2019 m. Vasario mėn. mažyliai (Archyvas iki 2019.01.20)

1. 2019.01.17 22:16 (prieš 1 mėn.)

As44619 parašė:
    Jau pradedu bijoti jei bus kaip su pirmuoju nugriauzti iki kraujo ir maitinimas bus kančia

Aš irgi to bijau...

2. Karolina :) 1 sav.
    Vytautas :) 2 m. 3 sav.

2019.01.17 22:20 (prieš 1 mėn.)

Na jei iki kraujo, tai dabar labai žiūrėkit, kad būtų teisingas apžiojimas nuo pat pradžių. Man maitinimas pirmas tris savaites buvo laaabai jautrus, bet tikrai nuoširdžiai kaskart taisydavau, jei blogai apžiodavo ir nebuvo nukramtymų. Ir oro vonios, multimam kompresiukai labai gelbėjo. Dabar maitinimas paskutinėm savaitėm irgi jautresnis reikalas, bet su naujagimio maitinimu daugiau veiklos ☺️

1
  3. 2019.01.17 22:22 (prieš 1 mėn.)

agneta000 parašė:
    Aš irgi to bijau...

Manau daug baisiau ir skausmingiau ta pirmoji savaitė... Atrodo kad kankiniesi kol pagimdai o čia dar vienas malonumas

4. 2019.01.17 22:24 (prieš 1 mėn.)

Kandeliarija parašė:
    Na jei iki kraujo, tai dabar labai žiūrėkit, kad būtų teisingas apžiojimas nuo pat pradžių. Man maitinimas pirmas tris savaites buvo laaabai jautrus, bet tikrai nuo…

Jau dabar tikiuosi turėsiu patirties kurios nepamiršau per 5 metus ir išvengsiu to gerumo

5. 2019.01.17 22:32 (prieš 1 mėn.)

As44619 parašė:
    Kaip jums su krūtine ar nėra jautresnė nes man paskutiniu metu jausmas lyg gamintusi pienas nors nieko nesimato kad kas vyktu

Pas mane jau senai, jei kur prispaudi ja tai bega priespienis bet manau normalu man 😄 nes pirmagimes kai laukiausi tai nuo 18savaites man jis bego. Ir jos tokios isbrinke ir labai skausmingos, o ypac speneliai :/

6. 2019.01.17 22:34 (prieš 1 mėn.)

As44619 parašė:
    Jau pradedu bijoti jei bus kaip su pirmuoju nugriauzti iki kraujo ir maitinimas bus kančia

As taip pat tooooooo labai bijau :(( nes su pirmagime tai vajeee iki triju menesiu nebuvo man jokio malonumo maitinti, vis skaudedavo.. bet beproto noriu maitinti nes ne tik patogu bet ir sveika vaikuciui :)))

7. 2019.01.17 22:53 (prieš 1 mėn.)

Man irgi didžiausia baimė maitinti mano krūtys ir taip visada per jautrios ir nemalonu jas liesti...o dabar tai iš viso. Bet esu pasiryžusi kentėti iki galo, nes manau tai geriausias maistas mažyliui.

8. 2019.01.17 23:49 (prieš 1 mėn.)

MeLiNaKia parašė:
    Pas mane jau senai, jei kur prispaudi ja tai bega priespienis bet manau normalu man 😄 nes pirmagimes kai laukiausi tai nuo 18savaites man jis bego. Ir jos tokios…

Aš taip ir nesulaukiu priespienio nesuprantu kodėl baimė yra kad nebus pieno o labai noriu maitinti pati tas artumas su kūdikiu tikriausiai nėra nieko geriau

9. 2019.01.18 00:14 (prieš 1 mėn.)

As44619 parašė:
    Aš taip ir nesulaukiu priespienio nesuprantu kodėl baimė yra kad nebus pieno o labai noriu maitinti pati tas artumas su kūdikiu tikriausiai nėra nieko geriau :oops:…

Tai priešpienio dabar neturėjimas nereiškia, jog nebus pienuko svarbu, kad norite ir pasiryžusi viską padaryti gimus mažiukui

Aš kažkaip net neįsivaizduoju savęs laikančios rankose buteliuko

Taigi, ką įsivaizduosime, tą ir turėsime

2
  10. 2019.01.18 06:35 (prieš 1 mėn.)

Aš įsigyjau antspenių, nes nežinau ko tikėtis dėl papulių ar pasiteisino kas naudojot?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.