2019 m. Vasario mėn. mažyliai (Archyvas iki 2019.01.20)

1. 2019.01.17 16:32 (prieš 4 mėn.)

Kada jau mes visos išsilukštensim. Tada bent kitos problemeles atsirastų 😁

1
  2. Simona 9 m. 1 mėn.

2019.01.17 16:39 (prieš 4 mėn.)

hailiee parašė:
    o jus nenorit pas kita gydytoja arba gal artimieji lt surastu kokia gydytoja, kuri jus prakonsultuotu nuotoliniu budu? pasikartokit pati privacioj kepenu fermentus,…

Jau dabar sunku rasti kazka,bet as susitariau del tyrimu kartojimo kad zinociau Kö imtis.ar skatint ar ne. Siaip visada buvau patenkinta tik paskutiniu metu kazkaip nusivyliau

3. Simona 9 m. 1 mėn.

2019.01.17 16:41 (prieš 4 mėn.)

@[email protected] parašė:
    Taip ir tulzys labai didele

Pas mane tie rodikliai anot gydytoju nera labai tragiski,bet faktas Kad yra

4. 2019.01.17 16:46 (prieš 4 mėn.)

O skauda kažką dėl tos cholestazes.? Man jau kokia savaite dešinį šoną-nugara skauda, atrodo nepasitempiau, nepasisukau. Gal Nu guliu per naktį, bet ir diena skauda.. Seip delnų pilietis ir paspaudus nemalonus jausmas... Priguglinau kad toje vietoje kepenys yra. Ryt pas akušerė einu tai papasakosiu bėdas

5. 1 m. 1 mėn.

2019.01.17 16:49 (prieš 4 mėn.)

Ka manote apie epidūra ? Galvoju jimti, kūdikiui nepakenks🤔?

6. 2019.01.17 16:52 (prieš 4 mėn.)

Aš nedesiu jokių apsaugeliu jug katik gimęs vaikas mažai juda gal vėliau nebent

2
  7. 2019.01.17 16:57 (prieš 4 mėn.)

Vakario mama parašė:
    Patarkit kuo atkimšti nosį. Net vibrocilis nepadeda

Cesnakas prie lovos man visad padeda...

8. 2019.01.17 17:00 (prieš 4 mėn.)

[email protected] parašė:
    Snd buvo akusere sake lovyte netinkama leliukui per didele ir liepe apsaugas minkstinimus pirkt,o as kaip tik ju nenoriu... taigi cia normali kudikiu lovyte

Apsaugos reikalingos Kai pradeda vartytis, Tad maziausiai 3-4men Jums jus nereiks, ir Idomu kiek ta akusere turi vaiku?!

9. Simona 9 m. 1 mėn.

2019.01.17 17:01 (prieš 4 mėn.)

agneta000 parašė:
    O skauda kažką dėl tos cholesjau kokia savaite dešinį šoną-nugara skauda, atrodo nepasitempiau, nepasisukau. Gal Nu guliu per naktį, bet ir diena skauda.. Seip deln…

agneta000 parašė:
    O skauda kažką dėl tos cholestazes.? Man jau kokia savaite dešinį šoną-nugara skauda, atrodo nepasitempiau, nepasisukau. Gal Nu guliu per naktį, bet ir diena skauda…

Na man buvo taip isgerus tablete ferosonol isvemiau visiskai rugstim viska. Po to pradejo niezet delnus ir padus,slapimas tapo labai tamsus,ismatos geltonos ir skausmas desineje puseje. Kita diena buvau ligonineje

10. Simona 9 m. 1 mėn.

2019.01.17 17:02 (prieš 4 mėn.)

undinellee parašė:
    Apsaugos reikalingos Kai pradeda vartytis, Tad maziausiai 3-4men Jums jus nereiks, ir Idomu kiek ta akusere turi vaiku?!

Nezinau neklausiau kiek turi. Jos nuomone apskritai lb idomi.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.