2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️ (Archyvas iki 2018.11.21)

1. 2018.11.18 20:24 (prieš 3 sav.)

Honeybee parašė:
    Pas mus labai panašiai. Skirtumas 7 ar 8 metai, bet bendravimas minimalus. Susitinkam per šventes, aišku, jei būna vilniuj užsuka pasisvečiuot, arba jei mes tėvus l…

Pas mus jau stebuklas kad nors su gimtadieniais vienas kita pasveikinam zinute galetu jis greiciau zmona, vaiku turet.. tada gal bendraut pradetumem. Bet sake laiko merginai neturi, per daug dirba, o metai tai bega zodziu gal po kokiu 10 metu ir susinormalizuos bendravimas, o jeigu ne nu tai ka jau padarysi

2. 2018.11.18 20:47 (prieš 3 sav.)

Honeybee parašė:
    Ačiū, reiks pasidomėti, šita į mano radarą nebuvo pakliuvusi. O ir vieta dar visai puse velnio. Šiaip galvojau apie santariškių šeimos centrą (bet ten lyg ir nebepr…

Centro poliklinika pliusas kad daug padaliniu turi.. brolis kol vln buvo tai ten lankes.. kiek jam reikejo- uzteko, patenkintas

3. 2018.11.18 20:49 (prieš 3 sav.)

Honeybee parašė:
    Ačiū, reiks pasidomėti, šita į mano radarą nebuvo pakliuvusi. O ir vieta dar visai puse velnio. Šiaip galvojau apie santariškių šeimos centrą (bet ten lyg ir nebepr…

Mane tai nuo centro purto.. eiles nezmoniskos. Pas seimos menesi i prieki reik laukt:Dd ta prasme kaaa. As is ten pabegau i mazesne poliklinika. Galiu gaut siuntima i ta pacia centro ar kur man reikia. Bet pas seimos patenku ta pacia diena.. su lialiuku irgi ten eisim, o jei kazkas rimciau, tai privaciai.

4. 2018.11.18 20:52 (prieš 3 sav.)

Merginos, kaip man liudna skaityt....sirdi drasko pagalvojus kad taip brolis galetu
    Mano sunui brolis tai dievukas... Brolis pirmas jam pradejo pirkt masinytes hotweels.. sunus dievina viska kas su ratais paskutine masinyte is brolio gavo pries 3 menesius, su ja kas dien i darza eina, miegot eina.. brolis dievina ir lepina mano sunu.. net nzn ar as tokia gera teta sugebesiu but kaip jis dede yra bet va pvz vyro broliui tai pofik visai..jokio bendravimo.. nulis emiciju jam tiek sunus tiek nestumas mano..

5. 2018.11.18 20:55 (prieš 3 sav.)

Sonatasalk parašė:
    Mane tai nuo centro purto.. eiles nezmoniskos. Pas seimos menesi i prieki reik laukt:Dd ta prasme kaaa. As is ten pabegau i mazesne poliklinika. Galiu gaut siuntima…

Man pinigu gaila kai galiu gaut nemokamai.. pvz si nestuma mokejau tik uz prg vit d tyrimus ir tuos dariausi santaru labiratorijoj visi kiti tyrimai nemokamai ir netaupo man ju..

6. 2018.11.18 21:07 (prieš 3 sav.)

Merginos, kokius kombinezonus turit leliukam iš ligoninės parsivežt? Aš nežinau ką pirkt

7. 2018.11.18 21:20 (prieš 3 sav.)

Tukas parašė:
    Man pinigu gaila kai galiu gaut nemokamai.. pvz si nestuma mokejau tik uz prg vit d tyrimus ir tuos dariausi santaru labiratorijoj visi kiti tyrimai nemokamai ir…

Nu nezinau, as tik uz viena kazkuri mokejau, dabar nepasakysiu koki. Visa kita irgi istiria nemokant. Nezinau kas yra taupyt tyrimam, kai maza poliklinika pas mus juos gal net skiria reikia nereikia. Man aisku tai tinka.

As nesakau, gal ir galima gaut nemokamai, galima taupyt. Bet. Nu as visa gyvenima ejau i tokia poliklinika, kur priima iskart, jei problema. O atvaziavus i vilniu man buvo realiai sokas, kad cia pas seimos menesi laukt. Eini ir jauties ble kaltas kad atejai. Fui. O i maza klinika atejus tave pazysta, zino mazdaug ko atejai..

O del privaciai ejimo, tai as jau kategoriska. Man atrodo kad manim geriau pasirupins jei as mokesiu. kadangi as ziauriai pries ta sovietini pakisu davima, tai geriau duodu ne po stalu, o mokescius sumokam. Aisku poziuris gal durnas, bet man pasiteisines, tai geriau ant skuduru pataupysiu, bet eisiu privaciai, jei yr reikalas.

8. 2018.11.18 21:22 (prieš 3 sav.)

lututee parašė:
    Merginos, kokius kombinezonus turit leliukam iš ligoninės parsivežt? Aš nežinau ką pirkt

Lidlo! pradziai masciau apie koki columbia ar gap, bet po to galvoju meh. Nupirkau leliukisko dydzio, man baisu tie 62 d. Ziauriai dideli atrodo mokejau berods 13eu.

Paziurejau rimeke kombis 30eu.. wtf. Columbia uz 40 iseina..

9. 2018.11.18 21:26 (prieš 3 sav.)

lututee parašė:

Užsakiau iš užsienio (bet dar negavau) gražų baltą ir tinkantį nuo gimimo iki 3 mėnesių

2
  10. 2018.11.18 21:27 (prieš 3 sav.)

Sonatasalk parašė:
    Nu nezinau, as tik uz viena kazkuri mokejau, dabar nepasakysiu koki. Visa kita irgi istiria nemokant. Nezinau kas yra taupyt tyrimam, kai maza poliklinika pas mus…

Nzn, gyvenime nesu kysio davus.. net nemokeciau kaip ten reika paduot

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.