.22 20:10 (prieš 4 mėn.)

_BurBė_ parašė:
    aš šian nusipirkau gabala bazėse kad močiutė pasiūtų bet 12sluoksnių tikrai butų daugoka

Medicine marle kaip bintas tai ji visai skysta

7. ❤Rugilė❤ 5 sav. 5 d.

2018.10.22 20:11 (prieš 4 mėn.)

Kukuruz parašė:
    Medicine marle kaip bintas tai ji visai skysta

nu nebent

8. 2018.10.22 20:11 (prieš 4 mėn.)

karapuznike parašė:
    Maniskis visai neatpylinejo tai man ju daug nereikejo kazkaip.o keiciant pampi palutes naudojam vienkartines.db.zesiu kiek reikes jai ka nusipirksiu daugiau.nes siu…

As flaneliu nenaudojau kaip pakloto keiciant pampersa.. max nuvalydavau sikniuka vietoj ranksluoscio

9. 2018.10.22 20:13 (prieš 4 mėn.)

_BurBė_ parašė:
    nu nebent

Medicinine lb plona.. manau tavo tikrai storesne
    Man teta su pirmu buvo is lininio marlio viengubu prisiuvus marliuku

10. 2018.10.22 22:37 (prieš 4 mėn.)

Kukuruz parašė:
    Tiksliai pamatysit tik kai ju sodra apskaiciuos, skaiciavimus jie pateikia kartu su pranesimu kad priimtas sprendimas del ismokos skyrimo..

O gal zinot, jei dabar esu su pirmu Vaiku motinystes atostogose 3metus ir laukiuos antro ar darbovietei reikia rašyti kokį tai prašymą dėl dekreto?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.