2019 m. spalio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.07.12 21:54 (prieš 1 sav.)

Eveliuuukas parašė:
    Mus ir siandiena matavo 3 daktares net esam 28+1sav ir 1kg550gramu 😳

Oho, kokie dideli.

Aš pirmą gimdžiau KKGN, dabar ten lankausi, tačiau kažkodėl abejojubar ten gimdyti, gal kad nerandu gydytojos, kuria pasitikėčiau ir man patiktų/tiktų. Galvoju apie 2-ą klinikinę ligoninę, tačiau norėčiau tartis, dėl gimdymo su kažkuria gydytoja, su pirmu gimdžiau nesitarus, puiku, kad gerai viskas pavyko, tačiau dabar daugiau žinau ir tiesiog daugiau pageidavimų turiu. Tai va įdomu kur galėčiau juos įgyvendinti, man įdomu ir pačių gydytojų metodikos, papasakokit kas ten gimdėt, pas ką?

2. 2019.07.12 21:56 (prieš 1 sav.)

Eveliuuukas parašė:
    Nu man asmeniskai su visais vaikais atitiko, dabar rugpjucio 6d turiu dar viena scana tai ziuresim kaip cia bus 🤔

O nežinot, kurie matmenys viršija normas? Nes svorį gi apskaičiuoja, pagal išmatavimus.
    Nėra jums gestacinio?

3. Ugnyte :* 6 m. 4 mėn.

2019.07.12 22:14 (prieš 1 sav.)

pokky parašė:
    O nežinot, kurie matmenys viršija normas? Nes svorį gi apskaičiuoja, pagal išmatavimus.

ikeliau foto , ne labai daug virsija, bet virsija. Tiesiog su kiekvienu mano nestumu arba ant virsutines kreives buvo arba kaip dabar virs normos. Ne neturiu diabeto kaip tik tyriaus ir nera pas mane. Mano dukra gime 38sav 3680g o sunus 39+2sav 3710g tai manau ir sitas maziukas bus panasaus svorio 🤔

4. 2019.07.12 22:28 (prieš 1 sav.)

creative_soul parašė:
    Ar pirkote nestumo pagalve? jeigu taip - kokios firmos ir ar pasiteisino? as pati neseniai grazinau queen rose U formos pagalve.. nepatiko visiskai + puse lovos uze…

pirkau pačią paprasčiausią iš pigu.lt https://pigu.lt/lt/vaikams-ir-kudikiams/kudikiu-prekes/prekes-mamoms/maitinimo-pagalves/maitinimo-pagalve-cebababy-dersej-multi-190x35-rosettes?id=22658060&feat=search&keyword=maitinimo+pagalve patiko forma, padeda išbūti ant kairio šono, bet tas polisterinių rutuliukų užpildas šutina kūna, todėl kitą kartą rinkčiausi su paprastu užpildu. Esu kaime išbandžius susuktą kaldrą, buvo ne ką prasčiau.

1
  5. 2019.07.12 22:35 (prieš 1 sav.)

Eveliuuukas parašė:
    Nu man asmeniskai su visais vaikais atitiko, dabar rugpjucio 6d turiu dar viena scana tai ziuresim kaip cia bus 🤔

O čia visas siunčia skanui po 30 savaitės ar tik dėl tam tikrų priežaščių? Nes vis galvoju ar dar turėsiu kokį skaną... 🤔

6. Ugnyte :* 6 m. 4 mėn.

2019.07.12 22:38 (prieš 1 sav.)

Sim00na parašė:
    O čia visas siunčia skanui po 30 savaitės ar tik dėl tam tikrų priežaščių? Nes vis galvoju ar dar turėsiu kokį skaną... 🤔

Ne visas. Jai nestumui viskas gerai niekas nesius daugiau.
    As kadangi kaip prakeikta kokia su kiekvienu nestumu tai turesiu dar 1 scana 32sav nes mano placenta dalinai dengia kakleli 🥺🥺🥺 o siaip jai viskas ok buna tik 2 scanai 12sav ir 20sav 🤔 kartais , bet retai kada duoda emergency, kaip laukiaus sunaus turejau daaaug ( daug pagal anglus ne pagal mus Lietuves ) emergency scanu.. ☺️

7. 2019.07.12 22:43 (prieš 1 sav.)

Bet Lietuvoje taip pat, jei viskas gerai tai tik 2scanai-12sav ir 20sav. Ar ne taip?🙂

1
  8. Edvinas 7 m. 2 mėn.

2019.07.12 22:54 (prieš 1 sav.)

Oficialiai Lietuvoje pagal ministro įsakymą nėščiosioms priklauso tik vienas ultragarso tyrimas, atliekamas nuo 18 iki 20 nėštumo savaitės. Tačiau paprastai šie tyrimai valstybinėse poliklinikose atliekami trys (apie 12-ą, 18–20 ir 30–32 nėštumo savaitę). 

9. Ugnyte :* 6 m. 4 mėn.

2019.07.12 22:56 (prieš 1 sav.)

Nezinau as bent jau tikrai kaip Lietuvoje 🤷‍♀️ Bet kiek zinau ir kelis tik daro jai viskas gerai su nestumu 🤷‍♀️🤔

10. 2019.07.12 22:57 (prieš 1 sav.)

medlinsk parašė:
    Bet Lietuvoje taip pat, jei viskas gerai tai tik 2scanai-12sav ir 20sav. Ar ne taip?🙂

Taip, nemokamai priklauso 12 ir 20

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras