2019 m. spalio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. Austeja 7 m. 9 mėn.

2019.06.13 16:07 (prieš 1 mėn.)

Italianaa parašė:
    Kaip tik šiandien paklausiau gydytojos, sakė, kad nėštumas nėra liga, ir maudytis tikrai galima tiek jūroje, tiek ežere

Man mano buvusi ginė nerekomendavo nei baseinuose, nei ežeruose maudytis, nes ten pilna visokių bakterijų ir pan. Tad kol kas nesimaudžiau niekur nei su pirmu nėštumu, nei dabar. Nežinau ar verta rizikuoti. Aišku norisi labai... 🙄

2. 2019.06.13 16:10 (prieš 1 mėn.)

White.balloon parašė:
    Sveikos. 19diena eisiu gert gliukozes. Gal kuri galetu aprasyt kaip vyksta tas tyrimas? Kiek ten reikia isgerti? Kaip jautetes poto? Kiek ten laiko laukt reikia? Ki…

Man labai padėjo patarimas pasiimti citrinos griežinėlį ;)

3. 2019.06.13 16:23 (prieš 1 mėn.)

Del ezeru man rodos paciai reikia suprasti ar galit. As negaliu. Nes pries menesi issimaudziau baseine, iki siol kazkokiu infekciju negaliu issigydyt. Jokie vaistai neima, nors turiu ir rimtesniu vaistu ir paprastu geliu. Su pirmu nestumu irgi infekcijos puole. Nors siaip bunant nenesciai niekada jokiom tokiom infekcijom nesergu.

1
  4. 2019.06.13 16:24 (prieš 1 mėn.)

rutyte777 parašė:
    Man mano buvusi ginė nerekomendavo nei baseinuose, nei ežeruose maudytis, nes ten pilna visokių bakterijų ir pan. Tad kol kas nesimaudžiau niekur nei su pirmu nėštu…

Turbūt kiekviena gydytoja turi savo nuomonę. Viena gydytoja dirbanti klinikose, prieš keletą metų dėl bakterinės vaginozės išrašė trijų rūšių stiprių antibiotikų, tai gerai, kad nuėjau pas kitą gydytoją privačiai ir padarius tyrimus užteko tik žvakučių, todėl dabar klausau tik savo gydytojos, ir stengiuosi per daug nuo visko nesisaugoti, juk mes turim natūralią apsaugą nuo įvairių infekcijų, ypač apie baseiną kalbant, kažin ar darytų mankštas nėščiosioms jei būtų galima pasigauti infekciją.🙂

1
  5. 2019.06.13 17:52 (prieš 1 mėn.)

mazas23 parašė:
    Labas mamytės. Smagu, jog spalio mėn mažylių nusimato gausiai dar su Jumis nebendravau.. Darbai darbai. Turėsime antrąją atžalą namuose. Prireikė 5m, kad pasidary…

Jau zinote, ka turesite?

6. 2019.06.13 18:19 (prieš 1 mėn.)

Daliaaa parašė:
    Jau zinote, ka turesite?

Nea, nesirodo ir viskas.. Tikiuosi, jog 25dieną bus aišku

7. Dukriukas 8 m. 7 mėn.

2019.06.13 19:30 (prieš 1 mėn.)

Su pirmu nėštumu maudziausi ir galvos nesukau.
    Dabar nerizikuosiu, po visų įvykių. Nebent bus šiltas rugsėjis, vat tada pasimėgausiu ežeriuku 😁

8. 2019.06.13 19:36 (prieš 1 mėn.)

vijukas parašė:
    Su pirmu nėštumu maudziausi ir galvos nesukau.
    Dabar nerizikuosiu, po visų įvykių. Nebent bus šiltas rugsėjis, vat tada pasimėgau…

Kas buvo nutike ir ar susije su infekcijomis? Jei kazkada jau rasei ir praleidau, tai busiu neperskaicius turbut..

9. 2019.06.13 20:28 (prieš 1 mėn.)

rutyte777 parašė:
    Sveikutė, kaip jūsų pilvukai? Ar jau labai dideli? 😀 aš tai gal nuo 20 sav jaučiuosi kaip balionas, toks jausmas, kad 9 mėn jau. Pilvas jau tikrai didelis, o ir nug…

Na mano ne tik pilvukas nemažas bet ir visa apatine dalis... valgyt noriu belekiek, sunku tvardytis. O dar atostogų buvau savaite tai iš vis 0 kontrolės apie maistą

10. 2019.06.13 20:41 (prieš 1 mėn.)

DianaVa parašė:
    Del ezeru man rodos paciai reikia suprasti ar galit. As negaliu. Nes pries menesi issimaudziau baseine, iki siol kazkokiu infekciju negaliu issigydyt. Jokie vaistai…

Kokiomis infekcijomis sergate tiek siuo, tiek pirmu nestumu? Ir kaip nustate infekcijas?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras