2019 m. spalio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.06.26 00:42 (prieš 3 sav.)

Karoliukas91 parašė:
    Gal kuriai neramiu koju sindromas pasireiske nestumo metu? ka darot?

Man,nieko nepadarysi 😳 apsipratau

2. 2019.06.26 06:12 (prieš 3 sav.)

Ar yra dar kurios nejaucia judesiu? Man 21 savaite ir 4 dienos, bet dar nejauciu

3. 2019.06.26 07:03 (prieš 3 sav.)

astulia_p parašė:
    Ar yra dar kurios nejaucia judesiu? Man 21 savaite ir 4 dienos, bet dar nejauciu

Normalu nejausti iki 24 savaites,ypac jei tai pirmas nestumas ir placenta priekinej daly
    Nesijaudink,viskam savas laikas,atspardys dar lelius tave

4. 2019.06.26 08:35 (prieš 3 sav.)

Labas, prisijungiu prie laukiančiųjų mažylių spalinukų :). Gal kas jau darėtės kraujo tyrimą dėl nėsčiųjų diabeto nustatymo? Turiu šiokią tokią fobiją kraujo ėmimui ir ta tyrimo trukmė 2-3 val. gąsdina tiesa pasakius...

5. 2019.06.26 08:49 (prieš 3 sav.)

astulia_p parašė:

Aš irgi nejaučiau iki 21 savaitės ir gydytoja komentavo, kad tai yra labai normalu, ypač jei tai pirmas gimdymas ir priklausomai nuo vaikiuko padėties. :). Jis labai mažas juk dar tuo laiku, sveria apie 400 g. , tai kai 400 gr vaikutis stuksena į pilvuką sunkoka pajausti :). Dabar jau 23 savaitė, tai pradėjau jausti, kuo toliiau, tuo labiau

6. 2019.06.26 09:10 (prieš 3 sav.)

Doviliukss parašė:
    Labas, prisijungiu prie laukiančiųjų mažylių spalinukų :). Gal kas jau darėtės kraujo tyrimą dėl nėsčiųjų diabeto nustatymo? Turiu šiokią tokią fobiją kraujo ėmimui…

As ka tik po pirmo kraujo paemimo ir gliukozes gerimo. Prisiskaicius kaip cia bus baisu,neskanu ir pan,pergyvenau gi labai. Nieko cia baisaus😄 tiesiog tas laukimas gal sunkiausia,nuobodu😄

7. Gustė 7 m. 6 mėn.

2019.06.26 09:17 (prieš 3 sav.)

pupyta parašė:
    As ka tik po pirmo kraujo paemimo ir gliukozes gerimo. Prisiskaicius kaip cia bus baisu,neskanu ir pan,pergyvenau gi labai. Nieko cia baisaus😄 tiesiog tas laukimas …

Man tai palaukti nieko tokio, bet pykint tai pradėjo biškį, ten tą gliulozę vos ne kramčiau, neištirpsta tiek . Sėdžiu dabar ir toks vaizdas, kad skrandis sustojo nuo tos košės 🤨

8. 2019.06.26 09:31 (prieš 3 sav.)

Gintarė Ferevičienė parašė:
    Man tai palaukti nieko tokio, bet pykint tai pradėjo biškį, ten tą gliulozę vos ne kramčiau, neištirpsta tiek . Sėdžiu dabar ir toks vaizdas, kad skrandis sustojo n…

As ir ant galo kose nurijau😄 isgeriau stikline vandens,tai prasiskiede gal ten,tai dabar biski nemalonu skrandyje,bet pasedesiu ir praeis.. gerai,kad gerti reikia tik viena karta😄

9. 2019.06.26 09:33 (prieš 3 sav.)

Ir aš sėdžiu po pirmo kraujo paėmimo išgėrus gliukozę. Isispaudžiau citrinos tai visai neblogai išgėriau. Bet va tuoj eisiu antrą kraują priduot ir jaučiu, bloga.. Manau, kad ant tuščio skrandžio išgėriau, nes esu ipratus valgyti pusryčius kasdien.. 🙄 Tikėjausi, kad bus baisiau 👌

10. 2019.06.26 10:12 (prieš 3 sav.)

Gyvenu Vokietijoje, kita savaite darys cukraus testa, gersiu gliukoze, tai man sake pries tai butinai papusryciauti, tik nieko saldaus nevalgyti ir negerti.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras