2019 m. spalio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.05.20 14:17 (prieš 1 mėn.)

ingakr parašė:
    man 21 sav antras nestumas, o judesius jauciu tik kaip ramiai guliu. gydytojas sake, kad dar normalu jausti tik silpnus judesius. o ir dziaugiuosi kol dar nespardo …

Suprantu Bet kaip buvo echoskopai 12 ar 20 savaiciu, sake kad labai judrus vaikas, 20 savaiciu isvis buvo sunku ismatuot pagrindinius organus, tai ir pagalvoju kartais kodel as dar nejauciu to 'judrumo'

2. 2019.05.20 15:08 (prieš 1 mėn.)

Eglike parašė:
    Suprantu Bet kaip buvo echoskopai 12 ar 20 savaiciu, sake kad labai judrus vaikas, 20 savaiciu isvis buvo sunku ismatuot pagrindinius organus, tai ir pagalvoju k…

as praeita antradieni echo turejau. ir gydytojas sake kad be galo judrus vaikas ir pati maciau kaip jis mojavo rankytem ir kojytem.gydytojas ir dusavo ir juokesi kaip jam vaikas vis neleisdavo ismatuoti tai vieno tai kito organo. echo uztruko daugiau nei 30min kad gydytojas galetu viska tinkamai paziureti ir ivertinti vaiko bukle. tiesiog jis dar turi daug laisvos vietos del to tie judesiai yra mum sunkiai jauciami.

3. 2019.05.20 15:10 (prieš 1 mėn.)

Na va, buvau ir aš šiandien echo viskas super, viską pamatavo, pažiūrėjo, viskas liuks, tik kad hemoglobinas mažas pas mane, ir nekyla, nors geriu vaistus.. tai išrašė lašalines lašintis, penkias. O turėsim tikriausiai mergytę vis galvoju kai grįš vyras, liepos mėnesį nueit pasidaryt 3D/4D echoskopą, kad pažiūrėtume kartu mūsų gyventoją, ir šiaip, gal tiksliau lytį pasakys

4. 2019.05.20 17:50 (prieš 1 mėn.)

Eglike parašė:
    O as tik zuvytes.. ir tai kelis kartus per diena jau pora savaiciu.. labai jau laukiu tu stipriu 'bumsejimu', nesuprantu kodel nejauciu dar normaliai, placenta p…

Kad virsuj placenta tai nieko nesako,o jusu virsus gaunasi gimdos dugne labiau itaka daro placenta uzpakalinej ar priekinej daly
    Pirmai jauciau tik labai susikaupus,dabar jau pastoviai jauciu,net darbe judedama istisai

5. Dukriukas 8 m. 6 mėn.

2019.05.20 18:09 (prieš 1 mėn.)

Aš po pasimatymo 😍
    Tai viskas ok, esame didesni beveik savaite. Auga, kaip ant mielių. Žiūrėsim ar ir toliau taip.
    Turėsim sesę, nieko tarp kojyčių nerado 😁

3
  6. 2019.05.20 20:06 (prieš 1 mėn.)

Mes irgi kątik po skano, nerado jokių nukrypimų, tik labai jau krutėjo tai buvo sunku pagaut ramybės būsenoj

1
  7. Ugnyte :* 6 m. 3 mėn.

2019.05.20 20:29 (prieš 1 mėn.)

Sim00na parašė:
    Mes irgi kątik po skano, nerado jokių nukrypimų, tik labai jau krutėjo tai buvo sunku pagaut ramybės būsenoj

Gal jau lytis suzinojote?

8. 2019.05.20 20:50 (prieš 1 mėn.)

Eveliuuukas parašė:
    Gal jau lytis suzinojote?

Berniuką turėsim

9. Ugnyte :* 6 m. 3 mėn.

2019.05.20 20:53 (prieš 1 mėn.)

Sim00na parašė:
    Berniuką turėsim

O tai pas jus kartais ne dvinukai buvo ? Ar as maisau kazka ?

10. 2019.05.20 20:56 (prieš 1 mėn.)

Eveliuuukas parašė:
    O tai pas jus kartais ne dvinukai buvo ? Ar as maisau kazka ?

Buvo, bet vieną praradom..

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras