2019 m. spalio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.05.15 20:15 (prieš 5 d.)

Sveikos! Ar ka nors is jusu kankina skausmai desniam sone? Negaliu miegot ant desnio sono,uzeina skausmas nepriklausomai ar judu ar ilsiuosi. Skausmas nuo juosmens vidurio tesias zemyn ir link vidurio pilvo gal koks inkstu uzdegimas,ar slapimo taku, o gal augimo skausmai

2. 2019.05.15 21:10 (prieš 5 d.)

Lynce B parašė:
    Sveikos! Ar ka nors is jusu kankina skausmai desniam sone? Negaliu miegot ant desnio sono,uzeina skausmas nepriklausomai ar judu ar ilsiuosi. Skausmas nu…

Mane irgi kamavo panasus skausmas kokias 2sav, bet kadangi nebuvo visa laika trunkantis ir baisiai didelis skausmas tai pas daktare nesikreipiau. O po to kol sulaukiau sekancio vizito buvo jau praejes skausmas bet vis tiek pasisakiau savo akusereibet kazkaip labai jin nesuregavo, paklause ar tebeskauda.. sakiau na dabar kaip ir ne, tai ir tiek ziniu😊 nzn gal jums irgi praeis.. tiesa man skausmas daugiau buvo desineje puseje po sonkauliais..

3. 2019.05.15 22:03 (prieš 5 d.)

Karoliukas91 parašė:
    Buvau echo, sake viskas gerai ir bus berniukas
    Tik dabar pamaciau kad placenta buvo priekinej sienoj, o dabar pazymejo uzpakaline…

Nemanau,kad placentos vieta gali pasikeisti vienu ar kitu atveju viskas cia gerai,jei uzpakalinej daly tai judesiukai anksciau pasijaucia o tiksliausiai i klausimus daktarai atsako

4. 2019.05.15 22:39 (prieš 5 d.)

Lynce B parašė:
    Sveikos! Ar ka nors is jusu kankina skausmai desniam sone? Negaliu miegot ant desnio sono,uzeina skausmas nepriklausomai ar judu ar ilsiuosi. Skausmas nu…

Man buvo pora dienu,bet praejo dabar dazniausiai ant kairio sono miegu.

5. Dukriukas 8 m. 5 mėn.

2019.05.16 13:44 (prieš 5 d.)

pupyta parašė:
    Man buvo pora dienu,bet praejo dabar dazniausiai ant kairio sono miegu.

Ant kairio šono iš vis neštukei naudingiausia miegoti. Skrandis taisyklingoje padėtyje, kraujas ne taip greitai cirkuliuoja - nekyla spaudimas ir t.t.

6. 2019.05.16 14:32 (prieš 5 d.)

Sveikos mamos, pora klausimu, ko stengiatės vengti labiausiai? Kaip atsikratyti tu baimių tokiu antra diena galvoju kaip ten viskas bus, ar pavyks, ar labai skaudės 🤔😋 geriu kava ar labai blogai? Iškilo baimė dėl vaiko ar viskas gerai skaičiau kad kai kurioms sustoja vystitis vaikutis kad ir daugiau savaičių 🤨

7. 2019.05.16 14:36 (prieš 5 d.)

Merginos, kiek jau priaugote? man baisu pasidare jog priaugau jau 20sav +5kg..su pirmu nestumu taip neaugo svoris, tik ant galo. Seip apetitas kazkiek tikrai sukiles, bet saldymynu atrodo nevalgau

8. 2019.05.16 14:40 (prieš 5 d.)

Eglainis parašė:
    Sveikos mamos, pora klausimu, ko stengiatės vengti labiausiai? Kaip atsikratyti tu baimių tokiu antra diena galvoju kaip ten viskas bus, ar pavyks, ar labai skaudės…

Geriau kava visada ir nestumo metu leisdavau sau iki 2puoduku, nes zemas hemoglobinas. Vandens tuomet visada isgerdavau per diena 2l

9. 2019.05.16 14:47 (prieš 5 d.)

Lynce B parašė:

Lynce B parašė:

Butinai eik i ligonine, man kai skaudejo su pirmu nestumu buvo vaikas inksta uzspaudes ir daug daug komplikaciju iskilo.

10. 2019.05.16 14:49 (prieš 5 d.)

Sveikos mamytes ar yra zinanciu jau ko laukiates? Man 19 savaiciu dare echo nieko nesake tik paklause ka pirma turiu o ant lapo pabrauke kad moteriska lytis kazin tiketi ar ne?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras