2019 m. spalio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.05.19 13:00 (prieš 1 mėn.)

Merginos man jau 21 savaite ir planuoju vazuoti i lt su mikriuku ar gerai tokiu laiku wazuoti ar nepervarksiu 🤔 daug kas sako kad negerai tokia ilga kelione.

2. 2019.05.19 13:13 (prieš 1 mėn.)

Patarkit, kaip palengvinti atsikosijimą. Ką galima vartoti? Kokie vaistai? Negaliu atsikositi normaliai. Buvo sausas kosulys, dabar bando šlapias, užtat ir sunkiau yraa..

3. Dukriukas 8 m. 7 mėn.

2019.05.19 13:25 (prieš 1 mėn.)

cesnaiteerika parašė:
    Merginos man jau 21 savaite ir planuoju vazuoti i lt su mikriuku ar gerai tokiu laiku wazuoti ar nepervarksiu 🤔 daug kas sako kad negerai tokia ilga kelione.

Jei gerai jaučiatės tai ko ne. Asmeniškai aš, jau nepajegciau.

Manooo parašė:
    Patarkit, kaip palengvinti atsikosijimą. Ką galima vartoti? Kokie vaistai? Negaliu atsikositi normaliai. Buvo sausas kosulys, dabar bando šlapias, užtat ir sunkiau …

Faringospray 😉

4. Ugnyte :* 6 m. 4 mėn.

2019.05.19 13:25 (prieš 1 mėn.)

cesnaiteerika parašė:

Kiek zinau su masina nerekomenduojama vaziuot taip ilgai... asmeniskai as nerizikuociau 🤷‍♀️

1
  5. 2019.05.19 13:33 (prieš 1 mėn.)

Nastya parašė:
    Mamytės, kokius maudymukus renkatės? Man laikas nusipirkti naują ir galvoju ar neštukem geriau ištisinis ar dvieju daliu?

As manau, kad istisinis butu labai nepatogu, ypac, jei daznai vaikstot i wc maciau, kad yra 2 daliu maudymuku, bet virstutine dalis ilga, dengianti pilvuka, as manau toki pirksiu :))

6. 2019.05.19 14:28 (prieš 1 mėn.)

vijukas parašė:
    Jei gerai jaučiatės tai ko ne. Asmeniškai aš, jau nepajegciau.

Galima tikrai nėščiosioms šitą?

7. Lauryna 10 m. 1 mėn.

2019.05.19 14:56 (prieš 1 mėn.)

Manooo parašė:

as siaip jauciuosi gana gerai, bet penktadieni vaziavom pas mano tevus, o kelione uztrunka apie 2 val i viena puse. buvo nelengva issedeti, nors ir keiciau pozicijas kiek buvo imanoma, bet kelione tikrai prailgo, todel as asmeniskai tokiai ilgai kelionei kaip jus planuojat, nesiryzciau.

8. Dukriukas 8 m. 7 mėn.

2019.05.19 15:20 (prieš 1 mėn.)

Manooo parašė:

Na, kad negalima, tai neparašyta.
    Aliejus, medetkos nemanau, kad gali netikti.

9. 2019.05.19 17:05 (prieš 1 mėn.)

cesnaiteerika parašė:

Prieš 2 savaites su masina važiavau 700km į viena puse, po 2dienu 700km atgal. Nepervargau, pati dar vairavau 200km. Manau, reikia įvertinti keliu kokybe (jei keliai normalus, nekrato tai nelabai ir jaučiasi) ir sustojimo į WC ir kojų pramankštinimo galimybes (kas kiek laiko stoja ir kokiam laiko intervalui). Kadangi mano tėvai toli gyvena tai dar kas mėnesį važiuoju jų aplankyti 300km pirmyn ir atgal savaitgaliui. Gal todėl įveikiau be problemu ilgesne kelione, nes esu pratus važinėti

10. 2019.05.19 17:07 (prieš 1 mėn.)

Nastya parašė:
    Mamytės, kokius maudymukus renkatės? Man laikas nusipirkti naują ir galvoju ar neštukem geriau ištisinis ar dvieju daliu?

Aš tai naudosiu dviejų dalių kiek uždaresni maudymuka.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras