2019 m. spalio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. Maziausias :* 19 sav., liko 149 d.
    Mazasis broliukas ❤ 2 m. 5 mėn.
    Didysis broliukas ❤ 5 m. 10 mėn.

2019.04.23 14:13 (prieš 3 sav.)

Missandei parašė:
    na atrodo viskas puikiai, labai mažos rizikos. Sveikinu

Ou,truputi lengviau aciu jums!

2. 2019.04.23 14:17 (prieš 3 sav.)

Edita__ parašė:
    Labas mamukai nuraminkit mane... neseniai atsiemiau atsakyma del dauno sindromo,laboratorijoj nelabai ka ten paaiskino,sake gine papasakos o pas ja tik…

Mano rizika tokia pat kaip jusu cia skaitosi kad patekote i mazos rizikos zona nors mano sprando rauksles skaidrumas truputi didesnis 2.0 bet rizikas pamatavo tokias pat kaip ir jums aisku tai ne Nipt tyrimas kur ten tikslumas 99% bet as asmensikai po situ tyrimu nusiraminau

3. 2019.04.23 16:04 (prieš 3 sav.)

Flava parašė:
    Sveikinimai! Mes irgi esam dvynukai su terminu spalio 22 d., bet realiai, manau, irgi rugsėjį galim būt.

Oo kaip smagu sveikinu ir jus🤗😘🤩

1
  4. Ugnyte :* 6 m. 2 mėn.

2019.04.23 17:39 (prieš 3 sav.)

Edita__ parašė:
    Labas mamukai nuraminkit mane... neseniai atsiemiau atsakyma del dauno sindromo,laboratorijoj nelabai ka ten paaiskino,sake gine papasakos o pas ja tik…

Tai juk aiskiai parasyta maza rizika ir dar su tokios skaiciais tai tik sveikint 🌷

5. 2019.04.23 19:40 (prieš 3 sav.)

Sveikos. Mums 13savaiciu, bet pilvukas gerai matosi jau. Antras nestumas. geguzi zadam skristi truputi tai biski bijau kaip čia bus nėštumo metu

6. 2019.04.23 19:42 (prieš 3 sav.)

ramulike parašė:
    Sveikos. Mums 13savaiciu, bet pilvukas gerai matosi jau. Antras nestumas. geguzi zadam skristi truputi tai biski bijau kaip čia bus nėštumo metu

Net lengviau pasidare, kad ne as viena cia tokia😊 mes irgi sugalvojom atostogaut skrist, tiksliau as cia labai uzsimanius... na bet juk antras trimestras, turetu bus gerai viskas😊

7. 2019.04.23 22:22 (prieš 3 sav.)

ssslaura parašė:
    Net lengviau pasidare, kad ne as viena cia tokia😊 mes irgi sugalvojom atostogaut skrist, tiksliau as cia labai uzsimanius... na bet juk antras trimestras, turetu bu…

Mes irgi skrisim! Reikia kaip reikiant pasiilsėti;)

8. 2019.04.24 00:25 (prieš 3 sav.)

Labas, patarkite, dirbu seneliu namuose/slaugos ligonineje ir tenka nemazai pasitampyti. Daktarai sako,kad vaisiui itakos nera, bet zinoma turiu pasisaugoti. Gal kas turi kokios patirties tokio tipio darbuose? Kaip elgetes?

9. 2019.04.24 00:38 (prieš 3 sav.)

Sonata00 parašė:
    Labas, patarkite, dirbu seneliu namuose/slaugos ligonineje ir tenka nemazai pasitampyti. Daktarai sako,kad vaisiui itakos nera, bet zinoma turiu pasisaugoti. Gal ka…

Aš tai pat dirbu , seneliu namuose Vokietijoje. Kaip pranešiau darbe kad laukiuosi. Iskarto pakeitė darbo grafika, uždraudė kilnoti. Ir išvis uždraudė dirbti priežiūroje seneliu. Juk tenka dirbti su slapimu ir išmatomis, ir su infekcijomis. O tai labai pavojinga vaikeliui .Pati sefe uždraudė man. Nes jei man kas nutiktų pvz stukteltu į pilvą , ar keliant iš lovos kas nutiko, turėtų atsakyt darbdavys, kad neapsaugojo. Ir nesuteikė lengvesniu darbo sąlygų . Tai dabar tenka dirbti virtuveja pusryčius tepti 😊 manau jūsų daktaras labai klysta, jei sako kad neturi įtakos 😕 nes mūsų darbas labai sunku ir nėštumo metu labai pavojingas

3
  10. 2019.04.24 06:30 (prieš 3 sav.)

Besišypsantix3 parašė:
    Mes irgi skrisim! Reikia kaip reikiant pasiilsėti;)

Reikia pailsėti žinoma prieš kūdikio atėjimą

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras