2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️ (Archyvas iki 2018.11.21)

1. 2018.11.15 21:34 (prieš 4 sav.)

LaJo parašė:
    As pirksiu Oysho (yra ir akropolyje), pasirode labai patogus naktinukai
    https://www.oysho.com/m/lt/pižamos-ir-drabužiai-namams/naktinukai-ir-kombinezonai/…

Man Oysho gražu, bet nervina, kad ten beveik visi sintetiniai daiktai. Man prie kūno turi būt medvilnė, nu negaliu kitaip.. 😄

2. Gabija 14 m. 2 mėn.

2018.11.15 21:37 (prieš 4 sav.)

Bianka parašė:
    Aš vieną paką 54vnt 1nr. nusipirkau, reiks dar nusipirksiu.

Aš noriu pirkti iš tų, kur parveža iš Norvegijos ir Anglijos sauskelnes. Tai jie Vilniuje. Teks siųstis. Todėl pasiimčiau daugiau. Bet nežinau, kiek ir kurio dydžio. Nes pirmą mėnesį reikės jų daugiau, manau ☺

3. 2018.11.15 21:39 (prieš 4 sav.)

Maljorka82 parašė:
    Aš noriu pirkti iš tų, kur parveža iš Norvegijos ir Anglijos sauskelnes. Tai jie Vilniuje. Teks siųstis. Todėl pasiimčiau daugiau. Bet nežinau, kiek ir kurio dydžio…

Na mes pirmą savaitę tai tikrai naudojom 1nr, nors kleckai nemaži gimė 3,86 ir 4,36. Aš mooney nusipirkau, geriausi jie man kažkaip 🙂

4. 2018.11.15 21:41 (prieš 4 sav.)

As 1nr viena paka 46vnt lyg ir nusipirkau ir galvoju dar antra imt ar ne.nes db.akcija.bet ten iki 5kg tik 🤔 o pirmagimis gime 4.500kg tai jsi db.panasiai tai bijau kad galiu nesunaudot.dar turiu kitokiu pampiu ekologisku ten nuo 3-6kg tai ir galvoju kaip cia padaryt.

5. Gabija 14 m. 2 mėn.

2018.11.15 21:42 (prieš 4 sav.)

Bianka parašė:
    Na mes pirmą savaitę tai tikrai naudojom 1nr, nors kleckai nemaži gimė 3,86 ir 4,36. Aš mooney nusipirkau, geriausi jie man kažkaip 🙂

Aš irgi jų norėjau. Bet kai pradėjau sakytis, ir pamačiau, jog siuntimas 7 eurai.. tai nafik. 😞

6. Gabija 14 m. 2 mėn.

2018.11.15 21:49 (prieš 4 sav.)

karapuznike parašė:
    As 1nr viena paka 46vnt lyg ir nusipirkau ir galvoju dar antra imt ar ne.nes db.akcija.bet ten iki 5kg tik 🤔 o pirmagimis gime 4.500kg tai jsi db.panasiai tai bijau…

Ir aš nesugalvoju 🤔

7. 2018.11.15 21:51 (prieš 4 sav.)

Maljorka82 parašė:
    Aš irgi jų norėjau. Bet kai pradėjau sakytis, ir pamačiau, jog siuntimas 7 eurai.. tai nafik. 😞

O jūs ne LT? Jų gi daug kur yra - pigu.lt turi. Bent jau man nemokamai atveža 🙂

8. 2018.11.15 21:59 (prieš 4 sav.)

Maljorka82 parašė:

Moony?? Tai sakykites is brillante.lt, ateina poros dienu begy ir kaina geriausia, arba kobi.lt. Cia siuntimas tikrai tiek nekainuoja aj na nebent jus ne Lietuvoje, gal praziurejau kur jus gyvenat

9. 2018.11.15 22:08 (prieš 4 sav.)

Linur parašė:
    Na apie pampius tai gal ir gera idėja, kad į maišiuką įdėt ir atneš vyras iš mašinos kartu su kitais daiktais...

Aš ir manau kad su naktiniais patogiausia,nes ir maitinti reiks pradėti, o naktiniai dabar buna maitinančioms labai patogu. Beto jei būsit siutos tai per diena kelis kartus ateis žaizdos apžiūrėti, tai manau su kelnėm nepatogu bent man butu

10. 2018.11.15 22:39 (prieš 4 sav.)

Melleta parašė:
    Mums kursuose Vokietijoje patarė geriau imti paprastas, elastiskas maikes ant šleikučių, kaid vaikį (pageidautina nuogą ar prasegtu šliaužtu) būtų galima po ja pasi…

O tai kai pienukas pradeda rastis kaip miegot? Nuolatine bala bus. As kaip tik 3cia para atsiradus pienukui miegodavau su liemenele, beto pazeistiems speneliams zymiai maloniau su iklotukais negu dar but dirginamiems medziagos (cia man mama taip patare ir rimtai).

almaja parašė:
    Dėl higienos norėčiau patarti. Turėkit daug higieninių paketų ir tinklinių kelnaičių, nes po kiekvieno šlapinimosi reikia apsiprausti ir įsidėti vis naują, kad nebū…

Ka reiskia daug? As turejau 2vnt tu tinkliniu kelnaiciu ir man jos nepatogios, gryna nesamone. Ta visa rinkini po gimdymo sunaudojau per 2-3 dienas, veliau naudojau paprastus 5 laseliu paketus, nes man patinka ploni ir geriau dazniau keiciami negu tie stori pampersai ar spec iklotai.

Bianka parašė:
    Na man bent jau taip kraujavo, kad tikrai teko keist po kiekvieno siusiojimo. Tos spec sauskelnes po gimdymo tikrai patogios, jos ne tokios kaip tos įprastos sauske…

O as nemaciau jokio patogumo jose. Pirma nakti naudojau ir ryte.

Bianka parašė:

As pirmam irgi belekaip rinkau tas sauskelnes, pirkau Moony. Nu ir ka, jos ten keiciasi vos ne kas valanda ir to gerumo nebepasimato Tai is tu lengvai prieinamu patiko Huggies elite soft, ju dabar ir pirkau pirma maza pakeli i ligonine

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.