2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️ (Archyvas iki 2018.08.27)

1. 2018.05.23 10:25 (prieš 6 mėn.)

O as tai bijau tos ziemos 🙈pirma gimdziau birzeli tai vasara smagu nei renkt daug.nei ligu jokiu.o db.kazkaip bijau to sausio.vyras daug dirba jau galvoju kaip reikes dicki is darzelio parsivedinet.nu zodziu per daug i prieki ziuriu 😃ir siaip pati ziauriai nemegstu ziemos 🙈

1
  2. 2018.05.23 10:28 (prieš 6 mėn.)

KarinaBaby parašė:
    Mano uošvio gimtadienis irgi sausio 16 o vyro sausio 15. O vyro senelio sausio 15. Tai sūnų turiu pagimdyti sausio 16 būtinai 😃

Oho kiek sausinuku!

karapuznike parašė:
    O as tai bijau tos ziemos 🙈pirma gimdziau birzeli tai vasara smagu nei renkt daug.nei ligu jokiu.o db.kazkaip bijau to sausio.vyras daug dirba jau galvoju kaip reik…

Aš ir del darželio pergyvenau bet jau su vyru ta tema šnekejom,tai jau kai bus žemiau -10 tai nebeis tiesiog i darželi ir bus pateisinta nes tereiks ten lapa tik pateikt,o jeigu ta ziema taip greit pasitrauks kaip šiemet tai nereiks ilgai ir laukt. Aš pirmaja rugseji gimdziau tai žiema sunku buvo bet kazkaip ištverem

3. 2018.05.23 11:01 (prieš 6 mėn.)

Yra posakis "ruošk žiemai roges vasarai". Kokia nuomonė apie bio-oil nuo striju? O gal kažką geriau esat atradusios? 😀😊

4. 2018.05.23 11:03 (prieš 6 mėn.)

Wooho parašė:
    Yra posakis "ruošk žiemai roges vasarai". Kokia nuomonė apie bio-oil nuo striju? O gal kažką geriau esat atradusios? 😀😊

Man šitas tai visiška nesamone,nepateko o taip drekinu kokosu aliejum

5. 2018.05.23 11:09 (prieš 6 mėn.)

Wooho parašė:

skirmantukas parašė:
    Man šitas tai visiška nesamone,nepateko o taip drekinu kokosu aliejum

Šiaip nieko nesiruošiu, nes esu visiškai žalia ir nežinau, ko reikia. Esu skaičiusi, kad nėštumo metu atsiranda strijos, tad žinančios patarkit, ką geriausia nuo jų naudoti Taip pat skaičiau, kad yra kažkokie tepaliukai ir spenialiams, čia tikriausiai aktualu tik tada kai gimsta leliukas ir kai maitinama krūtine. O beje, ką galvojat apie spec diržus nėštukėms. Kurios jau turit lialiukus, ar naudojot juos? Ar apsimokėtų įsigyti?

6. 2018.05.23 11:17 (prieš 6 mėn.)

mojijo parašė:
    Šiaip nieko nesiruošiu, nes esu visiškai žalia ir nežinau, ko reikia. Esu skaičiusi, kad nėštumo metu atsiranda strijos, tad žinančios patarkit, ką geriausia nuo jų…

Šiaip geriausia drekinti oda,nesvarbu kuo. Pvz turiu kuno losijona po dušo su migdolais,dar kokosu aliejus,o bio oil nei kiek nepadejo. Plius jeigu oda linkusi i strijas tai ju ir bus,bet drekindama apmazinsit ju matomuma del krutines tai turejau multimam kompresu ir tepaliuka,cia jeigu apgriauzia vaikas neteisingai paimdamas. Dirža turejau bet nepatogu buvo nes pilvas mano labai zemai buvo tai diržas labai trugde. O šiaip siulau po gimdymo korseta detis arba tas kelnaites kur pilva prispaudzia,su pirmaja nesidejau dabar sakiau iškart nusipirksiu kad tureciau.

7. Kasparas 12 m. 1 mėn.

2018.05.23 11:24 (prieš 6 mėn.)

Wooho parašė:

Visiska sintetika, nepatariu jo naudoti.Ir neverta metyti pinigu brangiems tepalams nuo striju, oda tepkite kuo riebesniu kremu, nesvarbu kokiu.

8. 2018.05.23 11:24 (prieš 6 mėn.)

Wooho parašė:

Sako labai ne kokia jo sudėtis, nors yra labai populiarus. Aš naudosiu naturalius aliejus kaip kokosų ar kitus.

9. Berniukas 9 m. 10 mėn.
    Margaitė 12 m. 2 mėn.

2018.05.23 11:56 (prieš 6 mėn.)

Na, ar strijos atsiras ar ne, tai čia labiausiai priklauso nuo odos elastingumo ir kiek svorio priaugsime. Be abejo, kad oda drėkinti būtina ir geriausia riebiais kremais. Tačiau joks kremas neapsaugos nuo strijų jei yra odos polinkis į jas. Per pirmą nėštumą neatsirado nei vienos strijos. Priaugau 13kg. Tepiausi įprastu migdolų lasijonu, kaip ir pireš nėštumą. Su antruoju strijų šiek tiek atsirado, bet beveik nematomos jos. Vėlgi naudojau įprastą, tik jau kokosų sviestą. Priaugau 21kg. Kaip bus su trečiu, tik laikas parodys Tačiau mano nuomone specialūs kremai mažai padeda ir tai yra tik bereikalingas pinigų išmetimas Tačiau be abejo, kiekviena renkamės kaip mums atrodo geriausia

1
  10. 2018.05.23 12:12 (prieš 6 mėn.)

-Aiva- parašė:
    Na, ar strijos atsiras ar ne, tai čia labiausiai priklauso nuo odos elastingumo ir kiek svorio priaugsime. Be abejo, kad oda drėkinti būtina ir geriausia riebiais k…

Man paauglystėje atsirado žiauriai daug striju, pilna randų. Su pirmu nestumu priaugau 26 kg, bet neatsirado nė vienos papildomos strijos. O jau galvojau bus ragas tiesiog tepdavau kremu kūną ir viskas.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.