2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️ (Archyvas iki 2018.08.27)

1. 2018.06.24 16:58 (prieš 3 mėn.)

Čiukčia parašė:
    Tiksliausi tyrimo atsakymai būna tik atsikėlus rytinio šlapimo dar negėrus vandens.

Priklausomai kokie. Nes mane siuntė darytis vienus šlapimo tyrimus ir kraujo kartu galima bet kuriuo metu priduot. Kitus pasakė, kad visiškai ant tuščio skrandžio.

2. 2018.06.24 17:05 (prieš 3 mėn.)

Bembyze parašė:
    Priklausomai kokie. Nes mane siuntė darytis vienus šlapimo tyrimus ir kraujo kartu galima bet kuriuo metu priduot. Kitus pasakė, kad visiškai ant tuščio skrandžio.…

Maan sake visi tyrimai nuo ryto priduodami,nes rytinio šlapimo ilgai negalima net ir šaldytuve laikyti,o dieninis šlapimas jau netikslus.

3. ❤ Mylimukas ❤ 26 sav., liko 102 d.

2018.06.24 17:05 (prieš 3 mėn.)

Bembyze parašė:
    Va ir aš ryte žiūriu, nes dienos eigoje išsipučia kaip balionas vis pergyvenu, kad neauga, bet ramiau pasidarė. Na ryt viskas bus aišku pagaliau echo turiu :)…

Tikrai nesijaudinkit kad nėra pilvelio juk pagal savaites ten toks visai mažuliukas dar auga, aš kai nueinu echo taip keisra atsigulu o pilcas plokštuma bet mato tą žirniuką judant krutant visaip

1
  4. 2018.06.24 17:06 (prieš 3 mėn.)

Bembyze parašė:
    Sveikos, kam pirmas nėštumas kaip su pilvais? Ar kažkas matosi? rytais tai pas mane kaip niekur nieko įtraukt galiu, nors turiu šiek tiek lašinuko tai lb aiš…

Nors ir ne pirmas nėštumas, bet nesimato dar

5. 2018.06.24 17:07 (prieš 3 mėn.)

skirmantukas parašė:
    Maan sake visi tyrimai nuo ryto priduodami,nes rytinio šlapimo ilgai negalima net ir šaldytuve laikyti,o dieninis šlapimas jau netikslus.

Aš ne Lt gal kas skiriasi. Man buvo tokie nurodymai

6. 2018.06.24 17:08 (prieš 3 mėn.)

Jūs jau kelis kartus ėjot? Aš buvau du, pirmas nieko nesimatė, antras ten toks pora milimetrų dydžio buvo ir mėnesį jokių žinių, net neįsivaizduoju koks bus dabar

7. 2018.06.24 17:12 (prieš 3 mėn.)

Bembyze parašė:
    Aš ne Lt gal kas skiriasi. Man buvo tokie nurodymai

Gali buti kad skiriasi,nes lt visada nešu tik rytini šlapima.

Bembyze parašė:
    Jūs jau kelis kartus ėjot? Aš buvau du, pirmas nieko nesimatė, antras ten toks pora milimetrų dydžio buvo ir mėnesį jokių žinių, net neįsivaizduoju koks bus dabar :…

Echo buvo tik karta,kad patvirtintu neštuma,dabar bus liepos 26d jau raukšle matuos o po to dar lauksiu koki gera menesi jeigu ne ilgiau. Tyrimai irgi man tik nuo liepos 3prasides

8. 2018.06.24 17:16 (prieš 3 mėn.)

skirmantukas parašė:

Pas mus lyg menesiniu diena ta pati buvo tai as einu liepos 13. Jau negaliu sulaukti!!!!!!!!!!!!!!!
    Pas mane pilvukas matosi..

9. 2018.06.24 17:21 (prieš 3 mėn.)

skirmantukas parašė:

Man ryt raukšlę matuos ir kartosiu Lietuvoj liepos 18d kai bus 14 savaičių

1
  10. 2018.06.24 17:41 (prieš 3 mėn.)

Bembyze parašė:
    Sveikos, kam pirmas nėštumas kaip su pilvais? Ar kažkas matosi? rytais tai pas mane kaip niekur nieko įtraukt galiu, nors turiu šiek tiek lašinuko tai lb aiš…

Mano antras, dar nieko. Tik liemuo pilnesnis, pastebiu, nes nešioju džinsus aukštu liemeniu. Su pirmu 6 mėn pasirodė kauburiukas, o taip laukiau laukiau

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.