2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️ (Archyvas iki 2018.08.27)

1. 10 m. 7 mėn.
    13 m. 7 mėn.
    18 m. 4 mėn.

2018.06.23 10:52 (prieš 3 mėn.)

Na, man po visų svoris gerai krito maitinant, bet kaip bus dabar, neaišku..

2. 7 m.
    9 m. 10 mėn.

2018.06.23 11:02 (prieš 3 mėn.)

Piktute parašė:
    irgi variantas
    man atvirkščiai, aš žiauriai prisižiūrėjau visą laiką, su manim nueit i kavinę, ta…

Suprantu jus,aš turiu kg baimę,niekada nedraugavau su maistu,daig įvairių dietų praeityje, dingusios mėnesinės, galiausiai bulimija,tada tokį siaubingą kelią teko praeiti,o kai sergi,nemyli savęs,veidrodyje atrodai visada stora,nors tebesveri 45kg ir pan.,iki dabar mano smegenys yra pažeistos,nes žiūrėdama į save visada atrodau stora,galiu nevalgyti ištisą dieną,nes nejaučiu alkio,labai daug dirbau su savimi,o jau nekalbu apie gydytojus,bet kai pastojau,vis mintyse sukasi tie priaugti kg,bet statau save į vietą,spiriu sau pačiai į užpakalį,kad viskas yra gerai,nesu stora,taip ir turi būti, juk manyje auga mažas žmogutis,suprantu,kad kai kurioms sunku tai suprasti,bet aš nuoširdžiai pavydžiu toms,kuriuos ramiau priima ir tuos kelis priaugtus kg ir moka mėgautis maistu bei mylėti save su savo pliusais ir minusais.

3
  3. 2018.06.23 11:21 (prieš 3 mėn.)

As visada norejau priaugti svorio, o nepavykdavo, dabar puiki proga

4. 2018.06.23 11:22 (prieš 3 mėn.)

rita1986 parašė:
    Suprantu jus,aš turiu kg baimę,niekada nedraugavau su maistu,daig įvairių dietų praeityje, dingusios mėnesinės, galiausiai bulimija,tada tokį siaubingą kelią teko p…

Oj na man tikrai ne taip baisiai... As tiesiog labai taisyklingai maitinuosi, sportuoju ir todel sakau, kad man sunku matyti papildomus kg.
    Bet jus jau matau keliu vaikeliu mama, tai tikrai manau esat grazi prisiziurejusi moteris

5. 2018.06.23 11:41 (prieš 3 mėn.)

_BurBė_ parašė:
    bet vistiek kažkaip taip nebetrizniju kaip pradžioj, niekur nedings jau žirnis

Butent!!! 😂😂

6. 2018.06.23 12:11 (prieš 3 mėn.)

Piktute parašė:
    o kur aš sakiau, kad svarbiau??? sakiau, kad prisižiūriu mitybą

Aš tai iš vis nesuprantu ką reiškia prisižiūrėt mitybą. Nemoku. Čia kai kažko iš vis atsisakot. Nes dabar tiek visokios info ir visos skirtingom rekomendacijom. Ką jūs valgot?

7. 2018.06.23 12:30 (prieš 3 mėn.)

singita parašė:
    Aš tai iš vis nesuprantu ką reiškia prisižiūrėt mitybą. Nemoku. Čia kai kažko iš vis atsisakot. Nes dabar tiek visokios info ir visos skirtingom rekomendacijom. Ką …

Nevalgau cukraus, miltiniu, derinu maista. Zinau iki kelintos valandoa ka valgyti. Koks kiekis angliavandeniu, riebalu ir baltymu man reikalingas dienai ir kaip ji paskiratyti

8. 7 m.
    9 m. 10 mėn.

2018.06.23 12:53 (prieš 3 mėn.)

Piktute parašė:
    Oj na man tikrai ne taip baisiai... As tiesiog labai taisyklingai maitinuosi, sportuoju ir todel sakau, kad man sunku matyti papildomus kg.

Ačiū ,tik noriu pasakyti, kad neišvengsime tų papildomų kg per neštumą,bet tai normalu,gims mažiukai ir jeigu bus noro,būtinai atsikratysim kg.,aš irgi švariai maitinausi ir sportavau,o dabar, kai negali žiūrėti į mėsą apskritai,tai atsiranda kokios keptos bulvės, žemaičių blynai ir t.t,o dar kai tokia savijauta,ištisai bloga,nepriklausomai valgai ar ne.,bet tikiu pagerės savijauta ir nuotaikos ateis kitos,svarbu žirniukams būtų viskas gerai.

1
  9. 2018.06.23 14:48 (prieš 3 mėn.)

rita1986 parašė:
    Ačiū ,tik noriu pasakyti, kad neišvengsime tų papildomų kg per neštumą,bet tai normalu,gims mažiukai ir jeigu bus noro,būtinai atsikratysim kg.,aš irgi švariai…

butent dabar ne saves, o pilvelio gyventoju turim ziureti mano visos drauges, kurios gimde, dabar lieknesnes nei iki nestumo sako stimulas graziau atrodyt, neapsileist didesnis tai manau graziai priaugti kg nestumo metu, bus kaip papuosalas

10. ❤ Mylimukas ❤ 26 sav., liko 102 d.

2018.06.23 14:59 (prieš 3 mėn.)

Nesuku galvos dėl svorio visiškai nors irgi esu liekna ir prisižiūriu mitybą bent taip buvo iki nėštumo o nuo vėmimo dar labiau sulysau, bet labiau noriu būti pilna graži nėštukė ir visai nebaisu kiek priaugsiu, gimus vaikeliui vistiek kažkada susitvarkys. kol kas tai netraukia joks riebus sunkus mastas gal nuo jo daugiau priaugama, valgau daug šviežių vaisių daržovių po tiek kiek galiu. bet jeigu bus poreikis vėliau valgyti rimčiau tikrai neskaučiuosiu gramų nenoriu jaustis įsprausta į kažkokius rėmus kad priaugsiu papildomų kg

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.