2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️

Komentuoti
  1. 2018.10.23 20:32 (prieš 3 sav.)

Linur parašė:
    Ka veikiat, mielosios, toki lietinga rudens vakara? Mes va su katuliu gulim, sildo pilvuka

Mes irgi gulim pats nemaloniaisias oras koks tik gali but lietus+vejas.. nei su suniu iseit pasivaiksciot, nei veikt kazka apskritai norisi

2
  2. 2018.10.23 20:33 (prieš 3 sav.)

Fauna-TVTB parašė:
    Guliu irgi lovoje nuo iki žiūriu, ir pilvuką glostau, tuoj miegoti nes 5 keltis

As kaip isejau i atostogas, taip ir nueinu miegot apie 1val nakties...nebeeina uzmigti anksciau..

3. 2018.10.23 20:41 (prieš 3 sav.)

Linur parašė:
    As kaip isejau i atostogas, taip ir nueinu miegot apie 1val nakties...nebeeina uzmigti anksciau..

Oj mane seima 6:30 isbudina tai as jau noriu miego

4. 2018.10.23 20:48 (prieš 3 sav.)

Ginte5 parašė:
    Na aš jį jau 7m. Kaip auginu, su pirma mergaite kai buvau nescia dariausi si tyrima tai neturejau nei imuniteto nei sirgau, o dabar kazkaip gydytojai nesiulo tai …

Nepergyvenkit, viskas bus normaliai. Pas mus du šuniukai ir dar daržai, turėjau katină visą jaunyste ir viskas ok 🙂 Tą tyrimą tikslingiausia darytis prieš pastojant. 🙂

Kukuruz parašė:
    Ne visiem temp kyla.. as persirgus taksoplazma ir neisivaizduoju kada

Būna besimptomis, bet tokiu atveju jis ir nėštumui pavojaus nekelia, o galėjot sirgti ir galvoti, kad gripas, nes simptomai labai panašūs, tai vat persirgot ir viskas, jei tiksliai tuo metu nenustatė, kada sirgot, tai dabar jau sunku pasakyti ar buvo temperatūra ar ne 🙂

5. 2018.10.23 21:04 (prieš 3 sav.)

Bianka parašė:
    Nepergyvenkit, viskas bus normaliai. Pas mus du šuniukai ir dar daržai, turėjau katină visą jaunyste ir viskas ok 🙂 Tą tyrimą tikslingiausia darytis prieš pastojant…

Gripu nesu sirgus greiciausiai bus besimptomis arba labai anskti sirgau visai mazas vaikas vis tik kaime augau abi mociutes ir karviu ir kiauliu turejo uogos vaisiai vasara neplauti eidavo ir dar visos vasaro dubysoj ismirktos

6. 2018.10.23 21:19 (prieš 3 sav.)

Kukuruz parašė:
    Gripu nesu sirgus greiciausiai bus besimptomis arba labai anskti sirgau visai mazas vaikas vis tik kaime augau abi mociutes ir karviu ir kiauliu tur…

Tai vat ir aš panašiai

7. 2018.10.23 21:25 (prieš 3 sav.)

Kaip gera i lova atsigult. Man dekretas tik nuo lapkricio 12d, bet iseinu nuo 1d.
    Laukiu nesulaukiu. Pirma savaite nesikeldama gulesiu lovoj, ziuresiu tv,valgysiu ir degraduosiu. O antra savaite gal jau atsikelsiu. O gal ir ne.
    As toookia pavargus. 🤦 O dar tas zinojimas, kad jau nedaug liko..

8. 2018.10.23 21:30 (prieš 3 sav.)

Kriste514 parašė:
    Kaip gera i lova atsigult. Man dekretas tik nuo lapkricio 12d, bet iseinu nuo 1d.
    Laukiu nesulaukiu. Pirma savaite nesikeldama gulesiu lovoj, ziuresiu tv,valgysiu i…

As tai tik apsiedimo bijau, jau matau, kad apsiesiu.. man be to jau atostogos prasidejo

9. 2018.10.23 21:30 (prieš 3 sav.)

Kriste514 parašė:
    Laukiu nesulaukiu. Pirma savaite nesikeldama gulesiu lovoj, ziuresiu tv,valgysiu i…

Oi žinokit prailgsta tie paskutiniai mėnesiai 😀 Man paskutinis mėnuo tai pamenu toooks ilgas atrodė, kaip visas nėštumas 😃

10. 2018.10.23 21:42 (prieš 3 sav.)

Kukuruz parašė:
    Vertins ka bileteniu gavot.. as 3 menesius bileteni, tai man ~50€ mazes ismoka nei kad buciau isdirbus tuos menesius.. vistik kur alga ir kur 80% biletenis

Nu jooo tada vadinasi gausiu ne stebukla... nes jei skaiciuos nuo tu 80 % ...

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras