2019 m. spalio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.05.29 10:35 (prieš 2 sav.)

Lauma parašė:
    Sveikos. Noriu pasiteiraut, ar dar kuri susiduriate su skysciu kaupimusi ir koju tinimu, bei issipletusiais kapiliarais? Ypac siltesne diena, antroj dienos puse lab…

Pas mane kojos tinsta, tempia, maudžia. Labai greitai pavargsta. Nueinu kokius 500 metrų ir vsio. Tai guliu uždėjus jas ant pagalvės, padeda kažkiek tiek dienos metu, tiek naktį.

2. 2019.05.29 10:41 (prieš 2 sav.)

Mes tai didziuosius pirkinius arciau dekreto pirksim. Bet ziurim Noordi arba Milly.
    Vis tiek, kad ir devetas +- panasiai kainuoja. Nesinori dar daiktais apsikrauti namu

3. 2019.05.29 10:53 (prieš 2 sav.)

DianaVa parašė:
    Mes tai didziuosius pirkinius arciau dekreto pirksim. Bet ziurim Noordi arba Milly.

Mazylio busimas kambarys siuo metu paverstas sandeliuku - daiktams, dar neturimtiems savo vietos namuose Gal todel ir nekyla noras pirkti kraitelio dar

4. 2019.05.29 11:03 (prieš 2 sav.)

vijukas parašė:
    Man esmė vežimėlyje dideliuose, pripučiamuose ratuose tai yra komfortas, manevringumas.

Jūs žiūriu su antru leliuku ir man aktualiu klausimu prakalbot. Aš kaip tik galvojau, kad reikia kuo didesnio lopšio, nes “ilga” žiema bus. Leliukas gims spalio vidury/gale... tai galvojau kad būtų pats tas vežioti miegantį lopšiuke. O sakot taip greit vaikiuks paaugs, kad tos sportinės dalies reikės jau?

Patarkit man žaliai...

Tiesa apie ratus - irgi girdėjau kitą nuomonę, kad dideli pripučiami (jų visad norėjau) nemanevringi. BET kai pagalvoju apie žiemą.. nenukastus šaligatvius... tai atrodo pats tas. Bet tada svoris jau auga vežimo.. kas irgi -..

5. Dukriukas 8 m. 6 mėn.

2019.05.29 11:10 (prieš 2 sav.)

Missandei parašė:
    Jūs žiūriu su antru leliuku ir man aktualiu klausimu prakalbot. Aš kaip tik galvojau, kad reikia kuo didesnio lopšio, nes “ilga” žiema bus. Leliukas gims spalio …

Pirmoji žieminukė visai buvo, tai su pusnimis patirties turiu
    Per sniegą ir pusnis, per šaligatvių aukštus bortus (ne visur jie pažeminti) man dideli pripučiami ratai super buvo. Mieste jie gerai, gal kalnuose ir t.t. trūksta manevringumo, bet aš gyvenu mieste.

Kas dėl didelio lopšio. Maniškė anksti vartytis pradėjo, anksti segti reikėjo, tai mes lopšį naudojome nuo 2-3mėn. (gimė gruodį, tai vasario pabaigoje perėjome į sportinę dalį). Tai aš pagal tai vertinu ir šį vaikuti, tuo labiau sako, kad bus didelis. gims spalį, tai sausio mėnesi tikrai į lopšį su kombiu netilps, kad ir koks jir erdvus bus, bet aš nežinau, kaip bus, gal kitoks vaikas bus ir gulės sau lopšy iki vasaros

Beja, man vežimo svoris visiškai neaktualus, nešioti jo neteks ;) šįkart šitas ne kriterijus

6. 2019.05.29 11:12 (prieš 2 sav.)

doviliuxxx666 parašė:
    Sveikos! Ar jau nusipirkot vežimeli, gal yra patyrusiu mamyciu sio klausimu ir galit rekomenduoti vezimeli kuris butu lengvas ir pravazus, kad lengvai keistus dalys…

Sveiki, taip jau turime vežimėlį, pirkome tutis viva life eko odos su termo lopšiu atnaujinta, labai laukiam kada galėsime išbandyti 😀 o puikias rekomendacijas davė mano drauges, kolegės ir sakė įnieka nekeistu 🙂

7. 2019.05.29 11:15 (prieš 2 sav.)

vijukas parašė:
    Pirmoji žieminukė visai buvo, tai su pusnimis patirties turiu
    Per sniegą ir pusnis, per šaligatvių aukštus bortus (ne visur jie pažeminti) man d…

Mano kaimynė turėjo tuos plastmasinius mažiukus ratukus, nors sakė, kad jai super, bet jei nevalyti šaligatviai, tai nevažiuodavo į lauką, todėl sprendžiu, kad realiai nelabai.. va po parduotuves važinėt gal gerai, bet nemanau, kad ten važiuosiu... aš irgi gyvenu mieste.

Lopšiukas tik 2-3 mėn, va - jė kiek trumpai :))

8. 2019.05.29 11:30 (prieš 2 sav.)

Missandei parašė:
    Mano kaimynė turėjo tuos plastmasinius mažiukus ratukus, nors sakė, kad jai super, bet jei nevalyti šaligatviai, tai nevažiuodavo į lauką, todėl sprendžiu, kad real…

Aš savo vaiką į sportine dalį nuo 6men perkeliau, iki tol puikiai tilpo ir gulėjo lopsiuke. Daug nuo paties kudikio priklauso, kada jis nori jau sėstis ir matyti viską aplinkui ne tik gulėti

9. Ugnyte :* 6 m. 3 mėn.

2019.05.29 11:41 (prieš 2 sav.)

As savo maziu i sportine dali perkeliau nuo 5men nes jau nenorejo lopsy gulet tai dabar pirkom vezimuka pametinukam I candy peach tai lopsys nera didelis tai manau uzteks tikrai bent 4men nes gyvenam UK o cia tokiu ziemu nera kaip , kad LT tik , kad labai vejuota nes prie juros gyvenam, bet siandiena drauge is LT parveze dovanu avies vilnos vokeli tai desiu i lopsiuka ir plona kombi 🤷‍♀️

10. Dukriukas 8 m. 6 mėn.

2019.05.29 11:53 (prieš 2 sav.)

Missandei parašė:
    Mano kaimynė turėjo tuos plastmasinius mažiukus ratukus, nors sakė, kad jai super, bet jei nevalyti šaligatviai, tai nevažiuodavo į lauką, todėl sprendžiu, kad real…

Aš juk sakau mums tada buvo 2-3mėn, nžn kaip bus dabar ir nžn, kaip bus jums ;)
    Mano manymų visad geriau erdvesnis lopšys, jei galima rinktis
    Bet kartais visko, ko nori viename produkte gauti negali, tai renkiesi prioritetą

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras