2019 m. spalio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. Dukriukas 8 m. 6 mėn.

2019.06.12 14:38 (prieš 5 d.)

Besišypsantix3 parašė:
    Smagu girdėti, kad gerai praėjo tyrimas, nes su pirmu neštumu, tik iš antro karto pavyko man ;) o tiesa, kad dabar daro trijų dūrių tyrimą? (Prieš geriant skystį, p…

Taip. Kas valandą. Tai trys kartais gaunasi. Pirmas ne išgėrus, antras po valandos, kitas dar po valandos. Man dar nedarė, bet pasakojo, kaip bus.

2. 2019.06.12 14:43 (prieš 5 d.)

Mukati parašė:
    Idomios rekomendacijos nuo 22sav sekt judesius,siaip nereikia skaiciuot bent iki 30 sav

Taprasme ne skaiciuoti🙈 as paklausiau jei va visa diena nejauciu judesiu kada vaziuoti I priimamaji. Sako iki 22 sav tikrai nebuna reguliarus. O paskui jau ziureti, sako jei jau atsigulus, atsigerus salto vandens ar saldziai uzvalgius, uzdejus ranka ant pilvo pusantros val nepajustum nieko tuomet. Bet turi tikrai laikyti, ieskoti kur pasislepes maziukas

3
  3. 2019.06.12 14:43 (prieš 5 d.)

Besišypsantix3 parašė:
    Smagu girdėti, kad gerai praėjo tyrimas, nes su pirmu neštumu, tik iš antro karto pavyko man ;) o tiesa, kad dabar daro trijų dūrių tyrimą? (Prieš geriant skystį, p…

Taip

4. Dukriukas 8 m. 6 mėn.

2019.06.12 16:23 (prieš 5 d.)

pupa19 parašė:
    Taprasme ne skaiciuoti🙈 as paklausiau jei va visa diena nejauciu judesiu kada vaziuoti I priimamaji. Sako iki 22 sav tikrai nebuna reguliarus. O paskui jau ziureti,…

Jūs apie sekimą kalbate, o ne apie skaičiavimą.
    Sekama nuo 22sav.
    Skaičiuojama nuo 30sav.

Visad juk gydytoja paklausia ar jaučiate judesius. O vėliau jei vaikas tingesnis ar sunku jausti duoda lapą, kad skaičiuoti tam tikrais intervalais.

5. Darija❤ 1 m. 3 mėn.
    Michail (angeliukas danguje) 2 m. 4 mėn.

2019.06.12 18:37 (prieš 5 d.)

Šiandien buvau pas savo gydytoją, pamatavo, sakė viskas atitinka. Placenta pakilo, bet kampukas dengia gabaliuką rando. Sakė neįaugus ir gal dar pakils🤷‍♀️ Bet man apžiūra tokia skubota pasirodė, pamiršau paklausti apie vaiko širdį, o ir gydytoja nieko nepasakė😞 Tai turiu siuntimą į perinatalinį, tai liepos 9 keliausiu. Aišku liepos 12 eisiu planiniam pas savo gine + gliukozė, bet Santarose geresnis echo ir kadangi turiu siuntimą tai išnaudosiu. Bus ramiau.

2
  6. 2019.06.12 20:06 (prieš 5 d.)

Just.. parašė:
    Ir kaip tas skystis geriasi?

Visai gerai, saldus tirpalas Iš karto išgeriau viską ir ėjau ramiai būti, kai reikėjo laukti kitų dūrių

7. 2019.06.12 20:08 (prieš 5 d.)

Novasta parašė:
    Aš taip pat šiandieną jį dariausi - sakė rezultatai bus ryt 🙂 o antradienį planinis vizitas pas akušerį/ginekologą, tikiuosi, kad įtilpsiu į normas 🙂…

Pas mane rezultatai šiandien jau, į normas visi 3 tyrimai patenka, diabeto nėra, valio!

8. 2019.06.12 20:10 (prieš 5 d.)

Besišypsantix3 parašė:

Taip, teisingai, 3 dūriai kas valandą Aš greitai išgėriau viską, seselė sakė, kad taip būna dažniausiai geriau nei tiesiog gerti po gurkšnelį

9. 2019.06.12 20:22 (prieš 5 d.)

Šian buvau pas šeimos gydytoją planiniam apsilankymui. Pasakiau, kad pulsas didokas (ramybės būsenoje 90-100), išrašė vaistukų, kad taip neapkrauti širdelės. Nuėjus į vaistinę paklausiau ar dabar galiu išgerti (kadangi minėjo, jog reikia gerti ryte), vaistininkė sakė, kad vaistukai šiek tiek ir spaudimą muša, tai išdavė paslaptį, kaip greitai pasikelti spaudimą, jei kartais reiktų ;) pusę šaukštelio druskos užgerti dideliu kiekiu vandens. Dalinuosi, nes gal kam nors, kada nors pravers ;)

2
  10. 2019.06.12 21:16 (prieš 5 d.)

Gal kas susidūrė su akių vokų rytiniu tinimu. Tiek neramu😞 prisiskaičiau internete visokių baisybių ir nežinau ką daryti. Ryte planuoju važiuot jeigu patins, pas ginekologę, bet tas tinimas būna tik ryte, ir kol aš nuvyksiu iki jos man jis tiesiog dings. Gal kam taip buvo? Dar bandau save guost, kad čia kalti karščiai.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras