2019 m. spalio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.06.13 00:27 (prieš 3 d.)

pupyta parašė:
    Man sake nei gerti, nei valgyti

O dieve...as tik islipus is lovos pirmiausia einu atsigerti...reiks kazkaip pradeti ryta be vandens 😣

2. Viktorija 3 m. 1 mėn.
    Mindaugas 6 m. 1 mėn.

2019.06.13 06:59 (prieš 3 d.)

Nastya parašė:
    Kaip mamytės išgyvenat karščius? Man su maistu visai blogai.... gyvenu sausais pusryčiais/kibinais/trintais kokteiliais. Jėgu kaip ir normaliai, tik intensyviai ten…

Man karštis irgi nieko gero. Iki nėštumo kaip varliagyvis buvau, žemas spaudimas, visą laik šaltos galūnės. O dabar per šitus karščius neturiu kur dėtis, atrodo nuo vandens tinstu😂 kojos siaubingai ištinę, vos į basutes telpa ir dar venos pradėjo verstis, išryškėt

3. Viktorija 3 m. 1 mėn.
    Mindaugas 6 m. 1 mėn.

2019.06.13 07:11 (prieš 3 d.)

Lynce B parašė:
    Sveikos! kankina nemalonumai del nedingstancio alkio net nezinau kur detis,tragedija visai! Neturiu jokios savikontroles,nieko …

Man žinokit besaikis alkis neseniai tik pradingo ir tikiuosi neatsiras, nes jau pačiai baisu buvo kokiais kiekiais valgiau. Buvau apie tai sakius ginei, sakė normalu. Nuo nėštumo pradžios manęs nė karto nepykino, visą laiką tik alkį jaučiau, o ir pavalgius sotumo nejausdavau. Darbe nuolat užkandžiaudavau. Dabar 22 savaitė prasidėjo ir +6kg. Galvoju vaikelis pradėjo sparčiau augt, skrandį spaudžia, tai ir apetitas sumažėjo, o gal čia nuo karščio mažiau noris valgyt

4. 2019.06.13 07:59 (prieš 3 d.)

Dauguma ziuriu raset jog gliukoze geret. Uzvakar buvau pas gine tai net neminejo jog tokio tyrymo reikia 🤔 paskyre kita vizita tik liepos 29 d ir slapimo tyrima.

5. 2019.06.13 08:03 (prieš 3 d.)

Žirnelis parašė:
    Ar yra kam dar beveik nesimato pilvuko??? Antras nėštumas.

Mano kaimynei panasiai buvo, suzinojau kad laukiasi tik 30 savaite

6. Darija❤ 1 m. 3 mėn.
    Michail (angeliukas danguje) 2 m. 4 mėn.

2019.06.13 08:28 (prieš 3 d.)

DianaVa parašė:
    Mano kaimynei panasiai buvo, suzinojau kad laukiasi tik 30 savaite

Mano pusseserei taip pat. Man atrodo iki 32sav galėjo paslėpt pilvą.

7. 2019.06.13 09:21 (prieš 3 d.)

kyce parašė:
    Pries tyrima is ryto ligtai sake nieko nevalgyti, o vandens gerti galima?

Gerti vandeni galima. Negalima valgyti.

1
  8. 2019.06.13 09:34 (prieš 3 d.)

rafaelo parašė:
    Dauguma ziuriu raset jog gliukoze geret. Uzvakar buvau pas gine tai net neminejo jog tokio tyrymo reikia 🤔 paskyre kita vizita tik liepos 29 d ir slapimo tyrima.

Įdomiai čia. Kiek žinau, nėščiosioms šis tyrimas yra privalomas tarp 24-28 savaičių.

1
  9. 2019.06.13 09:41 (prieš 3 d.)

Kokį kremą renkatės nuo saulės? Žiūrite sudėtį ar tik SPF? Šiandien buvau pas gyd. tai sakė, kad ne mažiau SPF50 turi būti, galvoju ar verta pirkti su tokia apsauga, kai per pietus degintis tikrai neplanuoju.🤔

10. 2019.06.13 09:45 (prieš 3 d.)

Italianaa parašė:
    Kokį kremą renkatės nuo saulės? Žiūrite sudėtį ar tik SPF? Šiandien buvau pas gyd. tai sakė, kad ne mažiau SPF50 turi būti, galvoju ar verta pirkti su tokia apsauga…

as naudoju vaikam skirta eucerin su 50 SPF, kad ir dienos metu i lauka mazai einu, bet mane saule labai myli tai be kremo nuo saules neinu is namu.

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras