2019 m. Sausio mėnesio mažyliai ❤️ (Archyvas iki 2018.08.27)

1. 10 m. 8 mėn.
    13 m. 8 mėn.
    18 m. 4 mėn.

2018.07.21 08:13 (prieš 3 mėn.)

skirmantukas parašė:
    Nemažina,nes popierine alga kyla,o skaičiuoja nuo popierines algos skaiciuoja

Žiūrėkit į dokumentų projektus, o skaičiuos juk pagal seną bazinę algą, pusę metų iki.. Na, melskimės, kad nepriimtų šio dokumento projekto, nes pagal jį lieka vietoj 100 80, o vietoj 40...

2. 2018.07.21 08:13 (prieš 3 mėn.)

Deimu parašė:
    Turiu klausymeli, sakykite ar geriate kava? Ar geriate gazuotus gerimus? As taip uzsinoriu... nors skaiciau kad negerai gerti ;( kelis kartus geriau nealkoholini al…

As viska geriu bet nepiknaudziauju. Viskas gerai.
    Pradzioj nestumo labai noredavau mineralinio arba kazko gazuoto. Ir gerdavau.

3. 2018.07.21 08:34 (prieš 3 mėn.)

egluciuke1 parašė:
    Šiandien sugalvojau ir as pivuko foto pasidaryt. Idomu buti visad su sia suknele daryt😅

Mes irgi panašaus dydžio jau.😄💞😘

8
  4. 2018.07.21 08:39 (prieš 3 mėn.)

Na ir maniskis sendiena lygiai 14sav.

5
  5. 2018.07.21 08:44 (prieš 3 mėn.)

ritama78 parašė:
    Žiūrėkit į dokumentų projektus, o skaičiuos juk pagal seną bazinę algą, pusę metų iki.. Na, melskimės, kad nepriimtų šio dokumento projekto, nes pagal jį lieka viet…

Mum pagal sena skaičiuos,o pagal nauja dar ne,taigi mums ramu šiuo atveju. O kadangi popierine alga kyla,tai procentais nulis,taip kažkiek nukentesim bet tikrai ne tiek kiek pačios pergyvenam

6. 7 m. 2 mėn.

2018.07.21 09:02 (prieš 3 mėn.)

skirmantukas parašė:
    Mum pagal sena skaičiuos,o pagal nauja dar ne,taigi mums ramu šiuo atveju. O kadangi popierine alga kyla,tai procentais nulis,taip kažkiek nukentesim bet tikrai ne …

Mano vyas eis tevystes atostogu, tad manau skaiciuosis jam pagal nauja jau, nes pirma gaus menesi priklausomu atostogu, o po to jau ims ilgalaikes tas😅

7. 2018.07.21 09:41 (prieš 3 mėn.)

egluciuke1 parašė:
    Mano vyas eis tevystes atostogu, tad manau skaiciuosis jam pagal nauja jau, nes pirma gaus menesi priklausomu atostogu, o po to jau ims ilgalaikes tas😅

Dar nepriklausys liktai gausis kas iki kovo man atrodo gimdys tam dar pagal sena skaičiuos,nes jau bus tuos 4men paskaičiave kur gaunam iškart,taigi galim ramios bent mes buti.

8. 2018.07.21 09:49 (prieš 3 mėn.)

Kriste514 parašė:
    Ir dar vienas klausimas: ar jus vakare atsigulule i lova nepradedat lakstyt sysiu? 🤔

Oi ir aš dažnai lakstau, būna ir 6 kartus per naktį, tik pabundu ir noriu, o taip tingidi eiti ☺

9. 2018.07.21 09:50 (prieš 3 mėn.)

aruliene parašė:
    O kaip jums su galvos skausmu ar daznai skauda galva nes as vemti nevemiu bet galva skauda lb daznaj ...😏

Jei pervargstu tada taip skauda

10. 2018.07.21 09:54 (prieš 3 mėn.)

Gabukass parašė:
    Na,mergaites pasisakykite ar jum jau matosi pilvukai ?🤰 Ar dar vis laukiat?🙄 Man dar nedaug laiko, o taip laukiu 😅 Gal nedaug pakiles 😏

Maniškis matos gan neblogai, bet ir va svorio priaugau 4kg ☺

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.