2019 m. Vasario mėn. mažyliai

Komentuoti
  1. 2018.11.16 08:27 (prieš 4 sav.)

man irgi po 7m pertraukos kaip pirmo laukimas,puse nei nezinai :)nebeatsimeni.

2. 2018.11.16 08:42 (prieš 4 sav.)

Tiek buvau prisiskaicius koks baisus gliukozes tyrimui tas gerimas. Nieko baisaus, nors saldumynu nemegeja, isilasinau kelis lasus citrinos ir iskart viska isgeriau

1
  3. 2018.11.16 09:14 (prieš 4 sav.)

raganaj parašė:
    Mano pirmasis paskutinio echo metu 36sav kažkur buvo įsitaisęs, o po savaitės nuvažiavus į ligoninę darė skubų cp, tai sakė skersai pilvo gulėjo. Gimė nusispaudęs r…

I jetus . Juokaujat gal. Man su pirmu buvo cp paskirtas verkiau ištisas dienas kaip jo nenorėjau. Kaip viską norėjau pati. Išgyventi tas laukimo atėjimo emocijas pamatyti vyro ašaras. Na ir nežinau kaip bet pagimdžiau pati. Į nieka neiškeiščiau šios akimirkos. Kad ir kaip skauda. Bet tai stebuklas!!! Aš sakau kad 10 pagimdyčiau bet tik ne nešiot...

6
  4. 2018.11.16 09:15 (prieš 4 sav.)

JurateH parašė:
    gal kuri nors jau domėjotės kūdikio kosmetika? ko jam prireiks pirmus tris mėn? ir turit kokių nors patarimų šiuo klausimų. Pasižiūrėjau forumuose labai seni …

Realiai pirmais menesiais kosmetikos nereikia jei kalbat apie kremukus, aliejuikus ar sampunus. Galvyte plaut virintu vandenuku, pati maudyt irgi. As pagal rekomendacija nusipirksiu emolium voniai. Jei bus labai sausa odele tai ilasint i voneles vandeni maidant, ir paskui losjonu emolium galima patept jei lupasi. Bet cia irgi neaisku ar prireiks. O siaip nieko daugiau nereikia jokiu sampunu ar muiliuku..

1
  5. 2018.11.16 09:19 (prieš 4 sav.)

Vakario mama parašė:
    I jetus . Juokaujat gal. Man su pirmu buvo cp paskirtas verkiau ištisas dienas kaip jo nenorėjau. Kaip viską norėjau pati. Išgyventi tas laukimo atėjimo emocijas pa…

man bus pirmas gimdymas, bet tikrai nenoreciau cp. man irgi atrodo, kad ta kudikio atejimo dalis, kad ir kaip skausminga butu, bet nepakeiciamas jausmas pagimdyt paciai.

2
  6. 2018.11.16 09:27 (prieš 4 sav.)

O as perdaug nesureiksminu naturalus ar cp..svarbu sekmingas atejimas vaiko.nesvarbu kaip.svarbu kad viskas gerai butu.

6
  7. 2018.11.16 09:31 (prieš 4 sav.)

Vakario mama parašė:
    I jetus . Juokaujat gal. Man su pirmu buvo cp paskirtas verkiau ištisas dienas kaip jo nenorėjau. Kaip viską norėjau pati. Išgyventi tas laukimo atėjimo emocijas pa…

Tai va kaip ir sakau, protu viską suvokiu. Ir man, ir vyrui būtų mažiau streso, bet va širdis dreba. Esu ne niolikinė, bet šioj vietoj branda dingsta

8. 2018.11.16 09:32 (prieš 4 sav.)

Siaip geriau ir nesureiksminti cp ar naruralus gimdymas. As taip norejau pagimdyti naturaliai, kad daktare visada sakydavo tau turi iseit, nes pirma karta matau toki uzsispyrima. Tai pirmas cezario pjuvis, nes visiskai nevyko veikla. Galvoju jau antra tai 100proc pagimdysiu pati tai viskas prasidejo kaip knygoje ir vel veikla nevyko, bet viskas susidelioja taip kaip turi susidelioti, leliukas buvo apsisukes virkstele aplink kakla, krutine ir ranka taip, kad nebuciau isgimdziusi. Turiu du sveikus berniukus ir tuo dziaugiuosi 😊

9. 2018.11.16 09:49 (prieš 4 sav.)

Man buvo iš karto numatytas CP, nes vaikas sėdėjo ir nesivertė, nors aš labai šnekinau jį ir visokius pratimus dariau, kad apsiverstų. Nesivertė ir taškas Labai bijojau, nes aš apskritai kraujo baimę turiu, man ir kraujo paėmimas nėra labai lengva procedūra, turiu visada susikaupti, niekad nežiūriu į dūrio vietą ir t.t. Kai supratau, kad jau nieko nebus, teks CP, verkiau, jaudinausi, o paskui supratau: va toks yra to vaikelio kelias, nieko nepadarysi, reikia priimti. Vyras juokavo, kad "va pagimdysi kaip fifa ir dar pirkt CP nereikės", o aš pagalvojau, kad taip eliminuojama kita mano baimė - kažkaip teko prisiklausyti istorijų apie tai, kad vaikui kartais būna apsivijusi virkštelė ir jis gimdamas gali prisismaugti. Nežinau, iš kur man ta baimė, domėjausi, kad gimdant niekas jau netikrina kur ta virkštelė yra, suprantu, kad masė pagimdo ir sėkmingai, kad čia labai retas dalykas, bet vis tiek norėčiau tą baimę išsklaidyti. Gal kai eisiu į paskaitą apie gimdymą paklausiu lektorės, gal man plačiau paaiškins ir nuramins
    O CP praėjo labai sėkmingai, bet aš daug dirbau su savim psichologiškai - pasitikėjau daktarais 200 proc., įtikinau save kad jie man linki visko ko geriausia, kad aš jiems irgi turiu padėti, daryti tai, ką jie sako, mintyse meldžiausi už juos. Ir viskas buvo puiku

1
  10. 2018.11.16 09:52 (prieš 4 sav.)

Antarija parašė:
    Gal kuri turejot echo ? Kokia Jusu leliu padetis gimdoje?

Maniske tai sedi sau 👼

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
2,00 €
68 | 3-6 mėn.
3,00 €
98 | 2.5 - 3 m.
4,00 €
68 | 3-6 mėn.