2019 m. Vasario mėn. mažyliai (Archyvas iki 2019.01.20)

1. 2019.01.12 13:56 (prieš 3 mėn.)

Meskute321 parašė:
    Isskyru kiekis padidejas. O spalva tai balta tai zalsva tai gelsva pati nebesuprantu. Ar jums kinta isskyru spalva? Ar cia jau reiktu vizito pas ginekologe kad paii…

Man tas pats budavo, ivairiu spalvu pasirodydavo isskyros, nenieztejo nieko, viskas buvo gerai, bet va patikrino tai sako infekcija ir zvakutes israse reik issigydyti iki gimdymo 🙂

2
  2. 2019.01.12 14:33 (prieš 3 mėn.)

Meskute321 parašė:
    Isskyru kiekis padidejas. O spalva tai balta tai zalsva tai gelsva pati nebesuprantu. Ar jums kinta isskyru spalva? Ar cia jau reiktu vizito pas ginekologe kad paii…

Zalsva spalva jau nera gerai (grybelis/pienlige) pati kovoju visa nestuma. Zvakutes turetu padet, bent laikinai, prasykit recepto 🙂 man taip pat jokio niezejimo nebuvo.

2
  3. Bernardas 7 sav. 4 d.
    3 m. 1 mėn.

2019.01.12 15:09 (prieš 3 mėn.)

karol.but parašė:
    Man tas pats budavo, ivairiu spalvu pasirodydavo isskyros, nenieztejo nieko, viskas buvo gerai, bet va patikrino tai sako infekcija ir zvakutes israse reik issigydy…

man irgi nei niezejo, nei nieko, o spalva nuo baltos, gelsvos iki zalsvos ir pasirodo laktobaciju sumazeje, o koku padaugeje. gavau clogin elle zvakutes naudot ir ecocilin oral kapsules gert. viska sunaudojau, bet vis tiek tai baltos, tai zalsvos. kita sav. kartos tepineli.

1
  4. 2019.01.12 15:54 (prieš 3 mėn.)

karol.but parašė:
    Man tas pats budavo, ivairiu spalvu pasirodydavo isskyros, nenieztejo nieko, viskas buvo gerai, bet va patikrino tai sako infekcija ir zvakutes israse reik issigydy…

O kokias jums israse?

5. 2019.01.12 16:23 (prieš 3 mėn.)

Sspygle parašė:
    Aš tariausi dėl gimdymo su gydytoju, tik ne vgn o agn. Ir man cp bus daromas 02.01 o dėl jūsų minėtos gydytojos esu tik dorume kažkur mačiusi jog moteris rašė jo…

Pas kuri gydytoja gimdysit?

6. 2019.01.12 16:38 (prieš 3 mėn.)

Meskute321 parašė:

Man zalsvos isskyros atsirado,nei nieztejo nei ka,bet pasirodo pienlige isimetus😤

2
  7. 2019.01.12 16:57 (prieš 3 mėn.)

Monika.p parašė:
    Na reikia sulaukti pirmadienio, labai tikiuosi, kad išties tų vandenų norma bus Atrodo visą nėštumą viskas buvo gerai, ir į pabaigą tokių staigmenų pateikia …

As judesius visada silpniau jauciu (ir su pirmagimiu tas pats buvo). Pasak ginekologes pas mane susideda visi faktoriai kas itakoja jog jauciu silpniau: placenta prisitvirtinus priekinej sienoj, daugiau nei visurkis vaisiaus vandenu ir pacios didesnis svoris. O pilvas nemazas, na bet nepavadinciau, kad laaaaabai didelis

agneta000 parašė:
    Vandenu kiekis dar nieko blogo nereiskia man su pirmu nestumu nuo 20 sav buvo lb per daug vandenu, bet vaikui viskas ok. Tiesiog ju tiek buvo ir viskas

Na tiesiog jei mato, kad per daug reikia ziureti del ko. Gali tiesiog buti per daug ir nieko tokio, o gali buti ir kitu priezasciu.

Vakario mama parašė:
    Turi būti užrašyta neščiujų knygelėje.

Zinokit niekur nerandu knygelej. O kokie trumpiniai? Kaip ivardijamas vandenu kiekis? Nes as turiu tokius matavimus atspausdintus gydytojo, ant tokio popieriaus kaip kudikio foto buna, ir ten tik ivairus trumpiniai.

8. 2019.01.12 17:04 (prieš 3 mėn.)

Sviese parašė:
    O kokias jums israse?

Man israse canifug cremolum 200mg 6 zvakutes 😊 pries tai naudojau polygynax, bet ginekologe sake kad jos nepadeda, nes sake cia grybeline infekcija, galvojau kad pienlige, nors nezinau ar cia kazkuo skiriasi 🤔

9. 2019.01.12 17:04 (prieš 3 mėn.)

eglesa parašė:
    As judesius visada silpniau jauciu (ir su pirmagimiu tas pats buvo). Pasak ginekologes pas mane susideda visi faktoriai kas itakoja jog jauciu silpniau: placenta pr…

VVI

10. 2019.01.12 17:06 (prieš 3 mėn.)

karol.but parašė:
    Man israse canifug cremolum 200mg 6 zvakutes 😊 pries tai naudojau polygynax, bet ginekologe sake kad jos nepadeda, nes sake cia grybeline infekcija, galvojau kad pi…

Pienligė ir yra grybelinė infekcija, o polygynax skirta bakterinė infekcijai gydyti

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.