2019 m. spalio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.04.20 18:06 (prieš 4 sav.)

Neutral parašė:
    Ar yra čia būsimų mamyčių, kurios nesilankys pas genetikus ir neatlikinės prisca ir nipt tyrimų?

As nesilankiau niekur nes esu dar tik 33 m. Ir daktarai apxiureje sake nereikia niekur papildomai eiti. Ir leisti pinigus be reikalo rasit dar kir juos padeti . Plius antras nestumas . Ir vyras tik 34 metu . Tai i rizikoa amziu nepatenkam . Tad negentiniu tirimu nedarem

2. 2019.04.20 18:09 (prieš 4 sav.)

oricka parašė:
    Sveikos, pasidalinkit kokius vitaminus ar papildus nėštukėm vartojat. Ginekologė sakė tik pirmus tris mėnesius folio rūgštį gert. O toliau?

Toliau sake nieko nevartot . Geguzi vel susitikimas su daktarem tai ziuresim ka pasakys. Daugiau nei savaite buvo nukrites spaudimas galva plyso tai sake magni gerti ir kavos arba zalios arbatos .

3. 2019.04.20 18:21 (prieš 4 sav.)

rosenda parašė:
    Gavau nipt atsakymą, kaip suprantu galiu džiaugtis🤗🤗🤗

Per kiek laiko sulaukėt atsakymų?? Sveikinu. Ramiai džiaukitės!

1
  4. 2019.04.20 18:25 (prieš 4 sav.)

stiirma parašė:
    As nesilankiau niekur nes esu dar tik 33 m. Ir daktarai apxiureje sake nereikia niekur papildomai eiti. Ir leisti pinigus be reikalo rasit dar kir juos padeti . Pli…

Jeigu esat rami ir gerai.

1
  5. 2019.04.20 23:52 (prieš 4 sav.)

pokky parašė:
    Per kiek laiko sulaukėt atsakymų?? Sveikinu. Ramiai džiaukitės!

Ačiū!🤗
    04.10 ryte pridaviau kraują, šiandien gavau.Kiek jums dar laukti ?

6. 2019.04.21 04:08 (prieš 4 sav.)

Ech ta nemiga, kaip ji mane kankina. Praktiskai visada panasiu laiku prabundu ir jau neuzmiegu. Ps norejau paklaust, ar yra dar kas darbe nesake, kad laukiates?

7. 2019.04.21 08:04 (prieš 4 sav.)

rosenda parašė:
    Ačiū!🤗
    04.10 ryte pridaviau kraują, šiandien gavau.Kiek jums dar laukti ?

Dar ilgai.... sakė 26 dieną gal jau bus arba 29 d. Pridaviau tik 17 d.
    Šis laukimas daug sunkesnis, nei iki echo pirmųjų, kad pažiūrėt ar viskas gerai.

8. 2019.04.21 08:19 (prieš 4 sav.)

astulia_p parašė:
    Ech ta nemiga, kaip ji mane kankina. Praktiskai visada panasiu laiku prabundu ir jau neuzmiegu. Ps norejau paklaust, ar yra dar kas darbe nesake, kad laukiates?

Aš dar nesakiau

9. 2019.04.21 10:38 (prieš 4 sav.)

astulia_p parašė:

Pas mane jau pilvas didelis, jau visi pastebi ir be pasakymu :))

1
  10. 2019.04.21 14:29 (prieš 4 sav.)

pokky parašė:
    Dar ilgai.... sakė 26 dieną gal jau bus arba 29 d. Pridaviau tik 17 d.
    Šis laukimas daug sunkesnis, nei iki echo pirmųjų, kad pažiūrėt ar viskas gerai.

O taip... man irgi vieni nervai buvo...kai gavau laišką net persižegnojau prieš perskaitydama😅

Su šv. Velykom visas!

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras