2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️ (Archyvas iki 2018.11.21)

1. 2018.10.23 19:34 (prieš 7 mėn.)

Kriste514 parašė:
    Turiu viska. Tik prigazdinokad dekretines tik pagimdzius prasideda, iki to laiko nieko nemoka. Galvojau, kad nesamone, bet nebegau i sodra. Zodziu viskas aisku. Sen…

Neklausykit veju jei turit staza, tai isejus i nga (vadinamaji dekreta) sodroj pildysit prasyma dekretinems gauti, tai cia bus grubiai uz 4menesius (126dienas) 100% jusu alga

2. Vakarė 6 m. 5 mėn.

2018.10.23 19:39 (prieš 7 mėn.)

Bianka parašė:
    Toksoplazma nebūtinai nuo kačių, o jei katė sėdi tik namie tai išviso maža tikimybė. zdaug didesnė tikimybė užsikrėsti nuo blogai nuplauto ar neapdoroto tinkamai ma…

Na aš jį jau 7m. Kaip auginu, su pirma mergaite kai buvau nescia dariausi si tyrima tai neturejau nei imuniteto nei sirgau, o dabar kazkaip gydytojai nesiulo tai ir susimasciau ar nereiktu pasidaryti , aišku dėžutes nevalau ... bet yra dar šuniukas pas mus tai paranoja visokia apima prisimascius ar jis parnest is kokio lauko negaletu ir pan...

3. 2018.10.23 19:48 (prieš 7 mėn.)

Linur parašė:
    Nga pabaigos tiksliai nepasiskaiciuosit..nes nga tesiasi dvi savaites po gimdymo dar, bet...gali ir daugiau prasitesti jei komplikuotas gimdymas ar cp butu.

Tesiasi tik priesillaikinio iki 36 sav gimdymo atveju, daugiavaisio gimdymo atveju, planinio CP, extra CP arba kitu rimtu komplikaciju atveju (dideli plysimai pvz). Jei gimdymas sklandus ar ten minimalus kirpimas darytas tai niekas papildomai nga netesia

4. Vakarė 6 m. 5 mėn.

2018.10.23 19:57 (prieš 7 mėn.)

Kukuruz parašė:
    Tesiasi tik priesillaikinio iki 36 sav gimdymo atveju, daugiavaisio gimdymo atveju, planinio CP, extra CP arba kitu rimtu komplikaciju atveju (dideli plysimai pvz).…

O kažin kaip moka nga, jeigu 6 mėnesiai praleisti biulioteni iki pat dekretiniu, nors pries tai dirbta normaliai, tai idomu ar algos dydi moka ar kur uz biulioteni gauni ...

5. 2018.10.23 19:58 (prieš 7 mėn.)

Ginte5 parašė:
    Na aš jį jau 7m. Kaip auginu, su pirma mergaite kai buvau nescia dariausi si tyrima tai neturejau nei imuniteto nei sirgau, o dabar kazkaip gydytojai nesiulo tai …

Ne visiem temp kyla.. as persirgus taksoplazma ir neisivaizduoju kada

Jei jum neramu, galit pasidaryt tyrima, bet ar tai kanors pakeis tai net nezinau

6. 2018.10.23 20:01 (prieš 7 mėn.)

Ginte5 parašė:
    O kažin kaip moka nga, jeigu 6 mėnesiai praleisti biulioteni iki pat dekretiniu, nors pries tai dirbta normaliai, tai idomu ar algos dydi moka ar kur uz biulioteni…

Vertins ka bileteniu gavot.. as 3 menesius bileteni, tai man ~50€ mazes ismoka nei kad buciau isdirbus tuos menesius.. vistik kur alga ir kur 80% biletenis

7. 2018.10.23 20:19 (prieš 7 mėn.)

Kukuruz parašė:
    Tesiasi tik priesillaikinio iki 36 sav gimdymo atveju, daugiavaisio gimdymo atveju, planinio CP, extra CP arba kitu rimtu komplikaciju atveju (dideli plysimai pvz).…

Aha, pasiskaiciau dar karteli DK ir imeciau auksciau foto

8. 2018.10.23 20:23 (prieš 7 mėn.)

Mazuttaitt parašė:
    O medu nesciosioms galima? Ir kas blogo nutinka nuo ciobrelio?

Geriau ciobreliu arbata su medum, kai buvau persalus ir nieko neatsitiko tik gerkle nustojo skaudet

9. 2018.10.23 20:28 (prieš 7 mėn.)

Ka veikiat, mielosios, toki lietinga rudens vakara? Mes va su katuliu gulim, sildo pilvuka

1
  10. 2018.10.23 20:31 (prieš 7 mėn.)

Linur parašė:
    Ka veikiat, mielosios, toki lietinga rudens vakara? Mes va su katuliu gulim, sildo pilvuka

Guliu irgi lovoje nuo iki žiūriu, ir pilvuką glostau, tuoj miegoti nes 5 keltis

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.