2019 m. spalio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.07.12 23:40 (prieš 1 sav.)

Karoliukas91 parašė:
    Taip, nemokamai priklauso 12 ir 20

Tikrai taip man irgi sake...bet as einu privaciai kas menesi taip esam sutariusios, aisku kitos sakys, "tai privaciai mokek pinigus ir eik kiek nori" ne, mano gydytoja ne tokia...pasakiau, kad man ramiau i menesi karta apsilankyti, sako "gerai,jeigu jums taip ramiau, tikrai galima i menesi karta pasimatyti"

2. 2019.07.13 08:20 (prieš 1 sav.)

Karoliukas91 parašė:
    Taip, nemokamai priklauso 12 ir 20

Pagal LR sveikatos ministerija priklauso trys skanai: 11-14, 18-20 ir nustatyti vaikelio padeti gimdoje pries gimdyma 35-37 savaiciu, jei nereik pagal indikacijas dazniau

1
  3. 2019.07.13 08:20 (prieš 1 sav.)

Na taip, bet pavyzdžiui realiai gi daro daig daugiau tų echoskopijų, žiūri pirmiausiai neštumo pradžioj, kad patvirtinti neštumą, po to 12 sav, 20 sav, 30-34 sav, kad pažižrėtų padėtį, svorį ir pan. Tiesiog visos medicininės procedūros ir intervencijos yra reglamentuotos sveikatos ministro įsakymu, kad būtų kažkokia tvarka, bet gydytojai pagal poreikį ir indikacijas jas pakoreguoja.

2
  4. 2019.07.13 10:26 (prieš 1 sav.)

Man daktarė sakė mano paskutinis “officialus” skanas buvo 19 sav. Jeigu vaikelis nepasibeldžia iki 41 savaitės, tuomet sakė visoms priklauso dar 41 savaitę skanas.
    Bet sakė, kad ji visuomet dar padaro papildomą skaną, tai man jį darys 32 savaitę

5. 2019.07.13 10:39 (prieš 1 sav.)

Skanų skaičius turbūt dar priklauso, kaip nėštukė jaučiasi, mano placenta žemai jau turėjau 5, dabar eisiu kai bus 27 sav, lankausi Motinystės centre Vilniui

6. Lauryna 10 m. 1 mėn.

2019.07.13 10:39 (prieš 1 sav.)

Eveliuuukas parašė:
    ikeliau foto , ne labai daug virsija, bet virsija. Tiesiog su kiekvienu mano nestumu arba ant virsutines kreives buvo arba kaip dabar virs normos. Ne neturiu diabet…

gal turit riebaliuko ant pilvo todel matavimai ir virsija normas truputi. mano matavimai pries men buvo ant virsutines kreives, bet turiu siek tiek riebaliuko todel gydytoja sake, kad tai nereiskia, jog vaikas labai didelis auga. pirmadieni vel einu pas gine ziuresiu kaip bus, o 30 sav turesiu dar viena scana ir matys tikra vaisiaus svori.

7. 2019.07.13 10:46 (prieš 1 sav.)

Sveikos mamytes, noreciau patarimo.. gal esate pacios susidure su sita situacija.
    Esu UK, 28 savaiciu nestumas , gimdos aukstis 24..
    Mazas pilvas..
    Streso daug..
    Kas 48 valandos i ligonine, klauso sirdeles ir judesius turiu zymet...
    Bandau laikytis bet nelb iseina

8. 2019.07.13 10:52 (prieš 1 sav.)

creative_soul parašė:
    Ar pirkote nestumo pagalve? jeigu taip - kokios firmos ir ar pasiteisino? as pati neseniai grazinau queen rose U formos pagalve.. nepatiko visiskai + puse lovos uze…

As pirkau is grike.lt su grikiu lukštais. Ilga ji apie 170 cm,gali susilankstyt kaip nori tai as tarp koju isidedu ir nugarai dar uztenka 😊 man pasiteisines pirkinys,veliau tiks leliukui paguldyt 😊

9. Ugnyte :* 6 m. 4 mėn.

2019.07.13 11:25 (prieš 1 sav.)

ingakr parašė:
    gal turit riebaliuko ant pilvo todel matavimai ir virsija normas truputi. mano matavimai pries men buvo ant virsutines kreives, bet turiu siek tiek riebaliuko todel…

Iki sio nestumo turejau po paskutinio gimdimo, bet su anais dviem neturejau ir vistiek budavo virs normos🤔😊 ir kaip prognozavo vaiku svorius taip ir gime panasiai ☺️

10. 2019.07.13 11:30 (prieš 1 sav.)

ea8854 parašė:
    Sveikos mamytes, noreciau patarimo.. gal esate pacios susidure su sita situacija.
    Esu UK, 28 savaiciu nestumas , gimdos aukstis 24..

O tai dare echoskopa? Nustate priezasti?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras